wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Edyta Górniak opublikowała post, w którym widać połączenie telefoniczne od "Boga"

13 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Po raz kolejny Edyta Górniak postanowiła zaskoczyć i podzielić się ze światem wymagającym refleksji postem. Na szczęście tym razem tematyka nie oscylowała wobec pandemii, szczepionek oraz maseczek ochronnych. Gwiazda postanowiła pokazać grafikę z w

W ostatnim czasie bardziej niż ze swoich artystycznych dokonań Edyta Górniak znana jest z dzielenia się z fanami zastawiającymi treściami oraz przemyśleniami na temat obecnej sytuacji na świecie. Na szczęście tym razem nie podważała autentyczności koronawirusa.

Fani obserwujący poczynania Edyty Górniak w mediach społecznościowych, głównie na Instagramie, przywykli już, że poza zdjęciami polskiej diwy napotkać mogą na transcendentalne grafiki. Poza wskazaniami na temat drogi duszy, czy prowadzenia live'ów komentujących sytuację pandemiczną, w tym maseczki, gwiazda nie zapomina o angażowaniu swoich fanów w dyskusję.

Oczywiście nie należy wyśmiewać ani drwić z czyichś przekonań dotyczących poglądu na wiarę, życie oraz śmierć. Jednak sposób, w jaki prezentuje to artystka, pozostawia wiele do życzenia i w większej mierze wystawia ją zwyczajnie na drwiny ze strony fanów muzycznej strony jej osoby.

Do Edyty Górniak dzwonił Bóg?

Określająca się w BIO swojego profilu jako „Pracowniczka Światła” Edyta Górniak postanowiła wywołać małą dyskusję pod jednym ze swoich postów. W tym przypadku nie ma ona jednak charakteru szkodliwego i nie służy powielaniu niesprawdzonych medycznych poglądów na temat pandemii.

Wczoraj na profilu gwiazdy pojawiła się fotografia, której miejsce wykonania określone zostało, jako „wszechświat”. Edyta Górniak podzieliła się grafiką imitującą ekran telefonu w momencie otrzymywania połączenia.

Osobą dzwoniącą jest Bóg. Na grafice przeczytać można dodatkowo: „módl się” i stwierdzenie wskazujące niejako, że modlitwa to forma rozmowy z Bogiem, który chce pozostać na bieżąco.

Edyta Górniak, angażując swoją publiczność, w opisie wpisu zamieściła jedynie dwa elementy. Czerwone i zielone kółka imitujące przyciski na ekranie telefonu. Całość miała formę pytania, na które sama pozytywnie odpowiedziała w komentarzach.

Na InstaStory gwiazdy często znaleźć można „inspirujące” materiały

Po raz kolejny podkreślić należy, że wiara nie tylko nie jest powodem do wstydu, ale przede wszystkim nie jest powodem do wyśmiewania. Edyta Górniak ma pełne prawo do tego, by manifestować swoją przynależność do kultu religijnego i zapewne spora część jej fanów ma nadzieję, że gwiazda pozostanie przy tej formie ekspresji, rezygnując z popularyzowania teorii spiskowych.

Również wczoraj na InstaStory wokalistki pojawił się screen artykułu, w którym ktoś oznaczył Edytę Górniak. Ta zdecydowała podać się treść dalej, opatrując je białym sercem u dołu ekranu. Także tym razem tematem okazała się sfera duchowa, a dokładnie losy duszy po śmierci ciała biologicznego.

Źródło: screen InstaStory Instagram.com/edytagorniak

Jakiś czas temu Edyta Górniak trafiła na usta wszystkich po tym, jak pochwaliła się swoimi dokonaniami w czasie spaceru po górskich uliczkach, gdzie obecnie mieszka. Na głośno komentowanym nagraniu widać, jak wokalistka przewieszając się przez płot, sięga na prywatną posesję i zdziera bałwanowi maseczkę. Jest to jeden z wielu kontrowersyjnych zachowań artystki w ostatnim czasie.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Kamerzysta upokorzył osobę niepełnosprawną. Kazali mu m. in. wejść do kontenera na śmieci

  • NBP podał datę, kiedy banknot z wizerunkiem Lecha Kaczyńskiego wejdzie do obiegu

  • Onet informuje o obostrzeniach. Mają być utrzymane jeszcze dwa tygodnie

 Źródło: Instagram.com/edytagorniak

Agata Jaroszewska

Etnograf, zafascynowana historią mówioną oraz kulturą ludową.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >
TRICOLORS/EAST NEWS

Gwiazdy

Zmarł Wiesław Gołas, ceniony aktor znany z wielu wybitnych ról. Rodzina ujawnia smutne szczegóły

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Beata K. po pijackim incydencie straci gigantyczne pieniądze. Ekspert wskazuje, jak może odzyskać zaufanie fanów

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Michael K. Williams. Gwiazda "Zakazanego imperium" i "Prawa ulicy" miała 54 lata

Czytaj więcej >