wtv.pl
Zmarła garderobiana, z którą Tomasz Kammel pracował przy "Pytaniu na śniadanie".

TRICOLORS/East News

Tomasz Kammel w żałobie. Wzruszająco żegna bliską osobę, pracował z nią w TVP

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Prezenter TVP Tomasz Kammel w mediach społecznościowych we wzruszający sposób pożegnał się z garderobianą, z koleżanką, z którą współpracował przy "Pytaniu na śniadanie". Kasia, która pracowała przy programie jako gar

Popularny prezenter TVP i prowadzący "Pytania na śniadanie" Tomasz Kammel zaszczepił się w poniedziałek przeciw COVID-19, przyjmując w Warszawie szczepionkę Pfizer/BioNTech.

Publikując na Instagramie zdjęcie ze szczepienia wraz ze wpisem, w których zachęcał, aby dla dobra swoich bliskich pójść jego śladem, Tomasz Kammel skorzystał z okazji, aby wspomnieć swoją zmarłą niedawno koleżankę.

- Dla mamy, dla ojca, dla przyjaciół, dla siebie, dla wszystkich i dla Kasi, naszej przekochanej garderobianej z @pytanienasniadanie , która zmarła na #covid - zaszczepiłem się - czytamy we wpisie Tomasza Kammela.

Jak wskazuje Super Express, to właśnie wspomniana przez Tomasza Kammela garderobiana odpowiadała za stroje, w których prezenter pojawiał się przed kamerami w "Pytaniu na śniadanie".

Tomasz Kammel jako prowadzący The Voice Kids

W TVP2 Tomasz Kammel jest także współprowadzącym The Voice Kids - programu muzycznego typu talent-show. "Podczas Przesłuchań w ciemno każdy z Trenerów bierze pod swoje skrzydła piętnastkę dzieciaków! Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy toczą muzyczne starcia" - czytamy w opisie programu na portalu vod.tvp.pl.

Niedawno aktywny w mediach społecznościowych prezenter pochwalił się na Instagramie świetnymi wynikami oglądalności programu, za które... postanowił sam siebie nagrodzić.

- Od czego by tu zacząć? Od maliny? Od mango? Zacznę od podziękowań! Śniadanie w łóżku to nagroda od Was za wczorajsze 3 miliony widzów @thevoicekidstvp, którą sam sobie dziś przyznałem - czytamy we wpisie Tomasza Kammela.

W komentarzach pod wpisem dały jednak o sobie znać osoby, które krytykują Tomasza Kammela za jego współpracę z TVP. - Reżimowe pieniążki z dziury budżetowej kraju, który wpędzany jest w przepaść autorytarną. Gratuluję dobrego samopoczucia - czytamy w jednym z komentarzy.

- A ja zawsze Pana lubiłam. Ma Pan swoje poglądy, zasady i tak trzymać - wzięła Tomasza Kammela w obronę inna użytkowniczka Instagrama.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Super Express / se.pl

Julian BakułaAutor

Redaktor WTV

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Andrzej Duda wykonał piękny gest na pogrzebie Wiesława Gołasa. Tego nikt się nie spodziewał

Czytaj więcej >
Pixabay/_Alicja_

Gwiazdy

Zmarła Krystyna Kołodziejczyk. Aktorka zmagała się z ciężką chorobą

Czytaj więcej >
Klara Williams

Gwiazdy

Klara Williams wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo". To siostrzenica Mateusza Morawieckiego

Czytaj więcej >
Wiesław Gołas

Gwiazdy

Nieoczekiwana śmierć Wiesława Gołasa. Znajomi aktora twierdzą, że zaczynał nabierać sił

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Bart Sosnowski. Muzyk miał 38 lat

Czytaj więcej >
TRICOLORS/EAST NEWS

Gwiazdy

Zmarł Wiesław Gołas, ceniony aktor znany z wielu wybitnych ról. Rodzina ujawnia smutne szczegóły

Czytaj więcej >