wtv.pl > Polska > Dziś, między 10 a 12 Polki i Polacy stanęli na wysokości zadania. Zdjęcia mówią same za siebie
Pamela Obuchowska
Pamela Obuchowska 19.03.2022 08:45

Dziś, między 10 a 12 Polki i Polacy stanęli na wysokości zadania. Zdjęcia mówią same za siebie

Rząd ogłosił wczoraj nowe restrykcje w związku epidemią. Polki i Polacy dostosowali się do nich.
Jakub Kaminski/East News

W środę między godziną 10:00 a 12:00 w sklepach spożywczych i w kolejkach przed sklepami zobaczyć można było głównie, jeśli nie tylko, osoby starsze. Polki i Polacy spisali się na medal.

Rząd ogłosił wczoraj nowe obostrzenia w związku epidemią, które dziś weszły w życie. Polki i Polacy dostosowali się do nich

W związku z epidemią, rząd wdrożył w życie od dzisiaj na terenie całego kraju nowe obostrzenia. Ważne zmiany dotyczą m.in. sklepów i osób w nich przebywających w określonych godzinach. Mowa o seniorach, dla których wprowadzone zostały specjalne godziny, w których to bezpiecznie mogą zrobić zakupy bez obawy o kontakt z osobami młodszymi, które mogą być nosicielami wirusa.

Osoby starsze są najbardziej narażone na ciężki przebieg choroby COVID-19 i jej groźne skutki. Są bowiem w największej grupie ryzyka, jeśli chodzi o śmiertelność w wyniku tej choroby. Młodzi wyraźnie dostosowali się do tych obostrzeń i stanęli na wysokości zadania, o czym świadczyć mogą zdjęcia napływające z całego kraju.

Czuć w narodzie pełną mobilizację i odpowiedzialność. Takie chwile cieszą i napawają dumą oraz nadzieją!

Powiązane