wtv.pl > TV > Biegaczka Sofia Ennaoui wpadła do studia TVP. Wpadka w czasie olimpijskiego studia
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 09:17

Biegaczka Sofia Ennaoui wpadła do studia TVP. Wpadka w czasie olimpijskiego studia

Wpadka TVP w czasie studia komentujące Igrzyska Olimpijskie w Tokio
kadr z TVP

Wpadka w TVP. Sofia Ennaoui wbiegła do studia w trakcie trwającego programu. Widzowie olimpijskiego studia mogli być zaskoczeni widząc, że biegaczka starała się przemknąć niezauważona w tle.

7 sierpnia, czyli w przedostatni dzień rywalizacji w Tokio widzowie TVP byli świadkami niecodziennego zdarzenia. Wydaje się, że tylko prowadząca spotkanie Sylwia Dekiert była osobą, która udawała, że nic się nie stało.

W czasie, gdy dziennikarka prowadziła już rozmowę i komentowała wyniki sportowców, Sofia dopiero wpadła do studia.

Nagranie szybko obiegło Twittera. Dokładnie widać na nim zakłopotanie lekkoatletki wbiegającej przed kamerę podczas programu trwającego na żywo.

Na nagraniu ewidentnie widać, że Sofia Ennaoui nie za bardzo wie, co zrobić. Początkowo bardzo szybko wchodzi do studia i znajduje się w zasięgu kamery. Wtedy jednak staje jak zamrożona.

Biegaczka dobiega do stołu w studio TVP

Zagubienie trwało jednak zaledwie kilka sekund. Po tym, jak Sofia Ennaoui zatrzymała się, energicznie obejrzała za siebie i ruszyła w stronę stołu, gdzie siedziała Sylwia Dekiert.

Biegaczka starała się jak najbardziej wtopić w tło i szła przy samym końcu dekoracji. W końcu usiadła przy stole. Za chwilę dołączyła do dyskusji na temat osiągnięć polskich sportowców na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Wpadka w czasie olimpijskiego studia w TVP

W mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy. Większość osób jest rozbawiona tym, co pokazano na ekranie.

>

Źródło: twitter

Komentujący zwracają uwagę na to, że Sofia Ennaoui wpadła do studia jako osoba spóźniona. W komentarzach nie brakuje stwierdzeń, że jest to w stylu biegaczki. Tym bardziej, że wkroczyła na wizję w momencie, gdy prowadząca mówiła o lekkoatletach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Sylwia Dekiert zachowała kamienną twarz

Mimo iż, nie wszystko poszło zgodnie z planem, to prowadząca studio Sylwia Dekiert zachowała się jak prawdziwa profesjonalistka.

Dziennikarka nie zwróciła większej uwagi na wbiegającą do studia Sofię Ennaoui i poczekała, aż wszystko wróci do zakładanego wcześniej scenariusza.

W czasie, gdy biegaczka próbowała przedostać się do stołu, Dekiert spokojnie kontynuowała wstęp dotyczący kolejnych medali zdobytych przez polskich sportowców.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: wtv.pl, twitter Zdjęcie główne: kadr TVP

Tagi: TVP TVP Sport