Szymon Hołownia wnosi skargę na uchwałę PKW. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 3 Maja 2020

Wydało się. Szymon Hołownia nie podpisze bardzo ważnej ustawy. Biedroń i Zandberg w ostrych słowach

Szymon Hołownia nie poprze ważnej ustawy. Jest ostra odpowiedź Zandberga i Biedronia.

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych kandydatów tych wyborów jest Hołownia. Jego start budzi skrajne emocje.Wielu ludzi wciąż ma wątpliwości co do jego rzeczywistych poglądów. Po debacie kandydatów na prezydenta wszystko stało się jednak jasne.

Jarosław Kaczyński próbował ukryć pewne informacje na swój temat? Napoje wysokoprocentowe i imprezyJarosław Kaczyński próbował ukryć pewne informacje na swój temat? Napoje wysokoprocentowe i imprezyCzytaj dalej

Szymon Hołownia w ogniu krytyki

Kontrowersyjny kandydat jak się okazuje, jest politykiem bardzo konserwatywnym. Nie poparłby małżeństw jednopłciowych, nawet gdyby w przepisach nie było mowy o adopcji dzieci przez takie pary. Kandydat zadeklarował też, że popiera zajęcia religii w szkołach. Pytany przez dziennikarza Piotra Witwickiego czy jest konserwatystą czy liberałem, stwierdził pewny siebie, że to bez znaczenia."Uczciwy polityk powinien przyznawać się do swoich poglądów, a nie udawać, na potrzeby kampanii, że jest kimś innym, niż jest. Bo taki udawanie to zawsze gra na bardzo krótką metę".- skwitował kampanię kandydata Andrian Zandebrg.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Skandaliczna zabawa młodych ludzi na warszawskiej Białołęce. Mieli niewiarygodny ubaw, kiedy pies rzucił się na bezbronne zwierzę
2. Już od sierpnia ruszają istotne zmiany w sklepach. Smartfon będzie teraz jeszcze bardziej potrzebny

Ukrywanie swoich politycznych celów było widoczne w kampanii tego kandydata. W czasie debaty mężczyzna przyznał też, że w razie ewentualnej wygranej złoży urząd i rozpisze nowe wybory. Te, które czekają nas 10 maja, uważa za nieuczciwe. Nie był pewien co do postawienia przed Trybunałem Stanu urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę. Notabene obecna głowa państwa nie wzięła udziału w debacie Newsweeka.

"Szymon Hołownia zawetuje liberalizację ustawy antyaborcyjnej i ustawę o równości małżeńskiej. Myślałem, że startujemy w wyborach prezydenckich, a nie na biskupa."- napisał na Twitterze kandydat Lewicy, Robert Biedroń. Internauci również nie kryli oburzenia. Niektórzy uważają, że to pozostałość po dawnym życiu mężczyzny. Hołownia dwukrotnie przebywał w nowicjacie zakonu dominikanów. Planował karierę duchownego.

Każdy kandydat powinien otwarcie mówić o swoich poglądach. Prędzej czy później wyjdą na jaw. Niektórzy twierdzą, że boją się ludzi bez poglądów, tym bardziej, jeśli startują w wyborach. Nikt nie lubi kupować kota w worku. Przekonał się o tym bez wątpienia pan Hołownia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  2. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. "Kto normalny robi remont o tej porze?"
  3. Czy sklepy będą zamknięte 2 i 3 maja? Zakaz handlu, kiedy?
  4. Ratownik medyczny z mazowieckiego pogotowia był zakażony. Niestety nie żyje
  5. Zabójca nastoletniej Kornelii nie miał litości. Właśnie on doprowadził do niewyobrażalnej tragedii
  6. Pilny apel do Polaków. Ważne informacje z południa Polski

Źródła: [Rzeczpospolita]