wtv.pl
Władysław Kosiniak-Kamysz w tym tygodniu kończy swoją kampanię wyborczą. Na jednym z ostatnich spotkań wyborczych doszło do pewnego incydentu.

Twitter

Zadziwiający incydent na wiecu kandydata na prezydenta. Przed kamerę wparował roznegliżowany mężczyzna, wszystko trafiło do sieci

25 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

Władysław Kosiniak-Kamysz, tak samo jak inni kandydaci na prezydenta, w tym tygodniu kończy swoją kampanię wyborczą. Na jednym z ostatnich spotkań doszło do pewnego incydentu, który pewnie zostanie zapamiętany na długo. W sieci już wrze. Podczas wi

Ostatnie, gorące dni kampanii wyborczej sprawiają, że emocje sięgają zenitu nie tylko wśród kandydatów startujących w wyborach prezydenkich, ale także wśród wyborców. Pewien młody mężczyzna dał prawdziwy popis, wyskakując półnagi na środek wiecu, przebiegając tuż przed przemawiającym Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem. Ten incydent zostanie zapamiętany na długo. Nie wiadomo jednak, czy wyjdzie kandydatowi PSL na dobre, czy wręcz przeciwnie. Poprzez swój wyczyn młody mężczyzna pomógł czy zaszkodził działaczowi?

Władysław Kosiniak-Kamysz i nietypowy incydent podczas wiecu. "Władysław, do boju!"

Podczas wiecu wyborczego Władysława Kosiniaka-Kamysza doszlo do nieoczekiwanego incydentu z udziałem jednego z wyborców. Lider PSL mówił o ważnych dla niego sprawach i obietnicach wyborczych, poruszył m.in. temat wartości i tradycji czy niższego podatku VAT. W pewnym momencie doszło do chwilego zakłócenia przemówienia za sprawą dość nietypowego zdarzenia. W kadr wbiegł pewien młody, półnagi mężczyzna. Miał na sobie jedynie bieliznę i dał mocny wyraz swojego poparcia poprzez zakrzyczenie śpiewnym tonem hasła: "Władysław, do boju". Całość trwała dosłownie kilka sekund, jednak wywowała niemałe poruszenie, głównie w sieci i w mediach społecznościowych.

Władysław Kosiniak-Kamysz wobec tego niespodziewanego zdarzenia wykazał się jednak dużym poczuciem humoru. "Pozdrawiamy też kolegę" - powiedział do mikrofonu z przymrużeniem oka, chwilowo przerywając swoje przemówienie.

Nagranie z momentu incydentu tutaj.

Źródło: naTemat.pl / Twitter

Podobne artykuły

W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >
W Czaczu w Wielkopolsce służby wezwane zostały do samobójcy

Polska

Samobójstwo 27-latka w Czaczu w Wielkopolsce. Mężczyzna powiesił się na drzewie

Czytaj więcej >