Mrożące krew w żyłach nagranie z Tarnobrzega. Nastolatek szarżował, będąc po wpływem
Źródło: Policja
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 27 Kwietnia 2020

Mrożące krew w żyłach nagranie z Tarnobrzega. Nastolatek szarżował, będąc po wpływem

Nastolatek kierował pojazdem mając ponad 1,6 promila alkoholu we krwi. Został szybko zatrzymany. Piratowi drogowemu grozi do 2 lat więzienia, utrata prawa jazdy i kary finansowe.

Sobotniego ranka w Tarnobrzegu doszło do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy. Okazał się nim 19-letni mężczyzna. Wykonującego dziwne manewry na drodze nastolatka zauważył wracający ze służby policjant. Natychmiast zainterweniował. Po sieci krąży nagranie, które mrozi krew w żyłach.

Wydzwaniali do niej znajomi, więc włączyła Wiadomości TVP. Złapała się za głowę, widząc swoją pracę w zmanipulowanym kontekścieWydzwaniali do niej znajomi, więc włączyła Wiadomości TVP. Złapała się za głowę, widząc swoją pracę w zmanipulowanym kontekścieCzytaj dalej

Nastolatek kierował pojazdem pod wpływem alkoholu. Grozi mu więzienie

Nastolatek wykonywał dziwne manewry na drodze, wjechał na chodnik i ignorował czerwone światło. Stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, mężczyzna wiózł pasażerów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wydzwaniali do niej znajomi, więc włączyła Wiadomości TVP. Złapała się za głowę, widząc swoją pracę w zmanipulowanym kontekście
2. Kiedy spadnie deszcz? Prognoza IMGW rozwiewa wszystkie wątpliwości

Policjant niezwłocznie ruszył za kierowcą volkswagena, ale ten zaczął uciekać. Poruszał się z dużą prędkością, w pewnym momencie jechał pod prąd. Funkcjonariuszowi udało się w końcu dogonić samochód. Mężczyzna chciał uciec, ale został obezwładniony i zakuty w kajdanki. Na miejscu pojawiła się policja.

Piratem drogowym okazał się młody mieszkaniec Tarnobrzega. Badanie alkomatem wykazało 1,6 promila we krwi. Nastolatek trafił do aresztu. Jak sie okazało, rankiem uszkodził samochód marki Ford. Chłopakowi grożą 2 lata więzienia i utrata prawa jazdy.

Młodość ma swoje prawa, ale nic nie usprawiedliwia wsiadania za kierownicę pod wpływem alkoholu. W wyniku nieostrożnej jazdy możemy narazić na śmierć siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Policjant, który dokonał zatrzymania zakończył służbę tego samego ranka. Jak widać na jego przykładzie, stróżem prawa jest się także po godzinach pracy.

Źródło: [Policja.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa
  2. Nieoficjalne: Rząd da 1500 zł dopłaty do rachunków na mieszkanie. Możesz otrzymać pomoc w dwóch przypadkach
  3. Papież Franciszek nawołuje wiernych do ważnej decyzji. Może mieć wpływ na życie każdego
  4. mBank go ukarał, bo nie dopełnił formalności przez zamknięte urzędy. Czy każdego klienta spotkać może niesprawiedliwość?
  5. Polacy na potęgę wypłacają pieniądze. W bankomatach zaczyna brakować gotówki, chodzi o konkretne nominały
  6. Osoby na kwarantannie będą mogły wyjść z domu pod jednym warunkiem. MZ zapowiada ważną zmianę