Zofia Klepacka grozi. Piotr Molecki/East News
Źródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 4 Marca 2021

Zofia Klepacka grozi przeciwnikom Kościoła instytucjonalnego? Zastanawiający wpis w mediach społecznościowych

Zofia Klepacka zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym odniosła się do przeciwników Kościoła katolickiego. Stwierdziła, że woleliby jej nie spotkać na Śródmieściu "w dziwnych okolicznościach". Dodała, że tolerancja ma swoje granice.

  • Zofia Klepacka twierdzi, że ma już dość "ataków" przeciwników Kościoła
  • Windsurferka w podejrzany sposób grozi osobom, które mogłyby dopuszczać się aktów wandalizmu

Czyżby Zofia Klepacka planowała zemstę na przeciwnikach Kościoła katolickiego?

Zofia Klepacka ma dość 

W mediach społecznościowych polskiej windsurferki, która słynie z radykalnych poglądów i dość dosadnego wyrażania swoich przekonań w internecie, pojawił się zastanawiający wpis. Zofia Klepacka załączyła link do artykułu na stronie TVP Info na temat pobicia księdza w województwie łódzkim. 

Chodzi o sprawę księdza prałata Adama Myszkowskiego, 69-letniego duchownego z Wielkiej Woli-Paradyża, który miał zostać wczoraj brutalnie pobity przez 47-letniego mężczyznę podczas zamykania bramy od plebanii.  Zbadaniem incydentu ma się zająć Komenda Powiatowa Policji w Opocznie.

Minister zdrowia zapowiedział ograniczenia teleporad. Jutro podpisze rozporządzenieMinister zdrowia zapowiedział ograniczenia teleporad. Jutro podpisze rozporządzenieCzytaj dalej

Choć nieznane są przyczyny napaści - mogła być ona atakiem pijanego mężczyzny lub mieć tło rabunkowe, Zofia Klepacka najwyraźniej przekonana jest już o motywacjach, które powodowały agresorem. Zdaniem windsurferki związane miały być one z nienawiścią do Kościoła katolickiego. 

Jak tłumaczyła na Facebooku - tolerancja na takie przypadki ma swoje granice. 

Nieprzyjemne spotkanie ze znaną windsurferką? 

Obawiać się spotkania z Zofią Klepacką powinny nie tylko osoby, które są przeciwnikami Kościoła katolickiego, ale również takie, które dopuszczają się aktów wandalizmu na miejskich murach lub... reklamowych bannerach

Napadacie na nasze święte miejsca, na starsze osoby, niszczycie plakaty z bobaskiem, malujecie bohomazy na murach.... Najłatwiej atakować najsłabszych, bezbronnych....pamiętajcie to wszystko tolerowane jest do czasu....  - ostrzegła znana sportsmenka. 

Największą zagadkę jest jednak zakończenie wpisu Zofii Klepackiej. Uwielbiana przez prawicowe media celebrytka zwraca się bezpośrednio do osób, które mogłyby brać udział w wyżej wymienionych incydentach

Hmmm często bywam w moich rodzinnych stronach na śródmieściu, nie życzę wam spotkania mnie tam w dziwnych okolicznościach.... - zagroziła. 

Wielu internautów zastanawia się, co też na myśli mogła mieć Zofia Klepacka pisząc o "dziwnych okolicznościach"... 

Źródło: facebook.com, tvp.info

Artykuły polecane przez redakcję WTV: