wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

TVP popełniło kluczowy błąd? Poszło o "Pytanie na śniadanie", niespodziewana afera

28 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Maria Hędrzak

Udostępnij:

"Pytanie na śniadanie" zagościło na ekranach widzów TVP w całkowicie odmienionej formie. W roli prowadzących zadebiutowali bowiem Maciej Kurzajewski oraz znana przede wszystkim z "M jak miłość" Katarzyna Cichopek. Ich występ nie

"Pytanie na śniadanie" każdego dnia przyciąga przed ekrany tysiące widzów TVP. Program cieszy się ogromną popularnością mimo wielu wpadek, jakie przytrafiały się w przeszłości na antenie. Chociaż mogłoby się wydawać, że format w starej formie odniósł ogromny sukces, władze publicznego medium zdecydowały się na niezrozumiałą dla wielu widzów zmianę.

"Pytanie na śniadanie" przeszło niespodziewaną metamorfozę

W ramach nowej ramówki TVP pożegnało dotychczasową parę prowadzących, czyli Tamarę Gonzalez Pereę, znaną jako Macademian Girl oraz Roberta El Gendy. Już dziś na ekranach można było ujrzeć oficjalnie zastępujących ich Macieja Kurzajewskiego oraz kojarzoną z rolą w "M jak miłość" Katarzynę Cichopek. Sami gospodarze programu nie ukrywali radości ze swojego debiutu. 

Bardzo ciepło o ich pojawieniu się w TVP wypowiadali się także przedstawiciele samej stacji. "TAAAAK - to oni. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dołączają do naszej porannej ekipy, to nowa para prowadzących Pytanie na śniadanie! Za chwilę poprowadzą dla Was ostatnią część programu. Kasiu, Maćku - witamy w najlepszym programie śniadaniowym Polsce, niech Wam będzie z nami dobrze! Życzymy powodzenia i ściskamy mocno. Przyjmijcie ich ciepło, prosimy", mogliśmy przeczytać na oficjalnej stronie formatu na Facebooku.

Co ciekawe, jak donoszą duże kolorowe media, sami widzowie nie byli tak zachwyceni z pojawienia się w programie Cichopek i Kurzajewskiego. Wielu z nich w mediach społecznościowych przekonywało, że para prowadzących nie poradziła sobie najlepiej. Podkreślali także, iż zwolnienie Macademian Girl i Roberta El Gendy było ogromnym błędem, przez który zrezygnują z oglądania programu, chociaż dotąd mieli to w porannym zwyczaju.

Myślicie, że reakcja widzów przełoży się na spadek popularności i oglądalności "Pytanie na śniadanie" w TVP?

Źródło: Plotek

Tagi:

Pytanie na śniadanieM jak miłośćTVP

Maria HędrzakAutor

Redaktorka i wydawczyni, absolwentka stosunków międzynarodowych oraz studentka specjalizacji Bliski Wschód i Afryka na UW.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

TV

Czy Donald Tusk jest gorliwym katolikiem? Pracownicy "Wiadomości" TVP zrobili o tym materiał

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News - zdjęcie ilustracyjne

TV

Krzysztof Skórzyński zawieszony przez TVN24. Niespodziewane konsekwencje afery mailowej

Czytaj więcej >

TV

"Fakty" TVN. Jasny komunikat dla widzów na zakończenie wydania

Czytaj więcej >

TV

Pokaz absurdalnych pasków w TVP Info. "Klęska" i "(d)efekt Tuska"

Czytaj więcej >

TV

Zdaniem dziennikarza TVP3 Opole wegetarianizm prowadzi do homoseksualizmu. Skandaliczny wpis obiega sieć

Czytaj więcej >
Tusk w TVP Info

TV

TVP komentowało wystąpienie Donalda Tuska w Płońsku. Seria krytycznych pasków

Czytaj więcej >