wtv.pl > Gwiazdy > Cezary Pazura pokazał swoje zdjęcie z młodości. Zaskakujące, od lat przyjaźni się z najsłynniejszym polskim aktorem
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 08:19

Cezary Pazura pokazał swoje zdjęcie z młodości. Zaskakujące, od lat przyjaźni się z najsłynniejszym polskim aktorem

wtv
WTV.pl

Polski show-biznes nie należy do największych i po raz kolejny udowadnia to Cezary Pazura. Aktor pochwalił się wieloletnią przyjaźnią z innym znanym artystą, którego role aktorskie kojarzy niemal każdy Polak.

Na Instagramie Cezarego Pazury pojawiło się zdjęcie sprzed wielu lat. Na fotografii pozuje dwóch aktorów, którzy w momencie jej wykonywania nie mieli świadomości, że staną się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w branży.

35 lat przyjaźni Cezarego Pazury i Olafa Lubaszenki

Niemal codziennie Cezary Pazura raczy fanów migawkami ze swojego życia. Nie brakuje jednak i sentymentalnych podróży do przeszłości.

Dwa dni temu aktor postanowił uraczyć smaczkiem z okresu, gdy pracował z Olafem Lubaszenko nad filmem „Pogranicze w ogniu”. Okazuje się bowiem, że współpraca ta była początkiem wieloletniej przyjaźni.

Zdjęcie wykonane zostało w 1986 r. Fani artystycznej działalności obu aktorów bez trudu rozpoznają swoich idoli. Sam Cezary Pazura w opisie wskazał, że był to „początek wielkiej przyjaźni między dwoma młokosami”. Dodał jednocześnie, że właśnie tacy pozostaną.

To nie pierwszy raz, gdy Cezary Pazura wspomina dawne projekty z przyjacielem

Chociaż spora część osób może być zaskoczona tak zażyłymi relacjami między aktorami, to ci, którzy śledzą aktywność Cezarego Pazury na Instagramie dobrze wiedzą, że z Olafem Lubaszenko łączy go silna przyjaźń.

Niejednokrotnie już pojawiał się on w mediach społecznościowych przyjaciela. Wspominał on m.in. wspólną pracę nad filmem „Pijani szczęściem”. Podkreślał również, że łącząca ich więź to nic innego, jak typowa męska przyjaźń. Nie ulega wątpliwości, iż Cezary Pazura jest dumny z tej znajomości.

``

„Pogranicze w ogniu” rozpoczęło wieloletnią przygodę

Wspomnienie dotyczące początków znajomości nie pierwszy raz pojawiło się na Instagramie Cezarego Pazury. Już w połowie lutego aktor opublikował migawki z planu z 1986 roku. W tamtym przypadku okazją do wspominek okazał się jubileusz kariery aktorskiej Olafa Lubaszenko

Cezary Pazura podkreślał, że chociaż Olaf Lubaszenko jest od niego młodszy, to w zawodzie pracuje dłużej niż on. Wyraził jednocześnie nadzieję, że jego przyjaciel będzie jeszcze przez jakiś czasu uświetniał filmy swoją obecnością.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Instagram.com @czarekpazura / TeleShow Wirtualna Polska