Pies został zagłodzony na śmierć. Wstrząsająca interwencja inspektorów DIOZ.. Pixabay/blackandwhiterainbow
Źródło: Pixabay/blackandwhiterainbow
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 8 Maja 2020

W tej sytuacji brakuje odpowiednich słów. Jedna z najstraszniejszych interwencji obrońców zwierząt w Polsce, w ostatnim czasie

Pies został zagłodzony na śmierć i dobity przez swojego właściciela. Wstrząsająca interwencja inspektorów DIOZ wraz z dyrektorem inspektoratu, Konradem Kuźmińskim, który relacjonował ten moment za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt od lat na terenie całego kraju walczy o życie wielu istot, które doznają krzywdy i okrucieństwa ze strony człowieka. Niestety, dramatycznych interwencji nie brakuje. Dochodzi do nich niemal codziennie. Ta, do której doszło wczoraj, należy do jednej z najstraszniejszych.

Psy tropiące potwierdziły tezę służb. Nowe, niepokojące informacje na temat poszukiwań 3,5-letniego KacpraPsy tropiące potwierdziły tezę służb. Nowe, niepokojące informacje na temat poszukiwań 3,5-letniego KacpraCzytaj dalej

Pies został zagłodzony na śmierć. Wstrząsająca interwencja inspektorów DIOZ

Właściciel 2-letniego dobermana zgotował mu prawdziwe piekło z życia. Dramat zwierzaka trwał już od jego wczesnych, szczenięcych lat. Był bowiem przetrzymywany w koszmarnych warunkach, w dodatku na krowim łańcuchu oraz głodzony i karmiony trutką na szczury. Psiak nie wiedział nawet, co to znaczy dom czy spacery. Zamiast otrzymać od swojego właściciela miłość i bezpieczeństwo, otrzymał mękę i śmierć. Został na koniec dobity młotkiem i zakopany przy budzie. Miało to miejsce w Marciszowie na Dolnym Śląsku i właśnie tam wczoraj udali się inspektorzy z DIOZ w ramach interwencji. Niewyobrażalne, do czego zdolny jest człowiek. Sadysta został zatrzymany i odpowie za swój czyn.

"Jesteśmy właśnie w Marciszowie, gdzie 41-letni Lucjan S. najpierw zagłodził, a potem dobił młotkiem 2 letniego dobermana. Pies od szczenięcia utrzymywany był na krowim łańcuchu, w zdezelowanej budzie. Sąsiedzi poinformowali nas, że psiak tylko RAZ W ŻYCIU był na spacerze" - napisał na Twitterze Konrad Kuźmiński, dyrektor DIOZ.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Prokuratura nie pozostawi tak udzielania danych Poczcie Polskiej. Ogromne konsekwencje
2. RMF: Bez kolejnego luzowania obostrzeń. W Kancelarii Premiera podjęto ważną decyzję

- „Ale się trzyma, nic go nie bierze, nawet trutka na szczury” - Lucjan S. codziennie faszerował psa trucizną, gdy ten nie chciał umrzeć, sadysta dobił go młotkiem. To treść zeznań złożonych do protokołu. Sadysta został przed chwilą zatrzymany i trafił „na dołek” - dodał w komentarzu do posta dyrektor DIOZ.

Nagranie z tej wstrząsającej interwencji DIOZ tutaj. Ostrzegamy, że materiał jest przeznaczony tylko dla osób o mocnych nerwach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy zbadali próbki 17 milionów ludzi. Cztery grupy szczególnie narażone na śmierć z powodu wirusa
  2. Kandydat na prezydenta Polski został zatrzymany przez policję
  3. Skończyła Ci się ważność paszportu? Urzędnicy nie pozwolą złożyć Ci wniosku, będą zadawali pytania
  4. Duży protest w samym centrum stolicy. Kierowcy zablokowali ruch, o co chodzi?
  5. Popularny tygodnik radził chorym na depresję ciążę na poprawę humoru. Opublikował obraźliwą grafikę, teraz się tłumacz
  6. RMF: Nie będzie luzowania obostrzeń od poniedziałku. Jest nowa data