TVP Jacek Kurski. Twitter / TVP2Źródło: Twitter / TVP2
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 31 Lipca 2020

O wywiadzie z przeszłości Kurski dziś wolałby zapomnieć. Publicznie dał słowo, internauci przypominają mu po latach

TVP znalazło się w nietypowej sytuacji. Jacek Kurski zdaje się powracać na najważniejsze w stacji stanowisko mimo oporów, jakie w przeszłości stawiał temu Andrzej Duda. Internauci przypomnieli mu więc wywiad sprzed lat, o którym dziś zapewne wolałby nie pamiętać.

TVP jest obecnie ponownie prowadzona przez Jacka Kurskiego, wokół którego w ostatnim czasie zrobiło się naprawdę głośno. Sprawa już dziś budzi niemałe emocje, a wielu internautów przypomina sobie dokładną ścieżkę kariery działacza. Ta okazuje się zaskakująca.

Jacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułówJacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułówCzytaj dalej

Najpewniej w 2006 roku Kurski udzielił Piotrowi Najsztubowi wywiadu, o którym wolałby zapewne zapomnieć. Panowie rozmawiali w samochodzie, a całość dyskusji została wyemitowana na TVP2. Podczas wspólnej przejażdżki dziennikarz zabrał działacza pod siedzibę Telewizji Polskiej. Kurski stwierdził wówczas z przekąsem, że bardzo kocha to miejsce. Najsztub dopytywał, czy jest to uczucie na tyle silne, iż polityk miałby ewentualnie planować karierę prezesa stacji. Kurski zareagował na to śmiechem.

Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki "Nasz Nowy Dom". Okropne i nieludzkie, poniżej pasaCzytaj dalej

TVP a Jacek Kurski

- Nie, dlatego że ja jestem politykiem dość czynnym, twardym, nawet takim frontowym, a na 9. piętrze nie powinien być polityk. Nie powinien to być też Jacek Kurski. Myślę, że uda się znaleźć merytoryczną osobę, która nie będzie politykiem - stwierdził działacz.

DZISIAJ GRZEJE: 1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski 2. Rząd przyjął pakiet mieszkaniowy. Tysiące Polaków otrzyma dopłaty do czynszu. Nawet 1500 zł miesięcznie 3. Rząd rozważa kwarantannę. Trafić na nią mogą wracający z niektórych państw 

Najsztub dopytał więc, czy Kurski obiecuje to, co przed momentem powiedział. Jego rozmówca stwierdził wówczas stanowczo, że "on prezesem Telewizji Polskiej nie będzie". Jak wiemy, działacz trafił ostatecznie na to stanowisko. Choć jakiś czas temu jego kariera zdawała się dobiegać końca, dziś pośrednio powraca na dawny fotel.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wrócą obostrzenia? Ministerstwo Zdrowia zabrało głos, informacje zasmucą wielu Polaków
  2. Pilny apel policji. Powinien się zgłosić każdy, kto może pomóc
  3. “Polska strategia walki z koronawirusem zbliża się do szwedzkiej”
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy kluczowe szczegóły
  7. Nie żyje minister zarażony koronawirusem. Nikt o nim wcześniej nie mówił. Europa nie dowierza

Źródło: YouTube

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!