wtv.pl > Gwiazdy > Grzegorz Hyży komentuje wpis Mai Hyży. "Jestem wstrząśnięty i zasmucony treścią tego kłamliwego i oszczerczego wpisu"
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 21.03.2022 01:12

Grzegorz Hyży komentuje wpis Mai Hyży. "Jestem wstrząśnięty i zasmucony treścią tego kłamliwego i oszczerczego wpisu"

Maja i Grzegorz Hyży.
TRICOLORS/East News
  • Na Instagramie Mai Hyży pojawił się wpis, w którym piosenkarka przekazała, że od lat jest prześladowana przez osobę, która usiłuje sterować jej życiem

  • Choć nie wymieniła nazwiska owej osoby, internauci szybko wywnioskowali, że mowa o Grzegorzu Hyżym

  • Piosenkarz ustosunkował się do oskarżeń byłej żony. "Bardzo łatwo jest kilkoma zdaniami zniszczyć komuś życie"

Sprawę niepokojącego oświadczenia Mai Hyży  poruszaliśmy wczoraj. Korzystając z mediów społecznościowych, piosenkarka przekazała fanom, że od lat jest prześladowana przez osobę, której nie wymieniła z imienia i nazwiska.

Wokalistka zapewniła, że "jeden człowiek nie godzi się z jej szczęściem". Dodała, że przed laty wybrał swoją drogę i "poszedł dalej bez niej', zakładając własną rodzinę. Co więcej, wskazała, że choć "żyje na dużo wyższym poziomie, od lat nie daje jej żyć".

Użytkownicy platformy szybko zwrócili uwagę, że celebrytka nawiązała w ten sposób do osoby swojego byłego męża.

Grzegorz Hyży: Nikt z moich bliskich nie zasługuje na medialny lincz

W odpowiedzi na medialną burzę Grzegorz Hyży opublikował oficjalne oświadczenie, w którym nawiązał do stawianych oskarżeń.

Wokalista zapewnił, że od początku starał się chronić prawo swoich synów do prywatności i ze względu na ich dobro usiłował osiągnąć "pozasądowy kompromis" ze swą byłą małżonką.

Niestety moja ugodowa postawa została wykorzystana przeciwko mnie, skutecznie utrudniając mi wypełnianie w pełni roli Ojca w życiu synów, napisał Grzegorz Hyży, dodając, że został zmuszony do wstąpienia na drogę sądową.

Wokalista przekazał, że jest "wstrząśnięty i zasmucony treścią kłamliwego i oszczerczego wpisu", po czym wskazał, że wywołał on "ogrom hejtu oraz gróźb" kierowanych pod jego kierunkiem.

Bardzo łatwo jest kilkoma zdaniami zniszczyć komuś życie, napisał. Zwrócił uwagę, że jego rodzina otrzymuje obecnie wulgarne wiadomości i pogróżki. Nikt z moich bliskich nie zasługuje na medialny lincz, dodał.

Podkreślił, że podobne sprawy nie powinny zostać wyjaśniane w mediach społecznościowych, po czym zaapelował o wstrzymanie się od "powielania nieprawdziwych informacji i wydawania wyroków" do czasu decyzji sądu.

Zapewnił, że będzie bronił swoich spraw w odpowiednich instytucjach.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: Instagram / WTV

Tagi: Polska
Powiązane