Pytanie na śniadanie TVP. "Pytanie na śniadanie" TVP 28.08.2020Źródło: "Pytanie na śniadanie" TVP 28.08.2020
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 28 Sierpnia 2020

TVP popełniło kluczowy błąd? Poszło o "Pytanie na śniadanie", niespodziewana afera

"Pytanie na śniadanie" zagościło na ekranach widzów TVP w całkowicie odmienionej formie. W roli prowadzących zadebiutowali bowiem Maciej Kurzajewski oraz znana przede wszystkim z "M jak miłość" Katarzyna Cichopek. Ich występ nie spotkał się jednak z ciepłym przyjęciem.

"Pytanie na śniadanie" każdego dnia przyciąga przed ekrany tysiące widzów TVP. Program cieszy się ogromną popularnością mimo wielu wpadek, jakie przytrafiały się w przeszłości na antenie. Chociaż mogłoby się wydawać, że format w starej formie odniósł ogromny sukces, władze publicznego medium zdecydowały się na niezrozumiałą dla wielu widzów zmianę.

Gwiazda Gwiazda "Harry'ego Pottera" padła ofiarą gwałtu w wieku 14 lat. Ujawniono porażające fakty, o których nikt nie wiedziałCzytaj dalej

"Pytanie na śniadanie" przeszło niespodziewaną metamorfozę

W ramach nowej ramówki TVP pożegnało dotychczasową parę prowadzących, czyli Tamarę Gonzalez Pereę, znaną jako Macademian Girl oraz Roberta El Gendy. Już dziś na ekranach można było ujrzeć oficjalnie zastępujących ich Macieja Kurzajewskiego oraz kojarzoną z rolą w "M jak miłość" Katarzynę Cichopek. Sami gospodarze programu nie ukrywali radości ze swojego debiutu. 

Jest ważne ostrzeżenie, może chodzić także o ciebie. Jest ważne ostrzeżenie, może chodzić także o ciebie. "Spożycie może prowadzić do choroby"Czytaj dalej

Bardzo ciepło o ich pojawieniu się w TVP wypowiadali się także przedstawiciele samej stacji. "TAAAAK - to oni. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dołączają do naszej porannej ekipy, to nowa para prowadzących Pytanie na śniadanie! Za chwilę poprowadzą dla Was ostatnią część programu. Kasiu, Maćku - witamy w najlepszym programie śniadaniowym Polsce, niech Wam będzie z nami dobrze! Życzymy powodzenia i ściskamy mocno. Przyjmijcie ich ciepło, prosimy", mogliśmy przeczytać na oficjalnej stronie formatu na Facebooku.

Co ciekawe, jak donoszą duże kolorowe media, sami widzowie nie byli tak zachwyceni z pojawienia się w programie Cichopek i Kurzajewskiego. Wielu z nich w mediach społecznościowych przekonywało, że para prowadzących nie poradziła sobie najlepiej. Podkreślali także, iż zwolnienie Macademian Girl i Roberta El Gendy było ogromnym błędem, przez który zrezygnują z oglądania programu, chociaż dotąd mieli to w porannym zwyczaju.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Bardzo smutna wiadomość sprzed kilku chwil. Śmierć uderzyła nagle, fani w żałobie
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. Biedronka pilnie wycofuje trzy partie produktu. Może być niebezpieczny dla niektórych osób

Myślicie, że reakcja widzów przełoży się na spadek popularności i oglądalności "Pytanie na śniadanie" w TVP?

Źródło: Plotek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła decyzja sądu. Aktywistka wyszła na wolność
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Polacy są na liście. Kolejny kraj zamyka się na cudzoziemców. Nie wpuszczą prawie nikogo