wtv.pl
TVP Info Trójka

Panorama Opinii TVP2 (10.09.2018)

Twarz TVP Info nagle odejdzie ze stacji? Niespodziewane doniesienia, wszystko może się zmienić

18 Września 2020

Autor tekstu:

Maria Hędrzak

Udostępnij:

TVP Info rozpoczęło współpracę z Karolem Gnatem w marcu 2016 roku. Po ponad czterech latach pracy dla stacji dziennikarz jest już doskonale znany widzom, którzy mogli go oglądać między innymi w serwisie "Panorama". Co ciekawe, sieć

TVP Info kojarzy się obecnie widzom przede wszystkim z postaciami Michała Rachonia, Magdaleny Ogórek, czy Danuty Holeckiej. Dziennikarzem, którego widują jednak równie często, jest także Karol Gnat. Swoją przygodę z Telewizją Polską redaktor zaczynał w jej kieleckim oddziale. Cztery lata temu trafił z niego jednak do najważniejszego kanału informacyjnego nadawcy, gdzie publika mogła go oglądać chociażby w popularnym "O tym się mówi".

TVP Info straci jedną z największych gwiazd?

Fakt, iż Gnat spędził w TVP Info już kilka lat, a kierownictwo stacji co jakiś czas oferowało mu kolejne projekty, bez wątpienia wskazuje na to, iż okazał się bardzo cennym "nabytkiem". Co ciekawe, wkrótce dziennikarz może jednak zniknąć z wizji lub też znacznie ograniczyć swoją obecność przed kamerą. Dlaczego? Odpowiedź okazuje się naprawdę zaskakująca.

Jak donosi portal Wirtualne Media, w środę Gnat rozpoczął swoją przygodę z Polskim Radiem. Redaktor ma obecnie przechodzić testy, prowadząc "Do Trójki zaprasza...". Czy uda mu się zostać w rozgłośni na stałe? Tego na razie nie wiadomo. Według informatorów medium decyzja w tej kwestii jeszcze nie zapadła. Należy się jej spodziewać dopiero na przełomie września i października.

Przypomnijmy, że duże zmiany w radiowej Trójce oraz szybkie poszukiwania nowych twarzy na antenie rozpoczęły kontrowersje wokół zdjęcia z Listy Przebojów utworu Kazika pt. "Twój ból jest lepszy niż mój". Piosenka odnosiła się do wizyty Jarosława Kaczyńskiego na Powązkach w minioną rocznicę katastrofy smoleńskiej, kiedy to inni nie mogli odwiedzić grobów swoich najbliższych, nawet na tym samym cmentarzu. Po wybuchu afery z Trójki zdecydowało się odejść wielu zasłużonych, uwielbianych przez słuchaczy dziennikarzy. Obecnie kierownictwo rozgłośni musi więc, z niemałymi problemami, odnaleźć następców między innymi Marka Niedźwieckiego oraz Wojciecha Manna.

Na zdjęciu wyróżniającym widzimy fragment programu "Panorama Opinii" z 10 września 2018 roku.

 Źródło: Wirtualne Media

Tagi:

Polskie RadioTVP InfoTVP

Maria HędrzakAutor

Redaktorka i wydawczyni, absolwentka stosunków międzynarodowych oraz studentka specjalizacji Bliski Wschód i Afryka na UW.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Abp Grzegorz Ryś przeprasza urażonych wiernych

Polska

"Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się zgorszeni". Abp Grzegorz Ryś przeprasza wiernych

Czytaj więcej >
Instagram/fundacjaocalenie

Polska

Kolejne tragiczne wydarzenia na granicy. Fundacja Ocalenie ujawniła działania Straży Granicznej

Czytaj więcej >
EAST NEWS

Polska

Ostrzeszów. Policja znalazła zwłoki 86-letniego grzybiarza

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News

Polska

Pułtusk. Z rzeki wyłowiono zwłoki 6-letniej dziewczynki i jej 39-letniej matki

Czytaj więcej >
Google Maps

Polska

Lublin. 26-letnia matka, która udusiła swoje dzieci jest już w areszcie

Czytaj więcej >
KPP Kolno

Polska

Kolno. 17-latek włamał się do lokalu gastronomicznego. Grozi mu 10 lat więzienia

Czytaj więcej >