wtv.pl > Polska > Trwa przesłuchanie Beaty K. Wokalistka jechała ulicami Warszawy pod wpływem alkoholu
Maria Glinka
Maria Glinka 19.03.2022 09:06

Trwa przesłuchanie Beaty K. Wokalistka jechała ulicami Warszawy pod wpływem alkoholu

Pixabay/AndrzejRembowski
Pixabay/AndrzejRembowski

Beata P., znana jako Beata K., słynna polska wokalistka, jechała ulicami warszawskiego Mokotowa pod wpływem alkoholu. W tej chwili trwa jej przesłuchanie na stołecznej komendzie.

Beata K. zwolniona do domu, teraz składa wyjaśnienia

Beata K., piosenkarka z zespołu Bajm, została zatrzymana w związku z jazdą pod wpływem alkoholu. W środę, po zakończeniu czynności, funkcjonariusze zwolnili ją do domu.

Z kolei dziś, zgodnie z wezwaniem, pojawiła się na komendzie. Trwa jej przesłuchanie.

Beata K. przyjechała na komendę ubrana dość skromnie. Miała na sobie koszulę w kratę, czapkę z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne i maseczkę.

Z najnowszych informacji przekazanych przez policję wynika, że wokalistka usłyszała zarzut prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości. Za ten czyn grozi jej do 2 lat więzienia.

Miała we krwi 2 promile alkoholu. Grozi jej więzienie

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę wieczorem na warszawskim Mokotowie. Beata K. jechała bmw al. Niepodległości z Piaseczna.

Z relacji policji wynika, że 61-latka jechała "zygzakiem", od jednego krawężnika do drugiego. Na groźne manewry wokalistki zwrócił uwagę inny uczestnik ruchu drogowego - kierowca volkswagena. Niezwłocznie zawiadomił policję i zablokował jej przejazd na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Batorego.

Okazało się, że Beata K. prowadziła pojazd nietrzeźwa. Badanie wykazało, że w jej organizmie były 2 promile alkoholu. Funkcjonariusze odebrali jej prawo jazdy.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV

Tagi: Policja
Powiązane