wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Jacek Kurski chwali się wynikami koncertu wielkanocnego "Cud Życia"

5 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Jacek Kurski skomentował transmitowany na antenie TVP koncert Andrei Bocellego. "Dziękuję Maestro", pisał prezes Telewizji Polskiej, chwaląc się wynikami oglądalności. "To nie był koncert dla obywateli. To był koncert dla małżonki szefa pro

W wielkanocną niedzielę telewizja publiczna wyemitowała specjalny koncert cieszącego się światową sławą Andrei Bocellego oraz jego syna Matteo. Tuż przed rozpoczęciem transmisji rozmowę z włoskim tenorem przeprowadziła Danuta Holecka.

Widowisku trudno omówić rozmachu. Część komentujących koncert internautów zwracała uwagę na zapewnioną przez Telewizję Polską oprawę oraz wyjątkowe aranżacje w wykonaniu Orkiestry Opery i Filharmonii Podlaskiej i zespołu wokalnego Warszawskiej Opery Kameralnej.

Jacek Kurski chwali się sukcesem

Wynikami oglądalności koncertu "Cud Życia" pochwalił się sam prezes Telewizji Polskiej. Według zapewnień Jacka Kurskiego koncert Andrei Bocellego obejrzało 4 miliony widzów.

Dziękuję Maestro i jego staffowi, kreacji i produkcji TVP, orkiestrze Filharmonii Podlaskiej, chórowi WOK za stworzenie, a Widzom Telewizji Polskiej - za wspólne przeżycie tego wspaniałego wydarzenia duchowo-artystycznego, czytamy na Twitterze.

Warto zaznaczyć, że dane, którymi pochwalił się Jacek Kurski, pochodzą z pomiaru oglądalności kanałów telewizyjnych metodą MOR, opartego na danych od klientów Netii. System należy do narzędzi Telewizji Polskiej.

Koncert dla małżonki prezesa?

Choć koncert miał za zadanie pokazać obywatelom możliwości dofinansowanej z państwowych pieniędzy telewizji i być świątecznym prezentem dla widzów TVP, część widzów zwracała uwagę, że wydarzenie zostało zorganizowane z myślą o małżonce Jacka Kurskiego.

Potwierdzenie tezy zapewnił niejako prowadzący koncert Tomasz Kammel, który mówił o "cudzie życia" w małżeństwie Joanny i Jacka Kurskich. Koncert został bowiem zrealizowany na chwilę przed rozwiązaniem ciąży żony prezesa Telewizji Polskiej.

O doświadczanym podczas ciąży "cudzie życia" w wywiadzie dla "Super Expressu" mówiła też sama Joanna Kurska.

Całość nie umknęła uwadze internautów, wskazujących, że show zorganizowano dla małżonki byłego posła Prawa i Sprawiedliwości. Użytkownicy sieci wspomnieli też zachowanie Kammela, który zwrócił uwagę odbiorców na osobę spodziewającej się dziecka Kurskiej.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: Twitter

Podobne artykuły

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"

Czytaj więcej >
Na stronie TVP Info odświeżony został artykuł z 2020 roku uderzający w TVN

TV

TVP Info odświeża artykuł z 2020 roku. Uderza w nim w TVN i wskazuje, że stacja przez lata okłamuje swoich widzów

Czytaj więcej >

TV

Wpadka TVP w trakcie meczu Polska – Słowacja. Przerwano transmisję, padły serwery?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Powrót Tuska w "Wiadomościach TVP". "Poziom manipulacji TVP rośnie"

Czytaj więcej >