wtv.pl
Zmarła garderobiana, z którą Tomasz Kammel pracował przy "Pytaniu na śniadanie".

TRICOLORS/East News

Tomasz Kammel w żałobie. Wzruszająco żegna bliską osobę, pracował z nią w TVP

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Prezenter TVP Tomasz Kammel w mediach społecznościowych we wzruszający sposób pożegnał się z garderobianą, z koleżanką, z którą współpracował przy "Pytaniu na śniadanie". Kasia, która pracowała przy programie jako gar

Popularny prezenter TVP i prowadzący "Pytania na śniadanie" Tomasz Kammel zaszczepił się w poniedziałek przeciw COVID-19, przyjmując w Warszawie szczepionkę Pfizer/BioNTech.

Publikując na Instagramie zdjęcie ze szczepienia wraz ze wpisem, w których zachęcał, aby dla dobra swoich bliskich pójść jego śladem, Tomasz Kammel skorzystał z okazji, aby wspomnieć swoją zmarłą niedawno koleżankę.

- Dla mamy, dla ojca, dla przyjaciół, dla siebie, dla wszystkich i dla Kasi, naszej przekochanej garderobianej z @pytanienasniadanie , która zmarła na #covid - zaszczepiłem się - czytamy we wpisie Tomasza Kammela.

Jak wskazuje Super Express, to właśnie wspomniana przez Tomasza Kammela garderobiana odpowiadała za stroje, w których prezenter pojawiał się przed kamerami w "Pytaniu na śniadanie".

Tomasz Kammel jako prowadzący The Voice Kids

W TVP2 Tomasz Kammel jest także współprowadzącym The Voice Kids - programu muzycznego typu talent-show. "Podczas Przesłuchań w ciemno każdy z Trenerów bierze pod swoje skrzydła piętnastkę dzieciaków! Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy toczą muzyczne starcia" - czytamy w opisie programu na portalu vod.tvp.pl.

Niedawno aktywny w mediach społecznościowych prezenter pochwalił się na Instagramie świetnymi wynikami oglądalności programu, za które... postanowił sam siebie nagrodzić.

- Od czego by tu zacząć? Od maliny? Od mango? Zacznę od podziękowań! Śniadanie w łóżku to nagroda od Was za wczorajsze 3 miliony widzów @thevoicekidstvp, którą sam sobie dziś przyznałem - czytamy we wpisie Tomasza Kammela.

W komentarzach pod wpisem dały jednak o sobie znać osoby, które krytykują Tomasza Kammela za jego współpracę z TVP. - Reżimowe pieniążki z dziury budżetowej kraju, który wpędzany jest w przepaść autorytarną. Gratuluję dobrego samopoczucia - czytamy w jednym z komentarzy.

- A ja zawsze Pana lubiłam. Ma Pan swoje poglądy, zasady i tak trzymać - wzięła Tomasza Kammela w obronę inna użytkowniczka Instagrama.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Super Express / se.pl

Podobne artykuły

Zofia Klepacka i Katarzyna Zillmann

Gwiazdy

Zofia Klepacka udostępniła zdjęcie z Katarzyną Zillmann. "Sport ponad wszystko"

Czytaj więcej >
Nie żyje Jan Pęczek

Gwiazdy

Nie żyje Jan Pęczek. Aktor miał 71 lat

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Awantura z udziałem Magdy Gessler. Restauratorka dała się sprowokować

Czytaj więcej >
Alan z "Warsaw Shore" w ramach zabawy udawał, że chce wsadzić psa na grilla

Gwiazdy

Alan z "Warsaw Shore" pokazał, jak dla "żartów" wsadza psa na grilla. Zwierzę było przerażone, ale jego właściciel bawił się wybornie

Czytaj więcej >
W czasie koncertu w ramach "Wakacyjnej Trasy Dwójki" Izabela Trojanowska upadła na scenie

Gwiazdy

W czasie "Wakacyjnej Trasy Dwójki" Izabela Trojanowska przewróciła się na scenie

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Władze TVP podały powód zwolnienia wydawcy "Pytania na śniadanie"

Czytaj więcej >