wtv.pl
Katarzyna Dowbor

Instagram/katarzyna_dowbor_official

Zdjęcia z domu Katarzyny Dowbor. Oto, jak mieszka celebrytka

25 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Katarzyna Dowbor w programie Polsatu "Nasz nowy dom" pomaga budować i remontować stare miejsca zamieszkania potrzebującym osobom. Sama również zbudowała sobie dom, w którym chętnie mieszka. Jak twierdzi, chce w nim dożyć p&oacute

Dowbor jest znaną miłośniczką jeździectwa. Wraz ze swoim mężem organizują nawet zawody dla gwiazd z jazdy konnej. 

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Katarzyna Dowbor w programie Polsatu „Nasz nowy dom” pomaga innym remontować lub budować na nowo ich własne domy. Sama również ma się czym pochwalić. W swojej podwarszawskiej willi, jak twierdzi, chce dożyć starości.

Dowbor często chwali się należącymi do niej wnętrzami na Instagramie. Pokazuje różne, gustowne dodatki lub fotografuje się w różnych miejscach w jej domu, pokazując przy tym część swoich domowników - najczęściej swoje psy. 

Oprócz tego mieszka w pięknym otoczeniu - zaraz za jej płotem znajduje się stadnina koni, na której Dowbor chętnie organizuje różnego rodzaju eventy, m.in. zawody dla innych gwiazd w jeździe konnej. 

W swioch krótkich live'ach wybiera również konkretne miejsca do nagrywania - szczególnie upodobała sobie swój fotel, w którym usadza się na tle schodów.

Co zaś znajduje się w samym domu i w jakim jest stylu? Z pewnością Dowbor nie stawia na prostotę - większość jej mebli przypomina te, które mogliśmy oglądać na filmach lub w pięknych willach. Piękne kredensy i szafki zwracają szczególną uwagę. Pełno jest również dodatków nawiązujących do estetyki starej zastawy stołowej - białej z niebieskimi wzorami.

Również w kuchni znajdują się elementy, które mogą bawić. Serce domu dziennikarki jest całkiem spore, a ona sama też chętnie chwali się gotowanymi przez siebie potrawami. Na kafelkach można zobaczyć przyczepioną tabliczkę z napisem „Nie pluć na podłogę”.

[EMBED-2766]

Widać również, że w jej domu co rusz pojawiają się nowe, drobne elementy wystroju. Dowbor bardzo zwraca uwagę na wszelkie szczegóły. W jej miejscu zamieszkania pełno jest różnego rodzaju bibelotów dodających mu uroku.

Ogród i domownicy

Dowbor lubi również chwalić się swoim ogrodem, którego ścieżka prowadzi do wspomnianej już wcześniej stadniny koni. To w tym miejscu chętnie bawią się jej zwierzęta oraz rodzina - m.in. znajdująca się w podeszłym wieku mama, która wciąż ćwiczy swoją sprawność fizyczną. 

Warto wspomnieć również o jej zwierzakach - często w kadrze dziennikarki pojawiają się jej psy i kot. Kochani domownicy przesiadują ze swoją właścicielką w pięknym ogrodzie, ale również w mieszkaniu. 

Ciekawscy chętnie podglądają zastosowane przez Dowbor rozwiązania. Jej dom z pewnością należy do tych, w których niejedna osoba chciałaby dożyć późnych lat starości. 

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: [se.pl]

Podobne artykuły

Przekazano informacje o śmierć Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza

Gwiazdy

W wieku 93 lat zmarł Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poważny wypadek na 40. urodzinach Piotra Kraśki. 10 lat temu podczas wyścigów konnych doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >