wtv.pl

WTV.pl

Osobliwe żarty na ramówce TVP. "Ja bym z panią Izą hasła pozgadywał"

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

W miniony czwartek TVP zaprezentowało program na sezon wiosna/lato 2021. Jedną z najszerzej omawianych nowości jest zapowiedziany start kanału TVP Kobieta, który ruszy 8 marca.

Nowa ramówka TVP

Hitem po raz kolejny ma zostać „The Voice Kids”, a Telewizja Polska ma nadzieję, że nie mniejszym sukcesem okaże się kolejna edycja programu „Dance Dance Dance”, w którym jurorem oprócz Idy Nowakowskiej i Joanny Jędrzejczyk będzie znany z anteny TVN Agustin Egurrola. Przejście tancerza do publicznego nadawcy w „Wiadomościach” TVP nazwano „artystycznym transferem roku”.

Nowością w wiosennej ramówce TVP będzie również program „Kabaret. Super Show Dwójki”, którego gospodarzami wybrano znanego z kabaretu Łowcy.B Bartosza Gajdę oraz Roberta Motykę z Paranienormalnych.

W trakcie odbywającego się w siedzibie Telewizji Polskiej wydarzenia przyszli prowadzący uraczyli zebrane na widowni gwiazdy telewizji publicznej garścią dość osobliwych żartów.

Przedstawiając wiosenną ramówkę, kabareciarze przeprowadzili swoistą segregację produkcji, które będziemy mogli zobaczyć na antenie TVP, przedstawiając widzom najbardziej popularne programy.

Opublikowane na Twitterze nagranie powoli wyrasta na hit internetu. Jak mają taki poziom humoru prezentować te Kabarety, Panie Kurski, to lepiej może na co inne wydać piniondze..., ironizuje autor wpisu.

„Ja bym z panią Izą hasła pozgadywał”

Prezentując „Jaka to melodia”, zwrócono uwagę, że prowadzący teleturniej Rafał Brzozowski jest bez wątpienia bardzo ładny i kochają się w nim wszystkie sąsiadki. Występ w „Kole fortuny” uznano z kolei za wyjątkowo trudne zadanie, jako że są w nim pytania, ale nie ma literek, a w odgadywaniu haseł przeszkadza w dodatku uroda Izabelli Krzan.

Ale i tak najlepszy jest Norbi, bo jak go pokazują w telewizji, to pies przestaje szczekać, dodali prowadzący programu „Kabaret Super Show Dwójki”. Nawiasem mówiąc, wokalista był jedyną osobą, która miała na sobie maseczkę. Nie powstrzymując się od ironii, internauci zwracają uwagę, że powodem, wobec którego piosenkarz jako jedyny przestrzegał zasad sanitarnych, jest fakt, że pochodzi z województwa warmińsko-mazurskiego, gdzie rząd wprowadził surowsze obostrzenia.

Według kabareciarzy konfundujące może być z kolei oglądanie „Rodzinki.pl”, ponieważ występujące w produkcji dzieci są coraz starsze, a Małgorzata Kożuchowska coraz młodsza.

Dalej nie było lepiej. Zażartowano, że rolnik, który od czterech lat poszukuje żony, najprawdopodobniej już jej nie znajdzie, a prowadzący Bartosz Gajda zasugerował, że wyśle do produkcji własną małżonkę, a sam tymczasem chętnie „pozgaduje hasła z panią Izą”.

źródło: Twitter

Tagi:

TVP

Podobne artykuły

TV

Występ Roksany Węgiel w "Dance Dance Dance" miał sprowokować zażalenia widzów TVP
Czytaj więcej >

TV

TVP wydało oświadczenie w sprawie syna Krawczyka. Nadawca odpiera zarzuty mediów
Czytaj więcej >

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"
Czytaj więcej >

TV

Zambia: Dziennikarz programu informacyjnego przerwał program i poskarżył się na swoje zarobki
Czytaj więcej >

TV

Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Euro 2020. O sprawie wypowiedział się Zbigniew Boniek
Czytaj więcej >

TV

Niecodzienny widok w "Wiadomościach" TVP. Obok Danuty Holeckiej pojawił się czołg
Czytaj więcej >
Konrad Wrzesiński

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]