wtv.pl
Andrzej Duda

BARTOSZ SIEDLIK/AFP/East News

Andrzej Duda o niecodziennej wymianie zdań z Agatą. "Ja bym się przebrała w tę koszulę"

26 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Andrzej Duda w piątek poinformował na swoim Twitterze, że zarejestrował się na szczepienie. Wystąpił wtedy w T-shircie, który wzbudził również sporo kontrowersji. Okazało się, że nie tylko internauci mieli wątpliwości i pretensje. Rów

Andrzej Duda i Agata Duda są bardzo zgodnym małżeństwem. Prezydent chętnie dzieli się podobnymi małymi konfliktami z ich życia. 

Andrzej Duda opowiedział o niecodziennej wymianie zdań ze swoją żoną. Poszło o koszulkę ze zdjęcia

Andrzej Duda i Agata Duda są już małżeństwem od 27 lat. Od lat żyją ze sobą w zgodzie, a również początki ich znajomości przebiegały sielsko. Parą byli jeszcze w czasach licealnych. 

Dobrze dogadują się w wielu kwestiach, ale pojawiają się między nimi małe niesnaski. Ostatnia dotyczyła kwestii zdjęcia w koszulce, którym prezydent chwalił się zapisem na szczepienie i zachęcał do tego cały swój rocznik.

Zarówno Andrzej jak i Agata Dudowie urodzili się w 1972 roku. Oboje mieli również słynną koszulkę, która wcześniej wywołała w sieci sporą burzę - pojawiła się na niej m.in. tęcza, która zdziwiła komentatorów. 

Jak się okazało, pierwsza dama również była w posiadaniu podobnej koszulki. Mąż jednak nie zaprosił jej do zrobienia wspólnego zdjęcia, co ona postanowiła mu wypomnieć.

W wywiadzie dla Polsat News Duda przyznał, że niedługo po zrobieniu zdjęcia miała do niego podejść jego żona i wypomnieć mu, że sama chętnie zapozowałaby w koszulce.

Jak wyznała głowa państwa, kupił ich dwie - jedną dla siebie, w męskim kroju, i drugą dla małżonki w kroju damskim. Oboje jednak nie mogli znaleźć się na jednej fotografii, co nie do końca spodobało się Agacie, choć o wszystkim miała wypowiadać się w żartobliwym tonie. 

Zapisy na szczepienia

W najbliższym czasie gwałtownie przyspieszą zapisy na szczepienia dla poszczególnych grup wiekowych. Andrzej i Agata Dudowie zapisywali się w dniu, w którym mogły to zrobić osoby z rocznika 1972.

28 kwietnia, możliwość rejestracji otrzymają wszyscy, mający powyżej 30 lat, jeśli zapisali się wstępnym formularzem, który był czynny od stycznia do marca.

Kolejną grupą będą osoby od 29 do 18 roku życia - jeśli również skorzystały z formularza, będą mogły zarejestrować się na szczepienie już 5 maja. Możliwe również, że im również przypadną jeszcze majowe terminy.

Wszyscy ci, którzy nie skorzystali wcześniej z możliwości przedwczesnego zapisu, muszą oczekiwać na możliwość skorzystania z rejestracji rocznikowej - kolejne lata odblokowują się dzień po dniu aż do 9 kwietnia, kiedy to najmłodsi dorośli będą mogli skorzystać z możliwości przyjęcia szczepionki.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Nauka hybrydowa. Wielu uczniów wraca dziś do szkoły w klasach I-III

  • Biedronka zapłaci 60 mln kary za wprowadzanie w błąd. Chodzi o kraj pochodzenia

  • Miał wymienić 3 kraje spoza Ameryki. Zaczął wyliczać kontynenty i jeszcze się zirytował

źródło: [se.pl][wtv.pl]

Podobne artykuły

(screen) Kancelaria Premiera

Polityka

Mateusz Morawiecki zorganizował konferencję z samego rana. Tematem bezpieczeństwo drogowe

Czytaj więcej >

Polityka

Ekspert TVP o Donaldzie Tusku: Nie ma tego genu polskiego

Czytaj więcej >

Polityka

Znamienne słowa Donalda Tuska z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego. "Nie wolno ci zwątpić w wolność"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Polityka

Początek końca Zjednoczonej Prawicy? Gowin nic nie wiedział o lex TVN

Czytaj więcej >

Polityka

Babcia Kasia spotkała się na światłach z Antonim Macierewiczem. Do sieci trafiło zdjęcie

Czytaj więcej >

Polityka

"Wiadomości" TVP odpowiedziały na materiał "Faktów". Padły poważne zarzuty

Czytaj więcej >