wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Biedronka i Lidl ze specjalnymi akcjami. Przez lockdown będą działać dłużej

28 Marca 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Część klientów może być zdziwiona, gdy w najbliższych dniach pojawi się na późnych wieczornych zakupach w Lidlu bądź Biedronce. Tych dwóch gigantów postanowiło ponownie skorzystać z możliwości całodobowego otwarcia niekt&oacute

To nie pierwszy raz, gdy Polacy mogą skorzystać z przedłużonych godzin pracy poszczególnych sklepów Lidla i Biedronki. Dyskonty ponownie zdecydowały o tym, że część placówek w kraju będzie działać dłużej, bądź w trybie 24 godziny na dobę. Trzeba się jednak śpieszyć.

Zabieg ten został uargumentowany przez decydentów Biedronki i Lidla. Klienci korzystający z możliwości zakupów w niecodziennych porach na pewno docenią ruch ze strony sieci.

Niektórzy idąc na zakupy do Biedronki i Lidla mogą się zdziwić

Chociaż zarówno Biedronka, jak i Lidl nie ukrywają tego, że wyznaczone sklepy będą działać w innych niż dotychczas godzinach, to spora część klientów planujących zakupy może być zdziwiona. Tym razem jednak wydaje się, że zdziwienie to będzie pozytywne.

W poszczególnych placówkach słychać komunikaty puszczane z głośników zamontowanych w sklepach. Dodatkowo Lidl i Biedronka prowadzą kampanię informacyjną w internecie oraz telewizji. Wiadomo, że klienci nie będą mogli narzekać na brak punktów, gdzie swoje koszyki wypełnić będą mogli w późnych godzinach wieczornych, bądź wczesnych godzinach porannych.

Biedronka przedstawia pełną listę sklepów. Lidl pozwala wyszukać placówki w swojej okolicy

Na stronie Biedronki natychmiast w oczy rzuca się komunikat o otwarciu sklepów w nietypowych przedziałach czasowych. Z komunikatu prasowego dowiedzieć można się natomiast, że aż 2200 sklepów sieci pracować będzie do 2 nad ranem. Kolejne 120 punktów czynne będzie całodobowo. Kiedy rozpoczyna się Akcja24 Biedronki?

Zarówno Lidl, jak i Biedronka zdecydowały, iż klienci mogli korzystać z tych udogodnień od piątku 26.03 do niedzieli 28.03. Znaczy to, że nawet teraz możliwe jest zrobienie zakupów mimo późnej godziny.

Lista wszystkich sklepów sieci Biedronka, które zmieniły swoje godziny działana znaleźć można >TUTAJ<. Natomiast w przypadku Lidla konieczne jest wejście na stronę internetową i wyszukania na interaktywnej mapie najbliższych punktów. W ten szybki sposób możemy sprawdzić, czy pobliska placówka znalazła się na liście sklepów z dużymi godzinami otwarcia.

Sieci chcą zadbać o bezpieczeństwo konsumentów

- Biedronka po raz kolejny jako pierwsza sieć handlowa reaguje na sytuację pandemiczną panującą w tej chwili w naszym kraju, traktując to jako naszą powinność wobec klientów - przekazał w komunikacie prasowym Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Lidl natomiast poinformował, iż „obawa przed rozprzestrzenieniem się koronawirusa (COVID-19) dotyka nas wszystkich i wpływa na nasze codzienne funkcjonowanie”. To właśnie chęć rozładowania ilości osób przebywających jednocześnie w sklepie, ma być jednym z motywów dyskontów do zmiany godzin otwarcia swoich sklepów.

W dni, w które zdecydowano się na wydłużenie lub otwarcie placówek całodobowo przygotowano specjalne promocje. Z racji, iż jest to ostatnia niedziela handlowa przed świętami wielkanocnymi, nastawiono się na artykuły, które przeważnie trafiają na świąteczne stoły.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: media.biedronka.pl / lidl.pl / bankier.pl

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >