wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Kurski zwrócił się do żony podczas prezentacji ramówki. "Telewizja mi dała wielką miłość"

28 Lutego 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Co roku prezentacje wiosennych i jesiennych ramówek każdej ze stacji były dużymi wydarzeniami, jednak już w Sylwestra Jacek Kurski udowodnił, że nie da pokonać się przez pandemię. Wiosenna ramówka zaprezentowana została z rozmachem, jednak s

  • W czasie prezentacji wiosennej ramówki TVP głos zabrał szef Telewizji Polskiej Jacek Kurski

  • Poza stwierdzeniami chwalącymi działania swojej stacji skorzystał z uwagi w nieco bardziej prywatny sposób

  • Zdecydował, że pozdrowi nieobecną na prezentacji żonę Joannę Klimek

  • Małżeństwo przywita niedługo na świecie pierwsze wspólne dziecko. Będzie to czwarty potomek Jacka Kurskiego

Po raz kolejny Jacek Kurski chciał udowodnić, że TVP pod jego rządami rozkwita. Nie brakło zapewnień, że programy nie tylko cieszą się uznaniem i zadowoleniem widzów, ale przede wszystkim produkowane są w wyjątkowo profesjonalny sposób. Choć ostatnio stację opuściła Marzena Rogalska, o której odejściu Kurski opowiedział w wywiadzie dla Faktu tuż przed prezentacją ramówki, prezes TVP wyraźnie nie traci optymizmu.

Podczas programu Kurski był oczywiście jedną z osób, które pojawiły się na scenie. Niemniej w momencie, gdy wszystkie kamery i aparaty skierowane właśnie na niego, ten postanowił wykorzystać szansę na prywatne wyznanie. Zwrócił się bowiem do nieobecnej w studiu żony.

Prezes Jacek Kurski zwraca się do żony w czasie prezentacji ramówki TVP

Związek Joanny Klimek i Jacka Kurskiego od dawna wzbudza sporo emocji. Wystarczy wspomnieć, że to dla niej prezes TVP unieważnił swoje poprzednie kościelne małżeństwo, z którego ma trójkę dzieci.

Dodatkowo spore oburzenie wzbudził fakt, że na ślubie prezesa Telewizji Polskiej pojawił się cały zastęp polityków wysokiego szczebla, w tym prezes Prawa i Sprawiedliwości i były przełożony Jacka Kurskiego, Jarosław Kaczyński.

Mimo sporej krytyki zakochani wbrew przeciwnościom zbudowali wspólnie rodzinę i wydaje się, że uczucie nadal jest silne. Prezes TVP postanowił więc pokazać swoje bardziej prywatne oblicze. W czasie prezentacji wiosennej ramówki Jacek Kurski zwrócił się do swojej nieobecnej w studiu żony Joanny Klimek.

- Nie ma tutaj mojej ukochanej żony, którą telewizja mi dała... Telewizja mi dała wielką miłość. Jest jeszcze jeden powód, dla którego nie może tutaj być. Pozwólcie państwo, że pozdrowię z tego miejsca moje dziewczyny - powiedział ewidentnie poruszony Jacek Kurski wprost ze sceny.

Niedługo prezes TVP zostanie ojcem po raz czwarty

Chociaż unieważnienie pierwszego ślubu nie było aż tak dużym problemem, to nawet mimo iż formalnie nie jest już związany węzłem małżeńskim z poprzednią miłością swojego życia, nie da się ukryć, że jest ojcem. W poprzednim związku Kurski doczekał się trójki dzieci, niedługo natomiast po raz kolejny odwiedzi porodówkę.

Joanna Klimek jest w ciąży i wraz z Jackiem Kurskim niedługo powitają na świecie córeczkę. Wiadomo, że dziewczynka otrzyma imię Anna. Ma ono być hołdem dla zmarłej w 2016 r. mamy szefa TVP.

Źródło: NaTemat / gazeta.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"

Czytaj więcej >
Na stronie TVP Info odświeżony został artykuł z 2020 roku uderzający w TVN

TV

TVP Info odświeża artykuł z 2020 roku. Uderza w nim w TVN i wskazuje, że stacja przez lata okłamuje swoich widzów

Czytaj więcej >

TV

Wpadka TVP w trakcie meczu Polska – Słowacja. Przerwano transmisję, padły serwery?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Powrót Tuska w "Wiadomościach TVP". "Poziom manipulacji TVP rośnie"

Czytaj więcej >