Jacek Kurski postanowił wykorzystać okazję na osobiste wyznanie. YouTube / FAKT24.PL / Kurski gorzko o odejściu Rogalskiej z TVP: Niektóre gwiazdy sobie nie poradzą bez telewizji
Źródło: YouTube / FAKT24.PL / Kurski gorzko o odejściu Rogalskiej z TVP: Niektóre gwiazdy sobie nie poradzą bez telewizji
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 28 Lutego 2021

Kurski zwrócił się do żony podczas prezentacji ramówki. "Telewizja mi dała wielką miłość"

Co roku prezentacje wiosennych i jesiennych ramówek każdej ze stacji były dużymi wydarzeniami, jednak już w Sylwestra Jacek Kurski udowodnił, że nie da pokonać się przez pandemię. Wiosenna ramówka zaprezentowana została z rozmachem, jednak szef TVP postanowił wykorzystać chwilę uwagi na wyjątkowo osobiste wyznanie. Zwrócił się do drugiej żony i nienarodzonego jeszcze dziecka. Wskazał, że to właśnie telewizja dała mu miłość.

  • W czasie prezentacji wiosennej ramówki TVP głos zabrał szef Telewizji Polskiej Jacek Kurski
  • Poza stwierdzeniami chwalącymi działania swojej stacji skorzystał z uwagi w nieco bardziej prywatny sposób
  • Zdecydował, że pozdrowi nieobecną na prezentacji żonę Joannę Klimek
  • Małżeństwo przywita niedługo na świecie pierwsze wspólne dziecko. Będzie to czwarty potomek Jacka Kurskiego

Po raz kolejny Jacek Kurski chciał udowodnić, że TVP pod jego rządami rozkwita. Nie brakło zapewnień, że programy nie tylko cieszą się uznaniem i zadowoleniem widzów, ale przede wszystkim produkowane są w wyjątkowo profesjonalny sposób. Choć ostatnio stację opuściła Marzena Rogalska, o której odejściu Kurski opowiedział w wywiadzie dla Faktu tuż przed prezentacją ramówki, prezes TVP wyraźnie nie traci optymizmu.

Podczas programu Kurski był oczywiście jedną z osób, które pojawiły się na scenie. Niemniej w momencie, gdy wszystkie kamery i aparaty skierowane właśnie na niego, ten postanowił wykorzystać szansę na prywatne wyznanie. Zwrócił się bowiem do nieobecnej w studiu żony.

Prezes Jacek Kurski zwraca się do żony w czasie prezentacji ramówki TVP

Związek Joanny Klimek i Jacka Kurskiego od dawna wzbudza sporo emocji. Wystarczy wspomnieć, że to dla niej prezes TVP unieważnił swoje poprzednie kościelne małżeństwo, z którego ma trójkę dzieci.

Dodatkowo spore oburzenie wzbudził fakt, że na ślubie prezesa Telewizji Polskiej pojawił się cały zastęp polityków wysokiego szczebla, w tym prezes Prawa i Sprawiedliwości i były przełożony Jacka Kurskiego, Jarosław Kaczyński.

Godek pochwaliła się kubkiem z Muminkami. Niedawno krytycznie odpowiedziała jej fundacja ich autorkiGodek pochwaliła się kubkiem z Muminkami. Niedawno krytycznie odpowiedziała jej fundacja ich autorkiCzytaj dalej

Mimo sporej krytyki zakochani wbrew przeciwnościom zbudowali wspólnie rodzinę i wydaje się, że uczucie nadal jest silne. Prezes TVP postanowił więc pokazać swoje bardziej prywatne oblicze. W czasie prezentacji wiosennej ramówki Jacek Kurski zwrócił się do swojej nieobecnej w studiu żony Joanny Klimek.

- Nie ma tutaj mojej ukochanej żony, którą telewizja mi dała... Telewizja mi dała wielką miłość. Jest jeszcze jeden powód, dla którego nie może tutaj być. Pozwólcie państwo, że pozdrowię z tego miejsca moje dziewczyny - powiedział ewidentnie poruszony Jacek Kurski wprost ze sceny.

Niedługo prezes TVP zostanie ojcem po raz czwarty

Chociaż unieważnienie pierwszego ślubu nie było aż tak dużym problemem, to nawet mimo iż formalnie nie jest już związany węzłem małżeńskim z poprzednią miłością swojego życia, nie da się ukryć, że jest ojcem. W poprzednim związku Kurski doczekał się trójki dzieci, niedługo natomiast po raz kolejny odwiedzi porodówkę.

Joanna Klimek jest w ciąży i wraz z Jackiem Kurskim niedługo powitają na świecie córeczkę. Wiadomo, że dziewczynka otrzyma imię Anna. Ma ono być hołdem dla zmarłej w 2016 r. mamy szefa TVP.

Źródło: NaTemat / gazeta.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV: