wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Wszedł w kadr reporterce Polsat News nadającej na żywo. Powiedział, co sądzi o PiS

18 Lutego 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Od października Prawo i Sprawiedliwość nie ma lekko. Reporterka Polsat News udała się do Zakopanego, by relacjonować zachowanie turystów. Za jej plecami ukazał się mężczyzna, który krzyknął do mikrofonu "J***ć PiS'. Materiał był nadawan

Od 12 lutego do Zakopanego ruszyły tłumy turystów. Największe media relacjonują ostatnie tygodnie sezonu zimowego, z którego postanowił skorzystać sam Andrzej Duda. Jak się okazało, nawet czas ferii nie jest wolny od bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Prawo i Sprawiedliwość, niespodziewanie trafiło na tapet serwisu informacyjnego Polsat News. Wszystko za sprawą rozbawionego mężczyzny. 

Ponownie Prawo i Sprawiedliwość spotkało się ze słynnym wyzwiskiem. Tym razem na żywo w Polsat News

Prezenterka komercyjnej stacji opowiadała o sytuacji pogodowej na stokach narciarskich. Dziennikarka nadawała prosto z Zakopanego, a za jej plecami mogliśmy dostrzec masy wypoczywających osób. Początkowo o warunkach atmosferycznych wypowiadał się Adam Małysz. Niespodziewanie za plecami kobiety ukazał się pierwszy mężczyzna o niecodziennym wyrazie twarzy. Chwilę po wejściu na antenę odszedł, jednak nie był to koniec przygody.

Reporterka Polsat News nie widziała kolejnego turysty, który rozbawiony wbiegł za kamerę i zakomunikował, co myśli o Prawie i Sprawiedliwości. - Ja chciałem tylko powiedzieć, że "J***ć PiS" - wypalił, po czym odbiegł. Redaktorka nie zdążyła zagłuszyć autora okrzyku. Nie było możliwości wycięcia fragmentu z udziałem niechcianego gościa. 

Relacja Polsat News została zarchiwizowana i opublikowana przez internautów. Od 13 lutego materiał okrąża zarówno Facebooka, jak i Twittera. "Gościu coś chce powiedzieć do mikrofonu. Nie znam chłopa, ale już go lubię" - czytamy w jednym z komentarzy. 

"Brawo dla Pana zwolnić go z podatków dożywotnio" - żartuje inny użytkownik społecznościowego medium. Wiele wskazuje na to, że do Zakopanego ruszyli przeciwnicy Prawa Sprawiedliwości. Swoją polityką sanitarno-epidemiczną rząd przysporzył sobie niejednego przeciwnika. 

Część opinii publicznej wskazuje na zbyt łagodne i niekonsekwentne podchodzenie do obostrzeń. Inni zaś promują teorie spiskowe o rzekomym spisku wyimaginowanego rządu światowego. 

Mało kto wie, że wulgarne hasło przebijało się w debacie publicznej jeszcze przed 22 października. W 2017 roku podczas słynnych miesięcznic smoleńskich na protestach Obywateli RP stawiał się Władysław Frasyniuk. Dawny członek Solidarności uczęszczał w zgromadzeniach z plakietką o treści "j***ć PiS". Slogan był napisany cyrylicą. 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Szkoły podstawowe jednak zamknięte? Są zmuszone do powrotu do nauki zdalnej

  • Tadeusz Rydzyk prosi o pieniądze. Skarży się na ciężką sytuację

  • Miasto Szczecin pozywa rząd do sądu. Żąda bajońskiej sumy, inne miasta pójdą jego śladem?

Źródło: [Gdańsk.pl]

Podobne artykuły

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"

Czytaj więcej >
Na stronie TVP Info odświeżony został artykuł z 2020 roku uderzający w TVN

TV

TVP Info odświeża artykuł z 2020 roku. Uderza w nim w TVN i wskazuje, że stacja przez lata okłamuje swoich widzów

Czytaj więcej >

TV

Wpadka TVP w trakcie meczu Polska – Słowacja. Przerwano transmisję, padły serwery?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >

TV

Powrót Tuska w "Wiadomościach TVP". "Poziom manipulacji TVP rośnie"

Czytaj więcej >