Super Express zdradza, jak mieszka Krystyna Pawłowicz. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 16 Stycznia 2021

W jakich warunkach mieszka Pawłowicz? Zaskoczenie

Wieloletnia posłanka, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz nie żyje w mieszkaniu zlokalizowanym w prestiżowej części Warszawy. Super Express przekazuje informacje na temat budynku, gdzie czas wolny spędza była posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

  • Super Express ujawnia, gdzie mieszka Krystyna Pawłowicz
  • Sędzina Trybunału Konstytucyjnego zrezygnowała z mieszkania w centrum miasta i wybrała oddala o 12 km dzielnicę
  • Mieszkanie Krystyny Pawłowicz zlokalizowane jest w zupełnie przeciętnej kamienicy w Ursusie

Wiele osób może być zaskoczone faktem, iż Krystyna Pawłowicz nie należy do osób zajmujących publiczne stanowisko i epatujące swoim prestiżem oraz zarobionymi pieniędzmi. Super Express opisuje miejsce, gdzie sędzina Trybunału Konstytucyjnego spędza czas poza pracą.

W sieci trudno znaleźć wpisy Krystyny Pawłowicz, które zdradzałyby nieco, na temat miejsca, gdzie odpoczywa po wypełnianiu kolejnych powierzanych jej obowiązków. Nie uniknęła ona jednak małej wpadki związanej z obrazkiem powieszonym na ścianie.

Zdjęcie na ścianie w mieszkaniu Krystyny Pawłowicz stało się przedmiotem gorącej dyskusji

Chociaż osobę Krystyny Pawłowicz zna niemal każdy Polak i każda Polka, to już jej życie prywatne dla większości jest sporą zagadką. Powszechna jest wiedza mówiąca o tym, że sędzia Trybunału Konstytucyjnego nie wyszła za mąż i nie ma dzieci, chociaż uważa to za obowiązek każdej kobiety.

Sylwester Latkowski zostanie zalany pozwami? Teraz gigantycznych odszkodowań domaga się Borys SzycSylwester Latkowski zostanie zalany pozwami? Teraz gigantycznych odszkodowań domaga się Borys SzycCzytaj dalej

Nie tak dawno temu jedno ze zdjęć zamieszczonych przez byłą posłankę Prawa i Sprawiedliwości wzbudziło rozmowy na temat wystroju jej warszawskiego mieszkania. Obserwujący jej profil w mediach społecznościowych zwrócili uwagę na niepozorne zdjęcie z księdzem.

Na Twitterze zamieściła zdjęcie z ks. Mateuszem Markiewiczem, oświadczając, że poprosi duchownego o modlitwę z intencją wstawienniczą za Polskę. Większe zainteresowanie wzbudził jednak kolaż tułowia żołnierza oraz głowy Krystyny Pawłowicz.

Okazuje się, że sędzina Trybunału Konstytucyjnego doceniła satyryczny wydźwięk dzieła stworzonego przez Super Express i zdecydowała na powieszenie go na ścianie swojego mieszkania. Warto zaznaczyć, że Krystyna Pawłowicz nie może liczyć na szybkie dojazdy do pracy, mimo iż na co dzień mieszka i pracuje w Warszawie.

Gdzie mieszka Krystyna Pawłowicz?

Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości zdecydowała się na uwicie gniazdka w warszawskim Ursusie. Dzielnica położona jest 12 kilometrów od centrum stolicy i nie należy do najbardziej prestiżowych i chętnie wybieranych przez znane persony miejsc.

Niemniej Super Express prezentując zdjęcia niskiej kamienicy, gdzie mieści się mieszkanie Krystyny Pawłowicz, wskazuje, że Ursus zachęca swoją kameralnością i ucieczką przed zgiełkiem dużego miasta.

Dziennik przekazuje, iż sędzina Trybunału Konstytucyjnego jest pełnoprawną członkinią lokalnej społeczności i ma nawet swoje ulubione miejsca takie, jak cukiernia czy bazarek. Docenia również bliskość świątyni, w której pojawia się regularnie.

Kamienica sędziny nie należy do wyróżniających się

Wszyscy liczący, że sędzina TK mieszka w imponującej willi bądź zabytkowej kamienicy mogą być rozczarowani. Co prawda Krystyna Pawłowicz mieszka w kamienicy, lecz zupełnie nie wyróżnia się ona na tle sąsiedztwa. 

Budynek w kolorze beżu z domieszką żółci to regularna trzypiętrowa kamienica, jakich nie tylko w Ursusie, ale w całej Polsce pełno. Przed budynkiem zaparkowane są samochody innych mieszkańców i nikt nie podejrzewałby, że to właśnie tam swój wolny czas spędza Krystyna Pawłowicz.

Źródło: Super Express 

Artykuły polecane przez redakcję WTV: