TVP Info. (screen) TVP InfoŹródło: (screen) TVP Info
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 18 Października 2020

Zobaczył się w TVP Info będąc na antenie i rzucił zdumiewającym tekstem. Wyszło niesmacznie

Posłowie różnych opcji w różnych mediach doszukują się złośliwości ze strony dziennikarzy, szczególnie jeśli ci nie sprzyjają ich opcji. Podobne wątpliwości miał Jarosław Urbaniak, poseł PO, który wziął udział w programie "Woronicza 17" nadawanym przez TVP Info. Podczas nagrywania programu powiedział szokujące słowa, które z pewnością nie przystają posłowi.

Wszystko przez... niefortunne oświetlenie.

Uczestnik show miał problem z Uczestnik show miał problem z "brudną" muzyką od Michała Szpaka, bo jest głęboko wierzący. Zdumiewające sceny w "The Voice of Poland"Czytaj dalej

Poseł PO na antenie TVP Info: wyglądam jak Chińczyk!

Czasy, kiedy żarty z azjatyckiego wyglądu były na porządku dziennym, już dawno powinny odejść do lamusa. Niestety, rasistowskie wypowiedzi wciąż pojawiają się w przestrzeni publicznej, godząc w dobre imię osób o ajzatyckich korzeniach, które mieszkają w Polsce. Nie jest to prosta kwestia, bo do niektóre dowcipy przez lata wydawały się "niegroźne", ale fakt jest taki, że nikt nie chciałby słyszeć uwag na temat swojego wyglądu i być porównywanym do innych, którzy stawiają się w pozycji lepszego. Tak jest i w tym przypadku.

Na samym początku programu "Woronicza 17" jeden z jego gości, Jarosław Urbaniak, zwrócił się do prowadzącego tymi słowy:

- Panie redaktorze, chciałbym zacząć od oświadczenia i prośby. Nie jestem chory na COVID, a z pewnością nie jestem chory na żółtaczkę i bardzo proszę o zdjęcie żółtego koloru z mojej twarzy, bo wyglądam co najmniej jak Chińczyk.

Pozostali goście i prowadzący raczej zwrócili uwagę na to, że być może jest to kwestia oświetlenia, ale prócz użycia niesmacznego porównania, poseł szedł w zaparte. W programie rzeczywiście można było zauważyć, że twarz posła, jak i całe jego otoczenie było osnute żółtawym światłem. Prócz niego w programie wzięli wtedy udział Anna Maria Żukowska, Krzysztof Szczerski i Dominik Tarczyński. To właśnie ten ostatni miał rozwiązać zagadkę specyficznego oświetlenia posła Urbaniaka.

Gwiazda TVN padła ofiarą znanego reżysera. Kolejne, odważne kobiety przerywają milczenieGwiazda TVN padła ofiarą znanego reżysera. Kolejne, odważne kobiety przerywają milczenieCzytaj dalej

Prezenter zwrócił uwagę, a poseł szedł w zaparte

- To jest kwestia dwóch rzeczy. Po pierwsze barwy światła, które jest u pana, więc musi pan zmienić barwę światła na jaśniejszą albo na zimniejszą, a nie cieplejszą. Po drugie to jest kwestia ustawień filtra w pańskiej kamerze w komputerze czy też w telefonie - dodał prowadzący program Michał Rachoń. Urbaniak powiedział jednak, że kiedy łączy go z innymi stacjami, wszystko jest w porządku, a ponoć występował on w dokładnie takich samych domowych warunkach.

Podobnie jednak niesmacznie do posła Urbaniaka zachował się Dominik Tarczyński, który owszem, dzięki pomocnym internautom odkrył, że podobną kolorystykę poseł PO uzyskał również w innej stacji, czyli w Polsat News, udostępniając jednak wpis owego internauty na Twitterze, dodał swój komentarz brzmiący: "Pośle Urbaniak! Żółta Twarz, Howgh!".

Najpierw żarty z wyglądu ludów azjatyckich, a potem niskie dowcipy sięgające po kulturę rdzennej ludności Ameryki Północnej i kojarzenie jej jedynie z przygodami Winnetou były stanowczo niskimi lotami dyskusji politycznej.

Ksiądz zdążył rozdać komunię, po czym stracił przytomność. Tragedia w śląskiej parafiiKsiądz zdążył rozdać komunię, po czym stracił przytomność. Tragedia w śląskiej parafiiCzytaj dalej

Oby posłowie w przyszłości respektowali inne nacje i śmiali się ze swojej kultury i wyglądu, nie zaś z cudzych.

DZISIAJ GRZEJE:

1.Przerażające nagranie z warszawskiego metra. Służby nie chciały zareagować, pasażerowie wzięli sprawy we własne ręce

2. Już od jutra nowe restrykcje. Trzeba wiedzieć, na co się przygotować

3. Policja interweniowała ws. mszy świętej. Ksiądz stanie przed sądem

źródło: [msn.com]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na jaw wyszła prawda na temat religii Kamila Stocha. Nieprawdopodobne, mało który młody człowiek może tak o sobie mówić
  2. Bezdomny zaczepił na ulicy dwie kobiety. Oniemiały, gdy spełnił napisaną na kartce obietnicę
  3. Tego jeszcze nie było. Czy zakupy dla wszystkich w godzinach dla seniorów jednak mogą być możliwe? Jeden sklep znalazł sposób
  4. Lech Wałęsa ma dość, puściły mu nerwy. "Typ znowu pomawia mnie i ubliża"
  5. Zmiana w rządzie definitywnie przesądzona, klamka zapadła. Ujawniono datę zaprzysiężenia Przemysława Czarnka
  6. Gdy się pojawią nasze serce potrzebuje pilnej pomocy. Objawy, których absolutnie nie wolno lekceważyć