Wiadomości zdecydowanie dobre dla wszystkich fanów zakupów!. Wikimedia Commons/MOs810Źródło: Wikimedia Commons/MOs810
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 29 Marca 2020

Szykują się wyjątkowe oferty, perełki kupicie za grosze. Ekspert mówi, co będzie się działo w Polsce

Wiadomości zdecydowanie dobre dla wszystkich fanów zakupów! Ci, którzy do tej pory robili zakupy przez internet nie odczują większej różnicy, a jeszcze na tym zyskają. Można na moment zapomnieć o epidemii oraz o wszelkich obawach z nią związanych i odświeżyć nieco swoją szafę, nabywając nowe ciuchy za grosze. Szykują się bowiem wielkie wyprzedaże wiosennych kolekcji, jednak jedyną formą sprzedaży są zakupy przez internet, gdyż sklepy pozostają zamknięte do odwołania.

Wszystko wskazuje na to, że czekają nas wielkie zakupy online. Ma to związek z gigantycznymi wyprzedażami, które prawdopodobnie niedługo nastąpią.

Co się dzieje pod domem Jarosława Kaczyńskiego? Interweniowała policja, są nagraniaCo się dzieje pod domem Jarosława Kaczyńskiego? Interweniowała policja, są nagraniaCzytaj dalej

Wiadomości zdecydowanie dobre dla wszystkich fanów zakupów! Przygotujcie się na duże wyprzedaże towarów

Sklepy większości popularnych sieciówek mają obecnie całe magazyny pełne wiosennych kolekcji, która wraz z nadejściem wiosny miała zostać rozłożona i poddana sprzedaży. Jednak w związku z zaistniałą sytuacją panującej epidemii koronawirusa, klienci nie mogą robić zakupów w sklepach stacjonarnych, ponieważ są one zamknięte. Jedyna forma sprzedaży więc, to zakupy przez internet.

Do zakupów online przekonanych jest wciąż niewiele osób, co może wiązać się z dużymi stratami dla sieci odzieżowych. Niesprzedany towar trzeba będzie zatem przecenić i w ten sposób spróbować zachęcić do zakupu. Możemy więc liczyć na duże wyprzedaże i fajne okazje.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziś spacer może nie wyjść na zdrowie. Problemem nie tylko wirus, eksperci ostrzegają
2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy

Jak zauważa w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Grzegorz Pilch, prezes VRG (m.in. Vistula i Wólczanka), dla przykładu w 2019 roku sprzedaż online tych dwóch marek, stanowiła zaledwie 14 proc. całego obrotu.

Można zatem domyślać się, że raczej mało prawdopodobne jest, aby klienci galerii handlowych z dnia na dzień przerzucili się na zakupy online, podczas gdy już wcześniej był z tym problem. Dotyczy to także większości innych marek odzieżowych i popularnych sieciówek. Oczywistym jest jednak, że żadna z firm nie będzie chciał zwlekać z towarem wiosennym do jesieni lub pozwolić, aby ten całkowicie się zmarnował. Wobec tego w tym roku można liczyć na prawdopodobnie największe dotąd wyprzedaże i doczekać się ich będziemy mogli już zapewne niedługo.

Wszystko jednak możliwe będzie jedynie internetową drogą zakupu, do czego gorąco zachęcamy, gdyż jest to naprawdę proste, szybkie i wygodne. Wystarczy tylko spróbować i się przekonać, a tym samym nie pozwolimy na tak wielkie straty i – co gorsza – na upadłość wielu firm. Trzeba w tym trudnym dla nas wszystkich czasie wzajemnie się wspierać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy
  3. Lekarze zrobili mu test i kazali wracać do domu. Trzy dni koczował w aucie, zaskakująca historia
  4. Dramatyczne informacje, nie żyje noworodek zakażony wirusem. NYT: Najmłodsza ofiara na świecie
  5. Małgorzata Kidawa-Błońska straci szansę na prezydenturę? Otrzymała niespodziewany cios
  6. Nie żyje niemowlę zakażone koronawirusem. Pierwszy przypadek na świecie, łzy napływają do oczu