wtv.pl > Gwiazdy > Top Model. Marianna Schreiber przeprasza za homofobiczny wpis
Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński 19.03.2022 09:14

Top Model. Marianna Schreiber przeprasza za homofobiczny wpis

marianna schreiber
Instagram/marysiaschreiber

Po udziale w Top Model, popularnym show TVN-u, Mariannie Schreiber przypomniano homofobiczny wpis, który przed laty opublikowała na Twitterze. Teraz małżonka Łukasza Schreibera, ministra w rządzie PiS, zamieściła wyjątkowo obszerny post, w którym tłumaczy swoje zachowanie.

Małżonka ministra dość nieoczekiwanie pojawiła się w modowym programie telewizji TVN. Co więcej, na wizji przyznała, że zdecydowała się na udział w Top Model bez wiedzy partnera.

Marianna Schreiber wyjaśniła, że jej występ w show kłóci się z poglądami jej męża w sprawie obrazu rodziny.

"Won z mojego miasta"

Po występie Schreiber media społecznościowe obiegł jej wpis z 2018 roku, w którym aspirująca do kariery w modelingu kobieta opublikowała zdjęcie dziewczyny z tęczową torebką.

"Won z mojego miasta" – pisała wówczas żona ministra.

Za słowa na antenie Polsat News przepraszał już minister Łukasz Schreiber. Teraz na Instagramie uczestniczki Top Model pojawił się wpis, w którym tłumaczy całą sytuację.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo.

Marianna Schreiber: Proszę o wybaczenie

W wyjątkowo obszernym komunikacie Marianna Schrebier podkreśliła, że przed trzema laty była "młodą mamą, która chciała przeciwstawiać się wszystkiemu".

Wspomniała przy tym nieobecność męża w domu i brak możliwości rozmowy o swojej seksualności. Jednocześnie przyznała, że w przeszłości miała intymną relację z kobietą.

Modelka przyznała, że wpis był odwetem za to, że "polityka niszczyła ją od środka" i poróżniła bliskie jej osoby. "Chciałam pokazać ludziom, że ja jestem za innymi poglądami... w dość okropny sposób... ponawiając słowa, które padły w moją stronę. Zło za zło, nienawiść za nienawiść" – czytamy na Instagramie.

Jak zaznaczyła, "emocje wzięły górę". Schreiber dodała, że choć wielokrotnie chciała nawiązać do swego "strasznego zachowania", była zmuszona milczeć.

"Proszę o wybaczenie. I drugą szansę, każdy bowiem na nią zasługuje" – podkreśliła żona ministra.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: wtv.pl

Tagi: Top Model TVN