wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

TikTokerka z ponad 200 tys. obserwatorów mówi o LGBT+. "Szatan mąci w głowach i wmawia ludziom takie rzeczy"

2 Marca 2021

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Użytkowniczka TikToka o pseudonimie najjjka wypowiedziała się na temat stosunku kościoła do LGBT+, sugerując, że orientacja homoseksualna jest dziełem szatana, a kościół nie tępi osób nieheteronormatywnych, tylko grzech.

  • Znana z TikToka najjjka zamieściła kolejne nagranie

  • Tym razem sugerowała, że homoseksualizm to dzieło szatana

  • W jej słowach da się też dosłyszeć echo słów prezydenta Dudy

Na TikToku najjjkę obserwuje ponad 200 tysięcy użytkowników. Dwa dni temu najjjka odpowiedziała w nagraniu na TikToku na komentarz użytkowniczki o nicku  @edity_hp_xd, która podjęła temat stosunku kościoła osób LGBT+.

"Ej @najjjka powiedz, jak to jest, że osoby LGBT są tępione przez kościół, ale Bóg, tworząc człowieka, to wszystko wybierał, orientację itp." - czytamy w komentarzu autorstwa @edity_hp_xd.

- Osoby LGBT nie są tępione przez kościół. Tępiony jest grzech, nie ludzie. Dodatkowo to nie Pan Bóg wybierał tym ludziom orientację - odpowiedziała najjjjka w nagraniu zamieszczonym na TikToku.

- To szatan mąci w głowach i wmawia ludziom takie rzeczy, szczególnie młodemu społeczeństwu - kwituje swój pseudowywód zaskakującą woltą najjjka. W momencie, gdy wspomina o szatanie, na jej twarzy powiada się grymas złości.

Najjjka z TikToka nasłuchała się Andrzeja Dudy?

O ile można do pewnego stopnia zrozumieć, że tego rodzaju poglądy głosi 21-latka robiąca furorę na TikToku, to jednak znacznie bardziej niepokojący jest fakt, że w jej słowach da się dosłyszeć echo podobnie bezmyślnych słów wypowiedzianych jednak przez osobę piastującą znacznie poważniejsze stanowisko.

Chodzi oczywiście o prezydenta RP Andrzeja Dudę, który w trakcie kampanii prezydenckiej w ubiegłym roku, licząc na zjednanie sobie poparcia konserwatywnych wyborców, w podobny sposób deprecjonował osoby LGBT+, sugerując, że spotykająca ich dyskryminacja wcale nie jest w nie osobiście wymierzona.

- Próbuje się nam, proszę państwa, wmówić, że to ludzie. A to jest po prostu ideologia - mówił w czerwcu 2020 roku przywoływany przez RMF FM prezydent Duda, nawiązując do wcześniejszych słów posła Porozumienia Jacka Żalka, którego wyproszono z programu TVN24, gdy powiedział, że "LGBT to nie ludzie, to ideologia".

Wypowiedź najjjki dotycząca stosunku kościoła wobec osób LGBT+ to nie pierwszy raz, gdy gwiazda TikToka budzi kontrowersje swoimi poglądami. W listopadzie ubiegłego roku relacjonowaliśmy na WTV.pl sprawę jej nagrania dotyczącego aborcji.

 - Zauważmy, że to my, jako rodzice wychowujemy nasze dzieci i jesteśmy odpowiedzialni za to, co nasze dzieci w życiu czynią. Jeśli moje dziecko chciałoby dokonać aborcji, to my je musimy przed tym powstrzymać, bo każde ma prawo do życia. Nawet te dzieciątko z gwałtu - mówiła wtedy najjjjka na nagraniu z TikToka, prowokując komentarze sugerujące, że zachęca do torturowania kobiet.

Źródło: TikTok / najjjka, rmf24.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >