Nie żyje 29-latek z Wielkopolski. Popełnił samobójstwo na kwarantannie.. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 4 Maja 2020

Wielkopolska: Tragedia w domowej kwarantannie. Młody mężczyzna nie żyje

Nie żyje 29-latek z Wielkopolski. Popełnił samobójstwo przebywając w kwarantannie. Do dramatu doszło w Kłecku pod Gnieznem. Mężczyzna odebrał sobie życie poprzez powieszenie, zrobił to we własnym domu. Sprawę bada wielkopolska policja.

Nie wiadomo, co było powodem tak dramatycznego kroku ze strony młodego człowieka, który miał jeszcze całe życie przed sobą. Nie wiadomo też, dlaczego nikt nie był w stanie mu pomóc.

Andrzej Duda zabrał głos ws. doniesień o dymisji. Jest oficjalne stanowiskoAndrzej Duda zabrał głos ws. doniesień o dymisji. Jest oficjalne stanowiskoCzytaj dalej

Nie żyje 29-latek z Wielkopolski. Popełnił samobójstwo na kwarantannie

Epidemia koronawirusa daje się we znaki wszystkim. Uderza nie tylko w gospodarkę, ma także bardzo negatywny wpływ na wiele innych spraw i czynników. Odbija się to niekiedy także bardzo na naszym zdrowiu psychicznym. Ciągłe przebywanie w zamknięciu i izolacji to dla wielu niezwykle trudny czas i bardzo nietypowa sytuacja, z którą muszą się zmierzyć. Jeszcze mniej ciekawie robi się, kiedy jesteśmy zmuszeni do odbycia przymusowej kwarantanny lub gdy musimy zmierzyć się z zakażeniem wirusem i stoczyć walkę z nim. Jest to sprawdzian, zarówno dla naszego ciała, jak i ducha oraz naszej psychiki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Atakowało go TVP, ale się nie poddał. Prof. Simon wbrew władzom ujawnił zatrważające prognozy
2. Rachunek za stomatologa z dodatkową opłatą. Nawet 150 zł, bez których możesz teraz zapomnieć o wizycie

Jak podaje Super Express, konieczności izolacji najprawdopodobniej nie wytrzymał niestety pewien 29-latek z Kłecka z Wielkopolski. Wybrał najgorszą z możliwych rozwiązań i przykre jest to, że nikt nie był w stanie mu pomóc. Samobójstwa dokonał poprzez powieszenie. Do mieszkania mężczyzny musieli wkroczyć strażacy w specjalnych kombinezonach. Znaleźli w nim ciało 29-latka. Wyklucza się udział osób trzecich.

- Biegły przybyły na miejsce stwierdził zgon przez powieszenie i wykluczył udział osób trzecich w tym zdarzeniu - mówi prokurator Radosław Krawczyk z Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie, cytowany przez SE.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowy test na COVID-19. Wykryje infekcję, zanim chory zacznie zarażać
  2. Kasia Kowalska zagrała koncert, przyszły tłumy. Ostre słowa byłego ministra
  3. Rydzyk powraca z kolejnym apelem. Znalazł nowe źródło finansowania, ale pojawił się problem
  4. Ważna informacja dla tysięcy rodziców w całym kraju. Chodzi o maseczki
  5. Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał "doskonałe dla Polaków informacje"
  6. Polacy mogą być zagrożeni. Specjaliści ostrzegają osoby, które wyszły na spacer

Źródło: Super Express