wtv.pl
Piosenkarz Jacek Stachurski ostrzegł fanów przed oszustami, którzy się pod niego podszywają.

Jan BIELECKI/East News

Jacek Stachurski ostrzega w mediach społecznościowych. Ktoś się za niego podaje?

16 Marca 2021

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Popularny piosenkarz Jacek Stachurski - znany także jako Stachursky - ostrzegł swoich fanów na Instagramie przed oszustami, którzy podszywają się pod niego w mediach społecznościowych. "Zaczynają się próby duplikowania mojego ko

Piosenkarz Jacek Stachurski obecny jest na polskiej scenie muzycznej już od ponad ćwierć wieku. Jak wskazuje plejada.pl, karierę muzyczną rozpoczynał w latach 80. w zespole Eve. Pierwszą płytę solową zatytułowaną "Taki jestem" wydał w roku 1994

Jacek Stachurski - znany także pod scenicznym pseudonimem Stachursky - popularność zyskał dzięki przebojom takim jak "Samo życie" (utwór znany z czołówki nadawanego przez Polsat serialu pod tym samym tytułem), "Typ niepokorny" czy "Czuję i wiem".

Szczególnym momentem w karierze Jacka Stachurskiego był album "2009" utrzymany w stylistyce muzyki klubowej, ale zarazem wyjątkowo hermetyczny w warstwie lirycznej. Przykładem mogą być utwory takie jak "Dosko" czy "Jam Jest 444":

"Nazywam się Jacek Łaszczok Stachursky | Urodziłem się dwudziestego stycznia tysiąc dziewięćset sześćdziesiątego szóstego roku | Jestem Żółtą Magnetyczną Gwiazdą, która otacza centralny, zielony Zamek Synchronizacji | Przewodnikiem mi Żółty Samoistny Człowiek | Jestem otwarty dla wyższych wymiarów I przekraczam granice wyobraźni! | Tworzę piękno i harmonię - gdziekolwiek się pojawię | Po mojej prawicy zasiada czerwony, Galaktyczny Wędrowiec | Po mojej lewicy niebieska, wiodąca Moc" - czytamy w tekście "Jam Jest 444". 

Jacek Stachurski przeszedł na Słoneczną Stronę Mocy?

Teksty zamieszczone na tym albumie zdradzają wyraźne zainteresowanie artysty ezoteryką i bretarianizmem (czyli żywieniem się słońcem), które dało o sobie znać także w ubiegłym roku, gdy - jak podaje plejada.pl - Jacek Stachurski poinformował o rozpoczęciu okresu przygotowawczego do przejścia na Słoneczną Stronę Mocy

"Od 11 lat małymi kroczkami zmierzam do, jak to sobie określiłem, Słonecznej Strony Mocy. Dekadę temu podjąłem w stosunku do siebie, pewne zobowiązanie, które, nie ukrywam, jest dla mnie sporym wyzwaniem i mimo kilku sukcesów, doszedłem do pewnego momentu, w którym się zatrzymałem. Teraz pojawiła się spora doza determinacji, aby doprowadzić ten proces do końca, uznając, że to najwyższy czas. Potrzebuję na to 60 dni. W dniu moich 55. urodzin wszystko będzie jasne. Jasne jak Słońce" - przywoływał słowa Jacka Stachurskiego portal plejada.pl.

Z kolei na początku bieżącego roku pojawiły się informacje, że Jacek Stachurski wchodzi ze swoją firmą Stachursky Sun Energy na rynek energetyki odnawialnej i fotowoltaiki. "Stachursky Sun Energy i Grodno S.A. przechodzą, wraz ze mną, na słoneczną stronę mocy. A to dopiero początek. Strategiczne partnerstwo w służbie" - przywoływał Jacka Stachurskiego Business Insider.

Ostatni wpis Jacka Stachurskiego na Instagramie sugeruje jednak, że - czymkolwiek właściwie jest - Słoneczna Strona Mocy nie oznacza beztroski i braku kłopotów. Artysta poinformował swoich fanów o oszustach, którzy próbują się pod niego podszywać w mediach społecznościowych

"Moi Drodzy, chciałem Was ostrzec, że zaczynają się próby duplikowania mojego konta na Instagramie. Bądźcie czujni i zgłaszajcie, jako oszustwo, wszystkie takie próby. Jedyne oficjalne moje konto to @jacek_stachursky" - napisał Jacek Stachurski. 

Apel artysty spotkał się z życzliwą odpowiedzią fanów, z których niektórzy co prawda przyznali, że faktycznie natknęli się na jego fałszywe konto, ale zarazem zapewnili, że będą zgłaszać wszelkie tego typu przypadki. 

[EMBED-2033]

Źródło: Instagram / jacek_stachursky, plejada.pl, musicart.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Karina Wilhelmi-Tecław. Dziennikarka TVP miała 55 lat

Czytaj więcej >