wtv.pl > Polska > Śmiertelny wypadek w Trześni. Nie żyje 23-letni kierowca
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.03.2022 09:15

Śmiertelny wypadek w Trześni. Nie żyje 23-letni kierowca

Śmiertelny wypadek w Trześni na Podkarpaciu, nie żyje jedna osoba
materiały policyjne

- Stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo i dachował - przekazuje na temat tragicznego wypadku w Trześni na Podkarpaciu policja. Do końca walczono o życie 23-letniego mężczyzny.

Wtorkowy poranek zakończył się tragicznie na drodze z Kolbuszowa do Niwiska w woj. podkarpackim.

Około godziny 8 rano w Trześni służby wezwane zostały do audi, w którego środku siedział 23-letni kierowca. - Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku - przekazuje podkarpacka policja.

Śmiertelny wypadek na Podkarpaciu

Jest jeszcze zbyt wcześnie, by mówić o konkretnych przyczynach wypadku. Wstępne ustalenia wskazują, że w pewnym momencie kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem.

Po tym, jak samochód uderzył w drzewo, zaczął dachować. W momencie przybycia na miejsce służb 23-latek był nieprzytomny.

W wyniku dachowania kierowca wypadł z samochodu, którym jechał. - Został przetransportowany do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować - podała policja.

>

Źródło: materiały policyjne

Okoliczności zdarzenia badają obecnie śledczy

Mimo natychmiastowej pomocy kierowcy audi nie udało się uratować. Głównym zadaniem policji oraz prokuratury będzie określenie, dlaczego samochód nagle zmienił tor jazdy.

- Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu - informuje w oficjalnym komunikacie policja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tragiczny początek tygodnia

To kolejny śmiertelny wypadek w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin. Tylko w poniedziałek informowaliśmy o śmiertelnym wypadku na DK12 na Lubelszczyźnie oraz śmiertelnym zdarzeniu z udziałem samochodu ciężarowego w Rząśnie w woj. łódzkim.

Policja nieustannie apeluje o ostrożność na drodze. Szczególnie w okresie jesiennym, kiedy warunki atmosferyczne utrudniają bezpieczną jazdę.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV

Źródło: wtv.pl Zdjęcie główne: materiały policyjne