wtv.pl > Polityka > Żona ministra Łukasza Schreibera zgłosiła się do Top Model. Polityk nic nie wiedział
Maria Glinka
Maria Glinka 19.03.2022 09:06

Żona ministra Łukasza Schreibera zgłosiła się do Top Model. Polityk nic nie wiedział

Screenshot TVN Fashion/Youtube
Screenshot TVN Fashion/Youtube

Do Top Model zgłosiła się Marianna Schreiber, żona ministra Łukasza Schreibera. W trakcie rozmowy z jurorami zdradziła, że mąż nic nie wie o jej udziale w programie. Występ w show TVN jest bowiem sprzeczny z wizją rodziny, którą wyznaje polityk PiS.

Marianna Schreiber w Top Model w tajemnicy przed mężem

Marianna Schreiber stanęła przed jurorami Top Model wyjątkowo zestresowana. W rozmowie na wizji przyznała, że “mąż nic nie wie” o jej udziale w programie.

Dawid Woliński był zdumiony wyznaniem uczestniczki i postanowił zapytać, kim jest jej mąż. - Czym się zajmuje, że to przeczy jego spojrzeniu na rodzinę czy na to, że jesteś w naszym programie? - zapytał juror. Uczestniczka oznajmiła, że politykiem, a Woliński drążył temat. - Ten minister? - dopytał, uzyskując twierdzącą odpowiedź.

Marianna jest żoną Łukasza Schreibera - posła PiS i ministra w rządzie Mateusza Morawieckiego. Polityk ma 34 lata i jest synem innego działacza - Grzegorza Schreibera. Pochodzi z Bydgoszczy.

Łukasz Schreiber pełni obecnie funkcje przewodniczącego Stałego Komitetu Rady Ministrów, sekretarza Rady Ministrów i przewodniczącego zespołu ds. programowania prac rządu. Jest uważany za najbliższego współpracownika Morawieckiego. Onet podaje, że niektórzy nazywają go nawet “małym premierem”, ponieważ odpowiada za ustawy, którymi zajmuje się polski rząd.

Udział w Top Model przeczy wizji rodziny Łukasza Schreibera

Dlaczego Marianna postanawia ukryć przed mężem swój udział w Top Model? Uczestniczka przyznała, że zgłoszenie do programu jest sprzeczne ze spojrzeniem męża na obraz rodziny.

Mimo odmiennego podejścia Marianna chce zostać modelką. Dlatego też pojawiła się na castingu do programu TVN.

Łukasz Schreiber nie chciał komentować zachowania żony. Na wiadomość SMS, którą wysłała redakcja Onetu, odpisał jedynie “Miłego dnia życzę”.

To nie pierwszy raz, kiedy o Mariannie Schreiber mówi cała Polska

W mediach społecznościowych Marianna Schreiber przekonuje, że jest magistrem pedagogiki i przyszłą doktorantką, a także nauczycielem/terapeutą. Na jej profilu na Instagramie można znaleźć wiele zdjęć, na których stara się eksponować swoją urodę.

>

Kilka tygodniu temu Marianna Schreiber zwróciła się ze specjalnym apelem do swoich obserwujących. “Już niedługo zobaczycie, co to naprawdę znaczy postawić wszystko na jedną kartę i przestać przejmować się wszystkim i wszystkimi, którzy próbują żyć za Ciebie!". Niewykluczone, że miała na myśli właśnie występ w Top Model.

To nie pierwszy raz, kiedy Marianna Schreiber przykuwa uwagę opinii publicznej. W 2018 r. na Twitterze opublikowała zdjęcie dziewczyny, która trzymała na kolanach tęczową torebkę. Wpis opatrzyła komentarzem: “won z mojego miasta”.

Łukasz Schreiber przeprosił za zachowanie żony w rozmowie z Polsat News. - To jest dla mnie bardzo przykra sprawa. Moja żona to napisała, już przeprosiła. Ja również kieruję słowa ubolewania, zwłaszcza w stosunku do tej kobiety ze zdjęcia - oznajmił minister.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV

Powiązane