Specjalna ofertą Biedronki w czasie niedzieli handlowej 6 grudnia. Wikimedia.com/Henryk Borawski CC BY-SA 3.0Źródło: Wikimedia.com/Henryk Borawski CC BY-SA 3.0
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 5 Grudnia 2020

Tylko jutro Biedronka rozdaje produkt za darmo. Będzie idealny na prezent mikołajkowy

Najbliższa niedziela została uznana za niedzielę handlową, a Biedronka zdecydowała przedstawić klientom wyjątkową promocję. Chyba nikt nie spodziewał się, że sieć zdecyduje się na taki krok. Produkt, który już w niedzielę 6 grudnia będzie rozdawany przy kasach za darmo to od jakiegoś jedna z najbardziej poszukiwanych rzeczy w kraju. Możliwe, że dzięki temu zabiegowi dyskont zdeklasuje m.in. Lidla, czy Kaufland.

  • 6 grudnia Biedronka będzie rozdawać klientom maskotki Fajniaki
  • Aby skorzystać z promocji trzeba wydać 99 złotych na zakupy, oraz okazać kartę "Moja Biedronka"
  • Akcja reklamowana jest hasłem "Fajniaki zapraszają na Mikołajki"

Kiedy Biedronka poinformowała o promocji specjalnie przygotowanej na dodatkową niedzielę handlową 6 grudnia, wielu klientów mogło nie dowierzać w komunikat. Możliwe, że już pojutrze w dyskontach pojawią się prawdziwe tłumy.

Rewolucyjna zmiana w „Milionerach”. Nie będzie tak jak do tej pory, ostateczny koniec jednego koła ratunkowegoRewolucyjna zmiana w „Milionerach”. Nie będzie tak jak do tej pory, ostateczny koniec jednego koła ratunkowegoCzytaj dalej

Nie tylko Biedronka stara się zachęcić konsumentów do wizyty w swoich placówkach, lecz innym sklepom trudno będzie przebić ofertę promocyjną zaprezentowaną przez sieć z sympatycznym owadem w logo. Co takiego będzie można dostać za darmo 6 grudnia w dyskoncie?

Zobacz także: "Rolnicy. Podlasie": emocje przy wychodku. Zmiany u Gienka i Andrzeja po 50 latach

Wielka promocja w Biedronce, Fajniaki będą rozdawane przy kasach za darmo

Klienci przeglądający gazetkę promocyjną Biedronki mogą być zaskoczeni komunikatem, który pojawił się po oficjalnym potwierdzeniu, iż 6 grudnia będzie dodatkową niedzielą handlową. Prezydent podpisał ją stosunkowo późno (więcej na ten temat przeczytacie >TUTAJ<), niemniej większość sieci gotowa była na taki scenariusz.

Hanna Lis zamieściła mocny wpis i pokazała dramatyczne liczby. Hanna Lis zamieściła mocny wpis i pokazała dramatyczne liczby. "Koszmar"Czytaj dalej

Nikt chyba jednak nie podejrzewał, że Biedronka zdecyduje się na rozdawanie swoich kultowych Fajniaków zupełnie za darmo. Oczywiście promocja ma swoje zasady i aby cieszyć się zabraniem do domu m.in. Kropli Kseni, czy Chmurki Celinki trzeba wydać minimum 99 złotych na zakupy.

Zobacz także: 1200 złotych co miesiąc dla rodzica. Pieniądze bierze już prawie 60 tys. osób, warunków jest kilka

Aby nagłośnić akcję promocyjną, Biedronka reklamuje wydarzenie hasłem "Fajniaki zapraszają na Mikołajki". Co ważne, aby stać się dumnym posiadaczem maskotki, nie trzeba posiadać zebranych wcześniej naklejek. Niemniej konieczne jest bycie posiadaczem karty "Moja Biedronka".

Obecnie akcja Fajniaków promująca ekologię oraz zdrowy tryb życia dobiega końca. Tylko do 5 grudnia można wymieniać zebrane naklejki na maskotki oferowane przez dyskont. Stały się one sporym hitem, chociaż na początku nic na to nie wskazywało.

Sieć została ostatnio mocno skrytykowana

Mimo iż Biedronka to nadal jeden z ulubionych dyskontów Polek i Polaków, wiele osób podważa jakość oferowanych przez sklepy produktów. Od jakiegoś czasu Agrounia na swoim Facebooku publikuje zdjęcia, gdzie pokazuje nieprawidłowości, jakie odkryła na półkach w poszczególnych placówkach.

Wczoraj pisaliśmy o tym, iż zdaniem Agrounii Biedronka ma sprzedawać klientom robaczywe grzyby (więcej na ten temat >TUTAJ<). Wcześniej sieć krytykowana była za błędne oznaczenie na kolbach kukurydzy, które miały być buraczkami oraz sałatą (więcej na ten temat >TUTAJ<).  

Teksty wybrane dla Ciebie:

Niemniej mimo pojawiających się słów krytyki dyskont nadal znajduje się w czołówce liderów polskiego handlu, a tłumy odwiedzające poszczególne sklepy dowodzą, że promocyjne ceny oraz oferta są dla konsumentów wyjątkowo atrakcyjne.

6 grudnia niedzielą handlową, Biedronka oraz inne sklepy szykują specjalne promocje

Okres przedświąteczny to czas, gdy w kasach sklepów zostawiamy więcej pieniędzy niż dotychczas. Chociaż tegoroczne Boże Narodzenie będzie zupełnie inne niż tradycyjne, to nadal wiele osób zdecyduje się na zrobienie sporych zakupów. Każdorazowa promocja sprawia, że w sklepach pojawiają się prawdziwe tłumy chcące nieco zaoszczędzić. 

6 grudnia to dzień, który ma pomóc nie tylko polskiej gospodarce, ale również zagwarantować większe bezpieczeństwo dla osób robiących świąteczne zakupy. Niedawno przeprowadzono sondaż, na temat tego, co społeczeństwo uważa na temat niedziel handlowych i niehandlowych.

TVP pozwało za słowa o TVP pozwało za słowa o "pałkarskiej propagandzie", do akcji wkroczył sąd. Wyrok może rozpocząć lawinęCzytaj dalej

Z opublikowanych przez Polską Agencję Prasową danych wynika, iż aż 59 proc. badanych zadeklarowało, że "zakaz handlu w niedzielę powinien zostać zniesiony". Nic nie wskazuje jednak na to, aby rządzący zdecydowali się na rezygnację z wprowadzonego w 2018 r. prawa.

Źródło: Radio Zet / PAP 

Zobacz także w naszych serwisach: