wtv.pl
Michał Szpak będzie zastąpiony

East News/Piotr Molecki

Wiadomo, kto ma zastąpić Michała Szpaka w "The Voice of Poland"

4 Maja 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Fani Michała Szpaka z pewnością będą zdruzgotani decyzjami, jakie w sprawie programu "The Voice of Poland" miało podjąć TVP. Jak donoszą media, telewizja postanowiła zastąpić go w roli jurora... Rafałem Brzozowskim.

Michał Szpak był jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych jurorów przez widzów i uczestników programu.

"The Voice of Poland" bez Michała Szpaka

O możliwości "usunięcia" jednego z popularnych jurorów w talent show TVP mówiło się już od jakiegoś czasu. Internauci spekulowali, że po wsparciu, jakiego Michał Szpak udzielił Strajkowi Kobiet, państwowa telewizja nie zechce przedłużyć z nim kontraktu.

Artysta wielokrotnie brał udział w akcjach organizowanych przez Strajk Kobiet, zarówno czynnie jak i poprzez media społecznościowe. Komentatorzy podejrzewali, że cierpliwość Jacka Kurskiego może być już na wyczerpaniu.

Klaudia Jachira vs Andrzej Duda

Jachira pokazała transparent "Konstytucja" podczas przemówienia Dudy w Sejmie

CZYTAJ DALEJ

TVP nie podała naturalnie konkretnego powodu decyzji o wycofaniu się ze współpracy z Michałem Szpakiem, nie chciała nawet komentować sytuacji. Wg mediów motywacją włodarzy stacji miała być chęć "odświeżenia" składu jury, w którego skład oprócz piosenkarza wchodzili Edyta Górniak, Urszula Dudziak oraz Tomson i Baron z grupy Afromental.

Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, Telewizja Polska już teraz znalazła następcę dla twórcy "Color of your life". Wybór budzi kontrowersje...

"Człowiek od wszystkiego" za Michała Szpaka

Jak donosi portal, w skład jury zamiast Michała Szpaka miałby wejść stały współpracownik TVP Rafał Brzozowski. Piosenkarz od kilku lat prowadzi różne programy w państwowej telewizji.

Początkowo został gospodarzem "Koła fortuny". Po jakimś czasie program przeszedł wymienny transfer z popularnym show "Jaka to melodia?" - Norbi, który go prowadził został prezenterem "Koła fortuny", a Rafał Brzozowski przejął program prowadzony przez lata przez Roberta Janowskiego.

Kontrowersje wzbudziła również decyzja TVP o ustanowieniu piosenkarza polskim reprezentantem na konkursie Eurowizji 2021. Tym samym Brzozowski zastąpił Alicję Szemplińską, która była ubiegłoroczną kandydatką wybraną przez publiczność.

Teraz wg. nieoficjalnych informacji, znany piosenkarz otrzyma kolejną posadę w państwowej telewizji - zastąpi Michała Szpaka w składzie jury popularnego talent show "The Voice of Poland".

W mediach pojawiły się pogłoski, że to nie jedyny artysta, który zostanie pozbawiony pracy przez państwową telewizję. Sprawa dotyczyć ma podobno również jurora "The Voice of Senior" Andrzeja Piasecznego, który narazić się miał władzy okrzykami "Je*ać PiS", które wznosił na nagraniu ze swoich ostatnich urodzin.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Możliwy przypadek trąby powietrznej we wschodniej Polsce. Doszło do zniszczeń

  • Monika Richardson płaciła alimenty na dzieci Zamachowskiego

  • Były szef GIS-u uważa, że niezaszczepieni przyczynią się do kolejnej fali koronawirusa

Źródło: Wirtualnemedia.pl

Podobne artykuły

Znamy ostatnią wolę Krzysztofa Krawczyka.

Gwiazdy

Testament Krzysztofa Krawczyka. Znamy jego ostatnią wolę

Czytaj więcej >
Pixabay/ScorpionD

Gwiazdy

Nie żyje kompozytor Lucjan Kaszycki

Czytaj więcej >
Choroba Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Bronisław Cieślak walczył z rakiem. Musiał zrezygnować z pracy

Czytaj więcej >
wtv.pl

Gwiazdy

Edyta Górniak opublikowała post, w którym widać połączenie telefoniczne od "Boga"

Czytaj więcej >
wtv.pl

Gwiazdy

Oto jak uczczono pamięć po Marii Kaczyńskiej

Czytaj więcej >
Andrzej Duda odznaczył Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Andrzej Duda przyznał pośmiertnie odznaczenie Bronisławowi Cieślakowi

Czytaj więcej >