wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Szykują się wyjątkowe oferty, perełki kupicie za grosze. Ekspert mówi, co będzie się działo w Polsce

29 Marca 2020

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

Wiadomości zdecydowanie dobre dla wszystkich fanów zakupów! Ci, którzy do tej pory robili zakupy przez internet nie odczują większej różnicy, a jeszcze na tym zyskają. Można na moment zapomnieć o epidemii oraz o wszelkich obawa

Wszystko wskazuje na to, że czekają nas wielkie zakupy online. Ma to związek z gigantycznymi wyprzedażami, które prawdopodobnie niedługo nastąpią.

Wiadomości zdecydowanie dobre dla wszystkich fanów zakupów! Przygotujcie się na duże wyprzedaże towarów

Sklepy większości popularnych sieciówek mają obecnie całe magazyny pełne wiosennych kolekcji, która wraz z nadejściem wiosny miała zostać rozłożona i poddana sprzedaży. Jednak w związku z zaistniałą sytuacją panującej epidemii koronawirusa, klienci nie mogą robić zakupów w sklepach stacjonarnych, ponieważ są one zamknięte. Jedyna forma sprzedaży więc, to zakupy przez internet.

Do zakupów online przekonanych jest wciąż niewiele osób, co może wiązać się z dużymi stratami dla sieci odzieżowych. Niesprzedany towar trzeba będzie zatem przecenić i w ten sposób spróbować zachęcić do zakupu. Możemy więc liczyć na duże wyprzedaże i fajne okazje.

Jak zauważa w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Grzegorz Pilch, prezes VRG (m.in. Vistula i Wólczanka), dla przykładu w 2019 roku sprzedaż online tych dwóch marek, stanowiła zaledwie 14 proc. całego obrotu.

Można zatem domyślać się, że raczej mało prawdopodobne jest, aby klienci galerii handlowych z dnia na dzień przerzucili się na zakupy online, podczas gdy już wcześniej był z tym problem. Dotyczy to także większości innych marek odzieżowych i popularnych sieciówek. Oczywistym jest jednak, że żadna z firm nie będzie chciał zwlekać z towarem wiosennym do jesieni lub pozwolić, aby ten całkowicie się zmarnował. Wobec tego w tym roku można liczyć na prawdopodobnie największe dotąd wyprzedaże i doczekać się ich będziemy mogli już zapewne niedługo.

Wszystko jednak możliwe będzie jedynie internetową drogą zakupu, do czego gorąco zachęcamy, gdyż jest to naprawdę proste, szybkie i wygodne. Wystarczy tylko spróbować i się przekonać, a tym samym nie pozwolimy na tak wielkie straty i – co gorsza – na upadłość wielu firm. Trzeba w tym trudnym dla nas wszystkich czasie wzajemnie się wspierać.

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >