wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Matka miała zamordować dwójkę własnych dzieci. Ujawniono nowe fakty w sprawie

9 Lutego 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

W Turzanach w piątek doszło do morderstwa dwójki dzieci. Początkowo w mediach krążyły jedynie szczątkowe informacje na temat tła, jednak teraz przekazano nowe ustalenia w sprawie. Cała historia jest wyjątkowo tragiczna i wszystko wskazuje, iż probl

  • W piątek 5 lutego w Turzanach pod Inowrocławiem odkryto, że 37-letnia matka zamordowała swoich dwóch synów

  • Sama chciała popełnić samobójstwo, jednak przeszkodziła jej w tym teściowa, która weszła do domu

  • Sąsiedzi wypowiedzieli się na temat zbrodni dla Super Expressu i Faktu

  • Wskazano, że 37-latka była dobrą matką, ale w ostatnim czasie miała zmagać się z problemami psychicznymi oraz groźbą pozbawienia jej możliwości wychowywania własnych dzieci

Pojawiły się nowe fakty na temat zabójstwa dwójki chłopców w Turzanach. W małej wsi doszło do rodzinnej tragedii i wiele osób zadaje sobie pytanie, czy można było do niej nie dopuścić.

Po poinformowaniu opinii publicznej o wydarzeniach we wsi Turzany próżno szukać osoby, która nie była wstrząśnięta faktami w sprawie. Teraz na światło dzienne wyszły nowe wiadomości mogące nieco rozjaśnić tło tego makabrycznej sytuacji.

Nowe informacje w sprawie podwójnego zabójstwa w Turzanach

O zbrodni, do jakiej doszło w Turzanach pod Inowrocławiem, informowaliśmy niezwłocznie po upublicznieniu tej informacji w mediach (więcej wiadomości w tej sprawie znajdziesz >TUTAJ<). Na początku niewiele mówiło się, co doprowadziło do zabójstwa dwóch chłopców.

Śledczy dotarli jednak do nowych ustaleń, a badający tę sprawę reporterzy postanowili dowiedzieć się, co o rodzinie żyjącej obok nich wiedzieli sąsiedzi. Wiadomo, że to najprawdopodobniej matka jest odpowiedzialna za śmierć swoich synów. Dzieci miały 3 i 5 lat.

- Koło 9.45 [...] w piątek, na policję zadzwonił mąż tej kobiety. Jak weszliśmy do środka domu, zobaczyliśmy w nim pełno krwi. Dwójka chłopców była martwa - mówił 5 lutego jeden z policjantów zajmujących się sprawą podwójnego zabójstwa w Turzanach. Teraz zarówno Fakt, jak i Super Express podzielili się zaskakującymi wyznaniami sąsiadów rodziny.

37-letnia matka, która odpowiedzialna ma być za śmierć dwójki dzieci i próbę popełnienia samobójstwa, miała leczyć się w związku z depresją. Co ważne Wirtualna Polska podaje, iż informacje na temat kobiety mieszkającej w Turzanach i jej problemach psychicznych policja otrzymała nie od lekarzy, a od jej najbliższych. Sąsiedzi mają zaskakująco rozbieżne wizje tego, co działo się za zamkniętymi drzwiami.

Jaką była matką?

Słysząc o ogromie tragedii oraz sposobie zadania śmiertelnych ciosów dzieciom wiele osób zdaje sobie pytanie, co pchnęło 37-letnią matkę do tego, by wyrządzić swoim dzieciom tak wielką krzywdę. W wypowiedziach sąsiadów rodzina z Turzan pod Inowrocławiem nie wygląda tak samo.

- Ona dzieci kochała ponad życie. Udzielała się w przedszkolu. Na każdą imprezę robiła domowe ciało. Jest dobrym człowiekiem - przekazała rozmówczyni Super Expressu, która również mieszka w Turzanach i zna kobietę osobiście.

Na temat piątkowej tragedii w Turzanach informacje zbierali również reporterzy Faktu. Dotarli oni do wiadomości na temat możliwej motywacji pchającej 37-letnią matkę do zabicia swoich dzieci.

Kobieta od jakiegoś czasu zmagać się miała z problemami psychicznymi. Miała ona szukać pomocy u psychologa, a Agnieszka Adamska-Okońska rzeczniczka prokuratury w Bydgoszczy przekazała, iż śledczy biorą pod uwagę, że do zabójstwa 3- i 5-latka doszło w wyniku depresji ich matki. Fakt przekazał jednak informacje jednego z sąsiadów, który stwierdził, że kobieta miała ostatnio usłyszeć od ojca swoich dzieci jasny przekaz, mógł on popchnąć ją na skraj.

Nie chciała zostawić dzieci?

- Ostatnio usłyszała, że ma wyjść z domu, ale dzieci zostaną z ojcem. Ona mówiła, że będzie o nie walczyć w sądzie. Mąż ją wyśmiał - przekazał Fakt powołując się na informacje od jednego z mieszkańców Turzan.

Czy problemy rodzinne, obawa o utratę dzieci oraz depresja stworzyły tak niefortunny zbieg okoliczności, iż doszło do tragedii. Szczegóły zbrodni w Turzanach wyjaśniają śledczy. Zgodnie z medialnymi doniesieniami 37-letnia kobieta nie została jeszcze przesłuchana, gdyż przebywa obecnie w szpitalu psychiatrycznym.

Źródło: Wirtualna Polska

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Marek BAZAK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Musi zapłacić zaległy abonament RTV, mimo że nie ma telewizora. Dziwna reakcja Poczty Polskiej

Czytaj więcej >
Twitter & Śląska Policja

Polska

Wypadek w Katowicach. Pojawiło się nowe nagranie, pokazuje zupełnie inną perspektywę

Czytaj więcej >
Pixabay/cbakobus - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Popularne produkty wycofane ze sklepów. Aż 12 rodzajów lodów skażonych tlenkiem etylenu

Czytaj więcej >
Straż Miejska Miasta Krakowa - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Kraków: straż miejska znalazła leżącego na trawniku nastolatka. Był nagi od pasa w dół

Czytaj więcej >
Nie żyje

Polska

Zmarł znany warszawski adwokat, Jacek Kondracki. Miał 78 lat

Czytaj więcej >
wtv.pl

Polska

Wypadek w Nowej Cerkwi. LPR zabrało do szpitala 4-latka

Czytaj więcej >