wtv.pl
Absencję w „Wiadomościach” TVP skomentowała sama Danuta Holecka

TRICOLORS/East News

Danuta Holecka nagle zniknęła z anteny TVP. W końcu postanowiła skomentować sprawę

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Niedawno wszyscy zaczęli zastanawiać się, dlaczego Danuta Holecka nie pojawia się w „Wiadomościach” TVP. Pojawiły się spekulacje na temat dalszej kariery szefowej głównego wydania serwisu informacyjnego Telewizji Polskiej. Głos zabrała sama Danuta Holecka. Wyjaśniła powody swojej nieobecności na antenie.

Nie ulega wątpliwości, że jedną z głównych twarzy TVP jest obecnie Danuta Holecka. Tym większe zdziwienie wzbudził fakt, że szefowa „Wiadomości” nie pojawiała się przed kamerą.

Zaczęło mówić się, że powodem nieobecności Danuty Holeckiej może być fakt, iż już niedługo zostanie ona zastąpiona na swoim stanowisku (więcej informacji na ten temat znajdziesz >TUTAJ<). Okoliczności zastanawiającej sytuacji wyjaśniła sama dziennikarka.

Od końca kwietnia Danuta Holecka nie wystąpiła w „Wiadomościach” TVP

Jacek Kurski ufa Danucie Holeckiej i powierzył jej odpowiedzialne zadanie czuwania nad głównym serwisem informacyjnym. Poza prezentowaniem najważniejszych wiadomości dziennikarka przeprowadzała również istotne wywiady, w tym z Andreą Bocellim i jego synem.

Niemniej nie umknęło uwadze, że w ostatnich tygodniach widzowie nie mogli podziwiać warsztatu dziennikarskiego Danuty Holeckiej. Gwiazda Telewizji Polskiej nie pojawia się u boku Michała Adamczyka i Edyty Lewandowskiej.

Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański jest ciężko chory. "Pod fasadą kryje się chłopiec na skraju wytrzymałości"

CZYTAJ DALEJ

„Fakt” postanowił dotrzeć do źródła i wykonano telefon do dziennikarki. Postanowiła ona uspokoić wszystkie osoby zaniepokojone jej absencją. Okazuje się, że wytłumaczenie jej nieobecności jest trywialne.

Danuta Holecka jest na urlopie

Plotki mówiące o ewentualnych zmianach personalnych na najwyższym stanowisku w „Wiadomościach” TVP nie okazały się prawdziwe.

Na pytania odnośnie braku dziennikarki w pracy od kwietnia zdecydowała się ona na szczerą odpowiedź. Danuta Holecka zwyczajnie odpoczywa.

Jestem na urlopie. Każdy czasem musi odpocząć. Uspokajam. Wracam do telewizji niebawem — zadeklarowała Danuta Holecka w rozmowie z dziennikarzami „Faktu”, którzy zdecydowali się do niej zadzwonić.

Już niedługo szefowa „Wiadomości” TVP wróci do pracy

Chociaż sama dziennikarka nie zdecydowała się na wskazanie terminu, gdy widzowie ponownie zobaczą ją na ekranie to i w tej kwestii w mediach krążą nieoficjalne wiadomości.

Mówią one, że urlop Danuty Holeckiej zakończyć ma się w okolicach połowy czerwca. Wiadomości te nie zostały jednak potwierdzone przez samą dziennikarkę.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Wirtualne Media / TeleShow Wirtualna Polska

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Rodzina opublikowała nekrolog zmarłego dziennikarza TVN Rafała Poniatowskiego

Czytaj więcej >
WOŚP będzie się sądzić z TVP?

TV

WOŚP pozywa TVP za materiał "Wiadomości"

Czytaj więcej >

TV

Czy bukmacher może się reklamować w telewizji?

Czytaj więcej >
Telefon do prezenterów TVP Info

TV

Prezenterzy TVP zaatakowani na żywo. Głos w studio zabrał jeden z widzów

Czytaj więcej >