wtv.pl
Rafał Brzozowski

Jan Bielecki/East News

Elżbieta Zapendowska oceniła Rafała Brzozowskiego. Nie hamowała się

14 Marca 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Według ekspertki Rafał Brzozowski nie ma najmniejszych szans, by reprezentować Polskę w finale Eurowizji. Elżbieta Zapendowska, bo o nie mowa, w rozmowie z tygodnikiem "Fakt" nie kryła zażenowania.  "Nie każdy sympatyczny chłopak powin

  • 65. Konkurs Piosenki Eurowizji zostanie zainicjowany w Holandii, 18 maja. Finałowe starcia obędą się 20 maja. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad sanitarno-epidemicznych

  • Alicję Szemplińską, która miała wziąć udział w ubiegłorocznej Eurowizji wsparła między innymi Margaret. "j***ć Eurowizję. Dawaj tę muzę" - napisała na Instagramie

  • Elżbieta Zapendowska zaś wprost mówi, że "to naprawdę kiepski wybór"

Kontrowersje wokół Rafała Brzozowskiego nie powinny zaskakiwać. Eurowizja jest nam znana z występów niesamowitych artystów i artystek jak Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Mietek Szcześniak, czy też Andrzej Piaseczny. Tegoroczny kandydat prezentuje utwory, w które idealnie nadają się do tańczenia i zabaw towarzyskich. Twórczość może jednak nie wzbudzić zachwytu u osób preferujących nieco inne brzmienia. Do tego grona zalicza się właśnie Elżbieta Zapendowska. 

Czy Rafał Brzozowski jest dobrym kandydatem na Eurowizję?

W 2020 roku Polskę reprezentować miała Alicja Szemplińska. Wydarzenie odwołano przez wzgląd na kryzys epidemiczny. Ostatecznie wokalistka nie została wybrana ponownie, co wywołało dezaprobatę Margaret. "Alicja, j***ć Eurowizję. Dawaj tę muzę, czekamy" - czytamy w komentarzu raperki. Gwiazda, choć nie została wybrana, zapewniła, że trzyma kciuki za jak najlepszy występ Rafała Brzozowskiego. Muzyk będzie reprezentował kraj z piosenką "The Ride". 

Dziennikarze Onetu podali, że TVP wykupiło prawa do utworu od szwedzkich artystów. Mowa o zespole, który tworzą: Joakim Övrenius, Thomas Karlsson, Clara Rubensson i Johan Mauritzson. "Fakt" postanowił zapytać o ocenę twórczości Brzozowskiego Elżbietę Zapendowską. Trenerka wokalna uczyła śpiewu między innymi Edytę Górniak i Dodę. Sama nie jest zachwycona autorem przeboju "Tak blisko". -Nie mamy najmniejszych szans, żeby wejść do finału - zaczęła. 

- Muzyka, którą reprezentuje Rafał Brzozowski, to po prostu nie jest dobra muzyka. On wygląda na sympatycznego chłopaka, ale nie każdy sympatyczny chłopak powinien śpiewać. Przyznam szczerze, że mało mnie obchodzi jego kariera, ale uważam, że to naprawdę kiepski wybór - dodawała w rozmowie z tabloidem. Według prognozy Zapendowskiej, już 20 maja Polska nie będzie walczyć w Eurowizji. 

Rafał Brzozowski został wybrany poprzez wewnętrzną procedurę Telewizji Polskiej. Wraz z ekspertami przeanalizowano wszystkie propozycje piosenek, ich atrakcyjność, a także szansę na podbicie międzynarodowego konkursu. Serwis plotek.pl sugerował, jakoby Jacek Kurski miał postawić akurat na Brzozowskiego przez wzgląd na indywidualne sympatie żony. - Moja żona nie zajmuje się sprawami TVP - odpowiedział na pogłoskę. 

Eurowizja zostanie przeprowadzona z zachowaniem zasad sanitarno-epidemicznych. Prezenterzy będą przebywać w wentylowanych kabinach. Reprezentacja każdego kraju zostanie ograniczona jedynie do 20 osób. Wciąż nie zadecydowano o dopuszczeniu widowni. 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Jacek Kurski odpowiedział na zarzuty pod adresem swojej żony, Joanny

  • TVN ugiął się pod krytyką, dotyczącą reemisji wywiadu Meghan i Harry`ego

  • Jarosław Kaczyński nie dostanie w tym roku 14. emerytury

Źródło: [Onet/Fakt]

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Karina Wilhelmi-Tecław. Dziennikarka TVP miała 55 lat

Czytaj więcej >