wtv.pl
Super Express zdradza, jak mieszka Krystyna Pawłowicz

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

W jakich warunkach mieszka Pawłowicz? Zaskoczenie

16 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Wieloletnia posłanka, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz nie żyje w mieszkaniu zlokalizowanym w prestiżowej części Warszawy. Super Express przekazuje informacje na temat budynku, gdzie czas wolny spędza była posłanka Prawa i Spr

  • Super Express ujawnia, gdzie mieszka Krystyna Pawłowicz

  • Sędzina Trybunału Konstytucyjnego zrezygnowała z mieszkania w centrum miasta i wybrała oddala o 12 km dzielnicę

  • Mieszkanie Krystyny Pawłowicz zlokalizowane jest w zupełnie przeciętnej kamienicy w Ursusie

Wiele osób może być zaskoczone faktem, iż Krystyna Pawłowicz nie należy do osób zajmujących publiczne stanowisko i epatujące swoim prestiżem oraz zarobionymi pieniędzmi. Super Express opisuje miejsce, gdzie sędzina Trybunału Konstytucyjnego spędza czas poza pracą.

W sieci trudno znaleźć wpisy Krystyny Pawłowicz, które zdradzałyby nieco, na temat miejsca, gdzie odpoczywa po wypełnianiu kolejnych powierzanych jej obowiązków. Nie uniknęła ona jednak małej wpadki związanej z obrazkiem powieszonym na ścianie.

Zdjęcie na ścianie w mieszkaniu Krystyny Pawłowicz stało się przedmiotem gorącej dyskusji

Chociaż osobę Krystyny Pawłowicz zna niemal każdy Polak i każda Polka, to już jej życie prywatne dla większości jest sporą zagadką. Powszechna jest wiedza mówiąca o tym, że sędzia Trybunału Konstytucyjnego nie wyszła za mąż i nie ma dzieci, chociaż uważa to za obowiązek każdej kobiety.

Nie tak dawno temu jedno ze zdjęć zamieszczonych przez byłą posłankę Prawa i Sprawiedliwości wzbudziło rozmowy na temat wystroju jej warszawskiego mieszkania. Obserwujący jej profil w mediach społecznościowych zwrócili uwagę na niepozorne zdjęcie z księdzem.

Na Twitterze zamieściła zdjęcie z ks. Mateuszem Markiewiczem, oświadczając, że poprosi duchownego o modlitwę z intencją wstawienniczą za Polskę. Większe zainteresowanie wzbudził jednak kolaż tułowia żołnierza oraz głowy Krystyny Pawłowicz.

Okazuje się, że sędzina Trybunału Konstytucyjnego doceniła satyryczny wydźwięk dzieła stworzonego przez Super Express i zdecydowała na powieszenie go na ścianie swojego mieszkania. Warto zaznaczyć, że Krystyna Pawłowicz nie może liczyć na szybkie dojazdy do pracy, mimo iż na co dzień mieszka i pracuje w Warszawie.

Gdzie mieszka Krystyna Pawłowicz?

Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości zdecydowała się na uwicie gniazdka w warszawskim Ursusie. Dzielnica położona jest 12 kilometrów od centrum stolicy i nie należy do najbardziej prestiżowych i chętnie wybieranych przez znane persony miejsc.

Niemniej Super Express prezentując zdjęcia niskiej kamienicy, gdzie mieści się mieszkanie Krystyny Pawłowicz, wskazuje, że Ursus zachęca swoją kameralnością i ucieczką przed zgiełkiem dużego miasta.

Dziennik przekazuje, iż sędzina Trybunału Konstytucyjnego jest pełnoprawną członkinią lokalnej społeczności i ma nawet swoje ulubione miejsca takie, jak cukiernia czy bazarek. Docenia również bliskość świątyni, w której pojawia się regularnie.

Kamienica sędziny nie należy do wyróżniających się

Wszyscy liczący, że sędzina TK mieszka w imponującej willi bądź zabytkowej kamienicy mogą być rozczarowani. Co prawda Krystyna Pawłowicz mieszka w kamienicy, lecz zupełnie nie wyróżnia się ona na tle sąsiedztwa. 

Budynek w kolorze beżu z domieszką żółci to regularna trzypiętrowa kamienica, jakich nie tylko w Ursusie, ale w całej Polsce pełno. Przed budynkiem zaparkowane są samochody innych mieszkańców i nikt nie podejrzewałby, że to właśnie tam swój wolny czas spędza Krystyna Pawłowicz.

Źródło: Super Express 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >