TVP lansuje gwiazdy disco polo. Przedstawiciel tego gatunku muzyki nakłania do złamania kwarantanny.. facebook.com/bayerfullŹródło: facebook.com/bayerfull
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 27 Marca 2020

Promowany w TVP gwiazdor disco polo namawia do łamania kwarantanny. Ale tylko mężczyzn

TVP odkąd władzę w Polsce przejęło PiS, lansuje gwiazdy disco polo. Do grona przedstawicieli tego gatunku muzyki, który jest promowany przez tę telewizję, należy lider Bayer Full. Jest nim Sławomir Świerzyński, który nie kryje się w mediach ze swoimi prawicowymi poglądami i często zabiera głos. Teraz postanowił nakłonić swoich rodaków płci męskiej do złamania kwarantanny społecznej i ograniczeń wprowadzonych przez rząd w związku z panującą epidemią. Zrobił to za pośrednictwem wpisu na Twitterze. Ciekawe, ile osób da się przekonać.

Według nowego rozporządzenia ministra zdrowia dot. zgromadzeń publicznych, w mszach świętych i pogrzebach może brać obecnie udział tylko do pięciu osób, poza sprawującymi posługę. W związku z tym do kościołów na mszę nie powinno wchodzić więcej niż pięciu wiernych. Lider Bayer Full, Sławomir Świerzyński, jest za złamaniem tego prawa. Na Twitterze wyraził swój sprzeciw i nakłania fanów do pójścia do kościoła, bez dostosowania się do wszelkich ograniczeń i zakazów.

Magda Gessler boi się o swojego ukochanego. Magda Gessler boi się o swojego ukochanego. "Jest na pierwszej linii frontu"Czytaj dalej

TVP promuje lidera Bayer Full, rząd zakazuje gromadzenia się w kościołach i apeluje o zostanie w domach, a Świerzyński nakłania do łamania kwarantanny. "Idźmy do kościoła wbrew zakazom"

Sławomir Świerzyński, lider zespołu disco-polowego Bayer Full, uchodzi za dość kontrowersyjną postać. Wszystko to za sprawą jego licznych wypowiedzi i zachowań, kiedy to nie kryje się ze swoimi poglądami oraz z sympatyzowaniem z obecnie rządzącą partią. PiS zaś wyraźnie sympatyzuje z nim i innymi wykonawcami muzyki gatunku disco polo, co ma swoje odbicie w telewizji publicznej, której Świerzyński jest częstym gościem. Występuje bowiem na wielu imprezach muzycznych transmitowanych przez tę telewizję, wziął udział nawet w Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Gwiazdor bawi się także w eksperta i jest w wyżej wspomnianej stacji jednym z najczęściej komentujących wydarzenia polityczne i społeczne gościem. Stale występuje również w programie #Jedziemy u Michała Rachonia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. W zakażonych wirusem seniorów rzucano kamieniami i nie tylko. Niewyobrażalnie tragiczne doniesienia z hiszpańskiej Andaluzji
2. Tragedia na Mazowszu. Młoda matka opiekowała się dziećmi. 3-latek oddalił się, wpadł do stawu. Nie żyje

Tym razem jednak autor dzieła "Majteczki w kropeczki" może nieco podpaść rządowi. Mianowicie nakłania do złamania nowego rozporządzenia i ograniczeń wprowadzonych właśnie przez członków rządu Prawa i Sprawiedliwości z ministrem zdrowia i premierem na czele. Sławomir Świerzyński nawołuje bowiem do pójścia do kościoła wbrew zakazom. Zrobił to za pośrednictwem Twittera i całkowicie odpłynął. Oby tylko nie posłuchało go zbyt wiele osób. Nie idźmy tą drogą!

"Mężczyźni, ojcowie i dziadkowie idźmy do kościoła wbrew zakazom, mamy wiarę i odwagę, by wielbić Jezusa i błagać Go o Pokój i zdrowie dla naszych rodzin i bliskich. Polak ma obowiązek strzec wiary katolickiej. Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską..." - napisał Świerzyński na Twitterze.

Twitter/Sławomir Świerzyński
 ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje ikoniczna postać angielskiej piłki nożnej. Zmarł na wirusa w młodym wieku, oficjalny komunikat klubu
  2. Zrobisz przelew i zapłacisz karę. Na tych, którzy nie dostosują się do przepisów czekają groźne konsekwencje
  3. Sanepid pilnie poszukuje wiernych. Ksiądz mógł zarazić ludzi z trzech parafii
  4. Sanepid pokazał, jak teraz wygląda ich praca w laboratorium. Widok, którego nie da się zapomnieć
  5. Jarek Jakimowicz doszukuje się światowego spisku? "Złamie się nam psyche a później..."
  6. Potwierdził się najsmutniejszy, światowy scenariusz dotyczący koronawirusa. Wszystkie kraje potwierdziły