wtv.pl
Senator PiS pod tlenem

facebook.com/waldemar.bonkowski

Były senator obozu rządzącego leży w szpitalu podłączony do tlenu. "Niemieckie media i lewackie trolle opętane przez diabła"

15 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Były senator PiS Waldemar Bonkowski trafił do szpitala i został podłączony do tlenu. Na swoim facebooku dodał wpis, w którym zasugerował, że "niemieckie media" z pewnością życzą mu śmierci. Polityk był niedawno oskarżony o znęcanie się na

  • Waldemar Bonkowski trafił do szpitala, w którym został podłączony do tlenu

  • Były senator PiS przekonywał w zamieszczonym na Facebooku wpisie, że jego przeciwnicy z pewnością życzą mu teraz śmierci

  • Jeszcze na początku miesiąca w przestrzeni publicznej pojawiły się zarzuty wobec polityka, dotyczące znęcania się nad psem ze szczególnym okrucieństwem

Znany z niezwykle kontrowersyjnych poglądów były senator PiS, nawet ze szpitalnego łóżka zdecydował się złorzeczyć swoim przeciwnikom. 

Od członkostwa w PiS do znęcania się nad zwierzętami 

Waldemar Bonkowski to jedna z najbardziej kontrowersyjnych osób związanych z Prawem i Sprawiedliwością. Pełniący funkcję senatora PiS w IX kadencji nie stronił i wciąż nie stroni od niezwykle skandalicznych komentarzy w swoich mediach społecznościowych. 

To właśnie m.in. z ich powodów w 2019 r. zadecydowano o usunięciu go z szeregów partii. Uznano, że niektóre z jego wpisów w internecie ocierają się wręcz o antysemityzm. Dodatkowo w przestrzeni publicznej pojawiły się wobec niego zarzuty o przemoc domową

O senatorze PiS ponownie zrobiło się głośno na początku kwietnia, gdy w sieci opublikowano zdjęcia z nagrania z samochodowego wideorejestratora. Polityk miał przywiązać swojego psa do auta, a następnie ciągnąć go za nim, pomimo że zwierzę przewróciło się i nie zdołało się podnieść. W wyniku doznanych obrażeń, czworonóg zmarł.  

Postępowanie w sprawie podjęła już Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie. Za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem grozić mu może kara pozbawienia wolności do 5 lat

- Ja prowadziłem, ale żadnego znęcania nie było - tłumaczył się z nagrania w rozmowie z "Super Expressem" były senator PiS. 

Bonkowski trafia do szpitala 

Wczoraj w swoich mediach społecznościowych, Waldemar Bonkowski poinformował, że trafił do szpitala. Na dowód załączył fotografię, na którym widzimy polityka na jednym ze szpitalnych łóżek, podłączonego do tlenu. 

Zdjęcie były senator PiS opatrzył wymownym komentarzem, charakterystycznym dla swoich internetowych wpisów. 

 WSZYSTKO W RĘKACH PANA BOGA ! - napisał polityk - Mam nadzieję, że pozwoli mi przeżyć. Wbrew woli niemieckich mediów i lewackich troli opętanych przez diabła, którzy wylewają na mnie kubły pomyj.

[EMBED-2615]

Internauci szybko zauważyli, że na listwie nad łóżkiem senatora PiS znajduje się serduszko - logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z pewnością nie spodoba się to byłemu senatorowi PiS, który jeszcze niedawno w rozmowie z portalem Koscierzyna24.info o inicjatywie Jurka Owsiaka wypowiadał się w następujący sposób: 

- Nie wspieram, bo tyle co się tam czyta, że przez ostatnie kilka lat ok. 60 mln zł wyparowało, a pan Owsiak ma wyroki sądowe, że ma udostępnić dokumentację tej swojej fundacji i ma wyroki sądowe i nie udostępnia. Więc nawet słusznie w internecie ktoś napisał takie hasło, że to nie Owsiak zbiera na dzieci, tylko dzieci zbierają pieniądze dla Owsiaka.

Źródło: facebook.com, se.pl, koscierzyna24.info

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Akcja #NiebieskaLinia - dołącz i pomóż ofiarom przemocy w rodzinie!

  • IMGW wydało ostrzeżenia i prognozy zagrożeń meteorologicznych dla 6 województw

  • Centrum Informacyjne Rządu odpowiedziało na komunikat zespołu KEP ws. szczepionek

undefinedundefined

Paweł SekmistrzAutor

Z wykształcenia polonista; miłośnik kina, tego dobrego i tego złego. Do szaleństwa zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

"Nie jest pan dziennikarzem": kontrowersje wokół słów Donalda Tuska

Polityka

Do kogo Donald Tusk powiedział, że ten "nie jest dziennikarzem"? Nie był to Miłosz Kłeczek z TVP

Czytaj więcej >
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polityka

Tajne spotkanie na Nowogrodzkiej. Kaczyński może oddać Ministerstwo Sportu nowemu koalicjantowi

Czytaj więcej >
Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy, jego pensja wzrośnie o 40 proc.

Polityka

Prezydent RP z podwyżką wynagrodzenia o 40 proc. Więcej zarobi nie tylko Andrzej Duda

Czytaj więcej >
Tomasz Orłowski odchodzi z MSZ po 31 latach pracy

Polityka

Po 31 latach pracy Tomasz Orłowski odchodzi z MSZ

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Polityka

Błażej Spychalski odszedł z Kancelarii Prezydenta, może trafić do Orlenu. Schetyna: tu nie ma żadnych standardów

Czytaj więcej >
Monika Pawłowska

Polityka

Od Lewicy aż po PiS. Monika Pawłowska dogadała się z Mateuszem Morawieckim? Gazeta.pl dotarła do niewiarygodnych informacji

Czytaj więcej >