wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Aktorka miała przejść mały zabieg upiększający, w efekcie odpadł jej kawałek nosa. Dzieli się zdjęciami z koszmarnej operacji

6 Lutego 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

W mediach społecznościowych pokazano zdjęcia 24-letniej chińskiej aktorki, która w związku z nieudaną operacją nosa borykać się obecnie musi z problemami zdrowotnymi. Gao Liu bazując na swoich przykrych przejściach, ostrzega teraz przed powierzanie

Zdjęcia dokumentujące skutki operacji nosa Gao Liu pojawiły się w mediach społecznościowych. 24-letnia chińska aktorka nieroztropnie dość szybko dała namówić się na oddanie w ręce "znajomego" chirurga.

Niestety pozornie prosta i niewinna operacja nosa zakończyła się dość makabrycznie. Gao Liu pokazała, że część jej nosa zwyczajnie odpadła po tym, jak wdało się w nią zakażenie.

24-latka zrobiła sobie operację nosa, efekty pokazała w sieci

Zapewne decydując się na wykorzystanie okazji i poddanie się drobnej operacji nosa 24-letnia aktorka nie spodziewała się tak tragicznych efektów. W wyniku źle przeprowadzonego zabiegu kawałek narządu po prostu jej odpadł.

- Nie spodziewałam się, że te cztery godziny będą początkiem koszmaru - mówił o zabiegu przerażona Gao Liu. Młodziutką Chinkę i wschodzącą gwiazdkę azjatyckiego kina, tylko na platformie Weibo śledzi ponad 5 milionów użytkowników.

Osoby zawodowo korzystające z mediów społecznościowych wiedzą, jak ważna jest regularna publikacja treści. Wiele osób było zatem zaniepokojonych nagłym zniknięciem Gao Liu z platformy. Po kilku miesiącach 24-letnia aktorka postanowiła opowiedzieć o przyczynach swojej absencji.

Okazało się, że nieroztropnie zaufała niesprawdzonemu chirurgowi plastycznemu. Co ważne nie planowała żadnych poważnych zmian, a jedynie drobną operację nosa, która miała nijako dopieścić jej wygląd i pomóc w dalszym rozwoju kariery. Niestety efekty są zupełnie odwrotne.

Operację przeprowadzał znajomy chirurg jej przyjaciela

Drastyczne zdjęcia i efekty rzutujące na przyszłość 24-letniej Gao Liu dostępne są w sieci, jednak fotografie nie należą do widoków przeznaczonych dla wrażliwych odbiorców. Chińska aktorka pokazała, jak czubek jej nosa obumarł i odpadł.

W czasie wyjaśnienia swojego zniknięcia z mediów społecznościowych popularna gwiazda wskazała, że w październiku poznała chirurga plastycznego z Guangzhou. Zapoznał ich przyjaciel Gao Liu, a ta postanowiła skorzystać z nadarzającej się okazji i ulepszyć nieco swój wygląd.

Relacjonując tragiczny w skutkach zabieg, kobieta wskazała, że już tuż po operacji doświadczała dyskomfortu. Alarmowała, że wyraźne odczuwa mrowienie w nosie. Była to dopiero zapowiedź tego, co stało się później.

Od mrowienia, poprzez infekcję oraz końcową utratę części nosa

W koniuszek nosa zaczęły wdawać się kolejne infekcje. Chirurg jednak nieustannie uspokajał Gao Liu, że jest to standardowe i nie odbiega od normy w przypadku operacji nosa. Wskazał jednocześnie, że już mniej więcej w grudniu wszystko powinno wrócić do normy. Nie wróciło.

Na zdjęciach chińska aktorka pokazała, że część jej nosa zwyczajnie obumarła. Przez dwa miesiące lekarze w jednym ze szpitali musieli walczyć o zdrowie 24-letniej gwiazdy, która poddała się operacji nosa.

Zgodnie z ustaleniami w czasie rekonwalescencji Gao Liu straciła około 400 tys. juanów, co jest odpowiednikiem około 230 tys. złotych. Związane jest to z kontraktami, z których nie była w stanie się wywiązać. Jednocześnie wiele wskazuje, że przez najbliższy rok również nie będzie w stanie kontynuować budowanie swojej kariery.

Fani aktorki domagają się pociągnięcia do odpowiedzialności lekarza odpowiedzialnego za oszpecenie młodej gwiazdy kina. Na nowo rozpoczęła się dyskusja do problemów w kontrolach przemysłu chirurgii plastycznej, która w Chinach od lat wymyka się kolejnym przepisom, a popyt na nią nieustannie wzrasta.

Źródło: Polsat News 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Przekazano informacje o śmierć Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza

Gwiazdy

W wieku 93 lat zmarł Jerzy "Duduś" Matuszkiewicz

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poważny wypadek na 40. urodzinach Piotra Kraśki. 10 lat temu podczas wyścigów konnych doszło do tragedii

Czytaj więcej >
Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >