Ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk. Flickr / Archidiecezja Krakowska / Joanna Adamik, Katarzyna KatarzyńskaŹródło: Flickr / Archidiecezja Krakowska / Joanna Adamik, Katarzyna Katarzyńska
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 28 Kwietnia 2020

Rydzyk ma nowy pomysł na biznes w dobie epidemii. Tego jeszcze nie było

Tadeusz Rydzyk ma biznesowe wyczucie. Sprzedaje krzyże i maseczki. Fundacja redemptorysty ma w ofercie swojego sklepu bogaty asortyment.

Tadeusz Rydzyk ma świetnie wyczucie biznesowe, co udowodnił już nie raz. W dobie koronawirusa znanemu zakonnikowi także nie brakuje pomysłów. Należący do jego fundacji sklep posiada w ofercie kieszonkowy modlitewnik, krzyż chroniący dom w czasie epidemii, a nawet maseczki.

Atakowało go TVP, ale wciąż walczy o dobro pacjentów. Ekspert ujawnił niepokojące faktyAtakowało go TVP, ale wciąż walczy o dobro pacjentów. Ekspert ujawnił niepokojące faktyCzytaj dalej

Tadeusz Rydzyk założył nowy biznes

Fundacja "Nasza przyszłość", której radzie nadzorczej przewodniczy o. Rydzyk, sprzedaje dewocjonalia. W sklepie fundacji można zaopatrzyć się w krzyż pomagający w czasach pandemii. Koszt zakupu to 22 zł. Oprócz tego w ofercie mają także pobożne obrazki. "Obrazek z krzyżem będzie chronił twój dom, tak jak chronił przed wiekami domy narażonych na epidemię straszliwych chorób chrześcijan"- czytamy na stronie organizacji. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Atakowało go TVP, ale wciąż walczy o dobro pacjentów. Ekspert ujawnił niepokojące fakty
2. Warszawa szuka oszczędności. Ratusz zacznie od lamp na ulicach 

Fundacja finansuje także uczelnię założyciela Radia Maryja. Nic więc dziwnego, że muszą szukać różnych źródeł dochodu. Sam Tadeusz Rydzyk skarżył się niedawno na problemy finansowe. Prosił wiernych o wsparcie dla jego mediów. Redemptoryście pomysłów na biznes oczywiście jednak nie brakuje. Wielu ludzi w czasie pandemii upatruje ukojenia w modlitwie i wierze. Toruński biznesmen potrafi to wykorzystać. 

Biznesy prowadzone przez duchownych zawsze budzą mieszane uczucia. "Z domu ojca nie róbcie targowiska"- mówił Jezus do kupców, których zastał w świątyni swego ojca. Zaopatrzony w bicz ze sznurków, wypędzał bankierów i handlarzy. Przypowieść ta wielu ludziom może przychodzić na myśl, kiedy słyszą o nowych pomysłach toruńskiego księdza.

Źródło: [Super Express]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest data, kiedy najwcześniej pojawi się szczepionka na COVID-19. Naukowcy nie mają wątpliwosci
  2. Auchan ma nowy pomysł na realizowanie dostaw do klientów. Ma być najszybszy w Polsce
  3. Poczta Polska już jest w posiadaniu naszych danych wrażliwych. Wielu będzie wściekłych
  4. Ksiądz pozwolił zdjąć maseczki podczas mszy w kościele. Jego tłumaczenia odbierają mowę
  5. Nagle kot zamknął właścicieli na balkonie. Musiała interweniować straż w polskim mieście
  6. Nie tylko pandemia, kolejna okropna wiadomość na majówkę dla Polaków. Wielu zapomni nawet o spacerze