wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Jacek Kurski chwali się wynikami koncertu wielkanocnego "Cud Życia"

5 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Jacek Kurski skomentował transmitowany na antenie TVP koncert Andrei Bocellego. "Dziękuję Maestro", pisał prezes Telewizji Polskiej, chwaląc się wynikami oglądalności. "To nie był koncert dla obywateli. To był koncert dla małżonki szefa pro

W wielkanocną niedzielę telewizja publiczna wyemitowała specjalny koncert cieszącego się światową sławą Andrei Bocellego oraz jego syna Matteo. Tuż przed rozpoczęciem transmisji rozmowę z włoskim tenorem przeprowadziła Danuta Holecka.

Widowisku trudno omówić rozmachu. Część komentujących koncert internautów zwracała uwagę na zapewnioną przez Telewizję Polską oprawę oraz wyjątkowe aranżacje w wykonaniu Orkiestry Opery i Filharmonii Podlaskiej i zespołu wokalnego Warszawskiej Opery Kameralnej.

Jacek Kurski chwali się sukcesem

Wynikami oglądalności koncertu "Cud Życia" pochwalił się sam prezes Telewizji Polskiej. Według zapewnień Jacka Kurskiego koncert Andrei Bocellego obejrzało 4 miliony widzów.

Dziękuję Maestro i jego staffowi, kreacji i produkcji TVP, orkiestrze Filharmonii Podlaskiej, chórowi WOK za stworzenie, a Widzom Telewizji Polskiej - za wspólne przeżycie tego wspaniałego wydarzenia duchowo-artystycznego, czytamy na Twitterze.

Warto zaznaczyć, że dane, którymi pochwalił się Jacek Kurski, pochodzą z pomiaru oglądalności kanałów telewizyjnych metodą MOR, opartego na danych od klientów Netii. System należy do narzędzi Telewizji Polskiej.

Koncert dla małżonki prezesa?

Choć koncert miał za zadanie pokazać obywatelom możliwości dofinansowanej z państwowych pieniędzy telewizji i być świątecznym prezentem dla widzów TVP, część widzów zwracała uwagę, że wydarzenie zostało zorganizowane z myślą o małżonce Jacka Kurskiego.

Potwierdzenie tezy zapewnił niejako prowadzący koncert Tomasz Kammel, który mówił o "cudzie życia" w małżeństwie Joanny i Jacka Kurskich. Koncert został bowiem zrealizowany na chwilę przed rozwiązaniem ciąży żony prezesa Telewizji Polskiej.

O doświadczanym podczas ciąży "cudzie życia" w wywiadzie dla "Super Expressu" mówiła też sama Joanna Kurska.

Całość nie umknęła uwadze internautów, wskazujących, że show zorganizowano dla małżonki byłego posła Prawa i Sprawiedliwości. Użytkownicy sieci wspomnieli też zachowanie Kammela, który zwrócił uwagę odbiorców na osobę spodziewającej się dziecka Kurskiej.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: Twitter

Konrad WrzesińskiAutor

Absolwent American Studies Center. Prywatnie miłośnik sportu i literatury pięknej, w szczególności polskiej i rosyjskiej.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

TV

Czy Donald Tusk jest gorliwym katolikiem? Pracownicy "Wiadomości" TVP zrobili o tym materiał

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News - zdjęcie ilustracyjne

TV

Krzysztof Skórzyński zawieszony przez TVN24. Niespodziewane konsekwencje afery mailowej

Czytaj więcej >

TV

"Fakty" TVN. Jasny komunikat dla widzów na zakończenie wydania

Czytaj więcej >

TV

Pokaz absurdalnych pasków w TVP Info. "Klęska" i "(d)efekt Tuska"

Czytaj więcej >

TV

Zdaniem dziennikarza TVP3 Opole wegetarianizm prowadzi do homoseksualizmu. Skandaliczny wpis obiega sieć

Czytaj więcej >
Tusk w TVP Info

TV

TVP komentowało wystąpienie Donalda Tuska w Płońsku. Seria krytycznych pasków

Czytaj więcej >