wtv.pl > TV > Wpadka nowozelandzkiej minister. Podczas wywiadu do pokoju wszedł jej syn. To, co pokazał okazało się wyjątkowo zaskakujące
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 09:14

Wpadka nowozelandzkiej minister. Podczas wywiadu do pokoju wszedł jej syn. To, co pokazał okazało się wyjątkowo zaskakujące

Wpadka Nowa Zelandia
twitter.com/Carmel Sepuloni

Wpadka minister rozwoju Nowej Zelandii podczas wywiadu na żywo. Do pokoju polityczki wszedł jej syn, ukazując wszystkim widzom telewizji marchewkę w kształcie... męskich genitaliów.

Polityczce ewidentnie nie było do śmiechu.

Wpadka na żywo

Do wyjątkowo zabawnej wpadki doszło podczas wywiadu na żywo z nowozelandzką minister rozwoju Carmel Sepuloni.

Rozmowa przeprowadzana była przez kamerę, a zapis obrazu relacjonowany w formie wideo na kanałach Radio Samoa. Minister odpowiadała na pytania dziennikarza będąc u siebie w domu.

Widzowie, którzy oglądali wywiad z pewnością byli zaskoczeni, gdy w pewnym momencie drzwi znajdujące się za kobietą zaczęły się otwierać, a za jej plecami ukazał się chłopiec.

- Poczekaj chwilę, mój syn... - powiedziała do dziennikarza polityczka, po czym odwróciła się, a jej oczom ukazało się jej dziecko wymachujące marchewką w kształcie... penisa.

"Teraz się z tego śmieję..."

Kobieta próbowała wytrącić warzywo chłopcu z ręki; ostatecznie oczom widzów ukazała się plansza z nazwą programu, a w tle słychać było śmiech dziennikarza przeprowadzającego wywiad.

Carmel Sepuloni zamieściła zabawne wideo z wpadką na swoim Twitterze, opatrując je wymownym komentarzem.

- Ten moment, kiedy udzielasz wywiadu na żywo przez Zoom, a twój syn wchodzi do pokoju krzycząc i trzymając w ręku marchewkę w kształcie męskiej części ciała - napisała minister.

Dodała również pewną radę na przyszłość:

- Nigdy więcej nie kupię dziwnie ukształtowanej marchewki - skomentowała żartobliwie polityczka.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV

Źródło: interia.pl, twitter.com, wtv.pl Zdjęcie główne: twitter.com/Carmel Sepuloni