wtv.pl
TVP Info Trójka

Panorama Opinii TVP2 (10.09.2018)

Twarz TVP Info nagle odejdzie ze stacji? Niespodziewane doniesienia, wszystko może się zmienić

18 Września 2020

Autor tekstu:

Maria Hędrzak

Udostępnij:

TVP Info rozpoczęło współpracę z Karolem Gnatem w marcu 2016 roku. Po ponad czterech latach pracy dla stacji dziennikarz jest już doskonale znany widzom, którzy mogli go oglądać między innymi w serwisie "Panorama". Co ciekawe, sieć

TVP Info kojarzy się obecnie widzom przede wszystkim z postaciami Michała Rachonia, Magdaleny Ogórek, czy Danuty Holeckiej. Dziennikarzem, którego widują jednak równie często, jest także Karol Gnat. Swoją przygodę z Telewizją Polską redaktor zaczynał w jej kieleckim oddziale. Cztery lata temu trafił z niego jednak do najważniejszego kanału informacyjnego nadawcy, gdzie publika mogła go oglądać chociażby w popularnym "O tym się mówi".

TVP Info straci jedną z największych gwiazd?

Fakt, iż Gnat spędził w TVP Info już kilka lat, a kierownictwo stacji co jakiś czas oferowało mu kolejne projekty, bez wątpienia wskazuje na to, iż okazał się bardzo cennym "nabytkiem". Co ciekawe, wkrótce dziennikarz może jednak zniknąć z wizji lub też znacznie ograniczyć swoją obecność przed kamerą. Dlaczego? Odpowiedź okazuje się naprawdę zaskakująca.

Jak donosi portal Wirtualne Media, w środę Gnat rozpoczął swoją przygodę z Polskim Radiem. Redaktor ma obecnie przechodzić testy, prowadząc "Do Trójki zaprasza...". Czy uda mu się zostać w rozgłośni na stałe? Tego na razie nie wiadomo. Według informatorów medium decyzja w tej kwestii jeszcze nie zapadła. Należy się jej spodziewać dopiero na przełomie września i października.

Przypomnijmy, że duże zmiany w radiowej Trójce oraz szybkie poszukiwania nowych twarzy na antenie rozpoczęły kontrowersje wokół zdjęcia z Listy Przebojów utworu Kazika pt. "Twój ból jest lepszy niż mój". Piosenka odnosiła się do wizyty Jarosława Kaczyńskiego na Powązkach w minioną rocznicę katastrofy smoleńskiej, kiedy to inni nie mogli odwiedzić grobów swoich najbliższych, nawet na tym samym cmentarzu. Po wybuchu afery z Trójki zdecydowało się odejść wielu zasłużonych, uwielbianych przez słuchaczy dziennikarzy. Obecnie kierownictwo rozgłośni musi więc, z niemałymi problemami, odnaleźć następców między innymi Marka Niedźwieckiego oraz Wojciecha Manna.

Na zdjęciu wyróżniającym widzimy fragment programu "Panorama Opinii" z 10 września 2018 roku.

 Źródło: Wirtualne Media

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >