Konferencja prasowa 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki Opole 2019. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 2 Maja 2020

Polsat News pyta Michała Wiśniewskiego o czołowego polityka w Polsce. Zdumiewająca opinia piosenkarza

Polsat News zapytał Michała Wiśniewskiego o Jarosława Kaczyńskiego i wybory. Piosenkarz jest zachwycony politykiem.

W programie Agnieszki Gozdyry "Skandaliści" Michał Wiśniewski zachwycał się Jarosławem Kaczyńskim. Nie zostawił też suchej nitki na opozycji. Muzyk zapowiedział, że pójdzie na wybory i zagłosuje zgodnie z własnym sumieniem.

Zaskakujące wyniki nowego sondażu. PiS na niespodziewanej pozycji, dlaczego?Zaskakujące wyniki nowego sondażu. PiS na niespodziewanej pozycji, dlaczego?Czytaj dalej

Polsat News zapytał Wiśniewskiego o lidera PiS

"Dla mnie Kaczyński jest geniuszem, tak te klocki poukładać, chłopa robotnika i inteligenta pracującego. To trzeba być geniuszem"- powiedział w programie Polsatu. Lider Ich Troje jest pod wyraźnym wrażeniem lidera partii rządzącej. "Opozycja sie nie jednoczy, w związku z czym im nie zależy, żeby cokolwiek zrobić, jak tak to widzę. W związku z czym, zgodnie z własnym sumieniem pójdę na wybory, jak za każdym razem"- dodał wyraźnie rozczarowany opozycją muzyk.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tak działa tarcza antykryzysowa. Pani Bożena miała dostać 36 tys. zł, otrzymała zaledwie 360 zł
2. Biedronka ujawniła listę płac. Zarobki w sieciówce robią wrażenie, aż trudno uwierzyć

Szczyt popularności Michała Wiśniewskiego przypada na początek XX wieku. Wtedy to zespół Ich Troje był bardzo popularny a jego piosenki znali wszyscy. Piosenkarz azem z ówczesną żoną Martą "Mandaryną" Wiśniewską wzięli udział w programie "Jestem, jaki jestem". Był to pierwszy reality show, w którym znany celebryta i wokalista pokazywał kulisy swojej pracy oraz codziennego życia. Lider Ich Troje czasem wypowiadał się na tematy polityczne. Kiedy Polska była u progu wejścia do Unii Europejskiej nagrał hit "Keine Grenzen", co w tłumaczeniu na język polski oznacza żadnych granic.

Każdy z nas ma prawo do swoich poglądów i ich wyrażania, nawet artyści. Powinni być świadomi, że może to przysporzyć im więcej przeciwników niż zwolenników, bo wielu ludzi oczekuje, że chociaż muzyka będzie wolna od politycznych sporów. Poglądy ma każdy z nas i ma prawo je wyrażać, nawet ku niezadowoleniu części społeczeństwa.

Emisja programu będzie miała miejsce dziś o godzinie 19:30.

Źródło: [Polsat News]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  2. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. "Kto normalny robi remont o tej porze?"
  3. Czy sklepy będą zamknięte 2 i 3 maja? Zakaz handlu, kiedy?
  4. Ratownik medyczny z mazowieckiego pogotowia był zakażony. Niestety nie żyje
  5. Zabójca nastoletniej Kornelii nie miał litości. Właśnie on doprowadził do niewyobrażalnej tragedii
  6. Najnowsze, oficjalne dane z Chin ws. koronawirusa są porażające. Aż trudno uwierzyć