wtv.pl
Specjalna ofertą Biedronki w czasie niedzieli handlowej 6 grudnia

Wikimedia.com/Henryk Borawski CC BY-SA 3.0

Tylko jutro Biedronka rozdaje produkt za darmo. Będzie idealny na prezent mikołajkowy

5 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Najbliższa niedziela została uznana za niedzielę handlową, a Biedronka zdecydowała przedstawić klientom wyjątkową promocję. Chyba nikt nie spodziewał się, że sieć zdecyduje się na taki krok. Produkt, który już w niedzielę 6 grudnia będzie rozdawany

  • 6 grudnia Biedronka będzie rozdawać klientom maskotki Fajniaki

  • Aby skorzystać z promocji trzeba wydać 99 złotych na zakupy, oraz okazać kartę "Moja Biedronka"

  • Akcja reklamowana jest hasłem "Fajniaki zapraszają na Mikołajki"

Kiedy Biedronka poinformowała o promocji specjalnie przygotowanej na dodatkową niedzielę handlową 6 grudnia, wielu klientów mogło nie dowierzać w komunikat. Możliwe, że już pojutrze w dyskontach pojawią się prawdziwe tłumy.

Nie tylko Biedronka stara się zachęcić konsumentów do wizyty w swoich placówkach, lecz innym sklepom trudno będzie przebić ofertę promocyjną zaprezentowaną przez sieć z sympatycznym owadem w logo. Co takiego będzie można dostać za darmo 6 grudnia w dyskoncie?

Wielka promocja w Biedronce, Fajniaki będą rozdawane przy kasach za darmo

Klienci przeglądający gazetkę promocyjną Biedronki mogą być zaskoczeni komunikatem, który pojawił się po oficjalnym potwierdzeniu, iż 6 grudnia będzie dodatkową niedzielą handlową. Prezydent podpisał ją stosunkowo późno (więcej na ten temat przeczytacie >TUTAJ<), niemniej większość sieci gotowa była na taki scenariusz.

Nikt chyba jednak nie podejrzewał, że Biedronka zdecyduje się na rozdawanie swoich kultowych Fajniaków zupełnie za darmo. Oczywiście promocja ma swoje zasady i aby cieszyć się zabraniem do domu m.in. Kropli Kseni, czy Chmurki Celinki trzeba wydać minimum 99 złotych na zakupy.

Aby nagłośnić akcję promocyjną, Biedronka reklamuje wydarzenie hasłem "Fajniaki zapraszają na Mikołajki". Co ważne, aby stać się dumnym posiadaczem maskotki, nie trzeba posiadać zebranych wcześniej naklejek. Niemniej konieczne jest bycie posiadaczem karty "Moja Biedronka".

Obecnie akcja Fajniaków promująca ekologię oraz zdrowy tryb życia dobiega końca. Tylko do 5 grudnia można wymieniać zebrane naklejki na maskotki oferowane przez dyskont. Stały się one sporym hitem, chociaż na początku nic na to nie wskazywało.

Sieć została ostatnio mocno skrytykowana

Mimo iż Biedronka to nadal jeden z ulubionych dyskontów Polek i Polaków, wiele osób podważa jakość oferowanych przez sklepy produktów. Od jakiegoś czasu Agrounia na swoim Facebooku publikuje zdjęcia, gdzie pokazuje nieprawidłowości, jakie odkryła na półkach w poszczególnych placówkach.

Wczoraj pisaliśmy o tym, iż zdaniem Agrounii Biedronka ma sprzedawać klientom robaczywe grzyby (więcej na ten temat >TUTAJ<). Wcześniej sieć krytykowana była za błędne oznaczenie na kolbach kukurydzy, które miały być buraczkami oraz sałatą (więcej na ten temat >TUTAJ<).  

Niemniej mimo pojawiających się słów krytyki dyskont nadal znajduje się w czołówce liderów polskiego handlu, a tłumy odwiedzające poszczególne sklepy dowodzą, że promocyjne ceny oraz oferta są dla konsumentów wyjątkowo atrakcyjne.

6 grudnia niedzielą handlową, Biedronka oraz inne sklepy szykują specjalne promocje

Okres przedświąteczny to czas, gdy w kasach sklepów zostawiamy więcej pieniędzy niż dotychczas. Chociaż tegoroczne Boże Narodzenie będzie zupełnie inne niż tradycyjne, to nadal wiele osób zdecyduje się na zrobienie sporych zakupów. Każdorazowa promocja sprawia, że w sklepach pojawiają się prawdziwe tłumy chcące nieco zaoszczędzić. 

6 grudnia to dzień, który ma pomóc nie tylko polskiej gospodarce, ale również zagwarantować większe bezpieczeństwo dla osób robiących świąteczne zakupy. Niedawno przeprowadzono sondaż, na temat tego, co społeczeństwo uważa na temat niedziel handlowych i niehandlowych.

Z opublikowanych przez Polską Agencję Prasową danych wynika, iż aż 59 proc. badanych zadeklarowało, że "zakaz handlu w niedzielę powinien zostać zniesiony". Nic nie wskazuje jednak na to, aby rządzący zdecydowali się na rezygnację z wprowadzonego w 2018 r. prawa.

Źródło: Radio Zet / PAP

Podobne artykuły

W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >
W Czaczu w Wielkopolsce służby wezwane zostały do samobójcy

Polska

Samobójstwo 27-latka w Czaczu w Wielkopolsce. Mężczyzna powiesił się na drzewie

Czytaj więcej >