wtv.pl > Gwiazdy > Sylwia Wysocka, gwiazda polskich seriali, trafiła do szpitala. Została dotkliwie pobita
Julian Bakuła
Julian Bakuła 19.03.2022 09:20

Sylwia Wysocka, gwiazda polskich seriali, trafiła do szpitala. Została dotkliwie pobita

Sylwia Wysocka
TRICOLORS/East News

Tygodnik "Rewia" donosi, że aktorka Sylwia Wysocka znana między innymi z serialu "Plebania" trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami po tym, jak została pobita i okradziona.

Jak podaje za Tygodnikiem "Rewia" Wirtualna Polska, aktorka Sylwia Wysocka, która zdobyła wśród widzów popularność między innymi rolą Barbary w serialu "Plebania", trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami po tym, jak napastnicy okradli ją i pobili.

Sylwia Wysocka została dotkliwie pobita

Według cytowanego przez WP Tygodnika "Rewia" u aktorki stwierdzono złamanie ręki oraz kręgosłupa - bez przerwania rdzenia kręgowego - oraz krwiaki.

Według tygodnika napastnicy okradli Sylwię Wysocką z kart kredytowych, komórki i dokumentów. Do jej domu wezwano policję, a aktorką zajęło się pogotowie ratunkowe.

- To prawda, zostałam pobita. Ale tę sprawę przekazałam odpowiednim organom i prawnikom - powiedziała w rozmowie z Tygodnikiem "Rewia" przywoływana przez WP aktorka.

W rozmowie Sylwia Wysocka dała także do zrozumienia, że ze względu na dobro śledztwa nie może póki co zdradzić bliższych szczegółów na temat całej sprawy.

Aktorka przekazała "Rewii", że w obecnej sytuacji priorytetem jest jej zdrowie, a na rozmowy w innych kwestiach trzeba jeszcze poczekać.

Jak przypomina Wirtualna Polska, dwa lata temu doszło do rozstania Sylwii Wysockiej z partnerem, z którym doczekała się dorosłego obecnie syna Piotra.

- Rozstania są zawsze trudne. Towarzyszy im cała gama emocji, od wściekłości, przez rozczarowanie, ból, smutek, bezsilność, po ulgę. Nie różnię się od innych, którym dane było to wszystko przeżyć - opowiadała wtedy przywoływana przez Wirtualną Polskę aktorka.

Sylwia Wysocka przekonywała jednak, że udało jej się uporać z tymi emocjami, sugerując, że w trudnych chwilach oparciem byli dla niej wierni przyjaciele.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: Wirtualna Polska / gwiazdy.wp.pl, Tygodnik Rewia

Powiązane