W piątkowym nagraniu najjjka sugerowała, że homoseksualizm to dzieło szatana.. TikTok / najjjka @najjjka [screenshot]
Źródło: TikTok / najjjka @najjjka [screenshot]
Wszystkie wideo autora Julian Bakuła
Autor Julian Bakuła - 2 Marca 2021

TikTokerka z ponad 200 tys. obserwatorów mówi o LGBT+. "Szatan mąci w głowach i wmawia ludziom takie rzeczy"

Użytkowniczka TikToka o pseudonimie najjjka wypowiedziała się na temat stosunku kościoła do LGBT+, sugerując, że orientacja homoseksualna jest dziełem szatana, a kościół nie tępi osób nieheteronormatywnych, tylko grzech.

  • Znana z TikToka najjjka zamieściła kolejne nagranie
  • Tym razem sugerowała, że homoseksualizm to dzieło szatana
  • W jej słowach da się też dosłyszeć echo słów prezydenta Dudy

Na TikToku najjjkę obserwuje ponad 200 tysięcy użytkowników. Dwa dni temu najjjka odpowiedziała w nagraniu na TikToku na komentarz użytkowniczki o nicku  @edity_hp_xd, która podjęła temat stosunku kościoła osób LGBT+.

"Ej @najjjka powiedz, jak to jest, że osoby LGBT są tępione przez kościół, ale Bóg, tworząc człowieka, to wszystko wybierał, orientację itp." - czytamy w komentarzu autorstwa @edity_hp_xd.

- Osoby LGBT nie są tępione przez kościół. Tępiony jest grzech, nie ludzie. Dodatkowo to nie Pan Bóg wybierał tym ludziom orientację - odpowiedziała najjjjka w nagraniu zamieszczonym na TikToku.

- To szatan mąci w głowach i wmawia ludziom takie rzeczy, szczególnie młodemu społeczeństwu - kwituje swój pseudowywód zaskakującą woltą najjjka. W momencie, gdy wspomina o szatanie, na jej twarzy powiada się grymas złości.

Najjjka z TikToka nasłuchała się Andrzeja Dudy?

O ile można do pewnego stopnia zrozumieć, że tego rodzaju poglądy głosi 21-latka robiąca furorę na TikToku, to jednak znacznie bardziej niepokojący jest fakt, że w jej słowach da się dosłyszeć echo podobnie bezmyślnych słów wypowiedzianych jednak przez osobę piastującą znacznie poważniejsze stanowisko.

Chodzi oczywiście o prezydenta RP Andrzeja Dudę, który w trakcie kampanii prezydenckiej w ubiegłym roku, licząc na zjednanie sobie poparcia konserwatywnych wyborców, w podobny sposób deprecjonował osoby LGBT+, sugerując, że spotykająca ich dyskryminacja wcale nie jest w nie osobiście wymierzona.

- Próbuje się nam, proszę państwa, wmówić, że to ludzie. A to jest po prostu ideologia - mówił w czerwcu 2020 roku przywoływany przez RMF FM prezydent Duda, nawiązując do wcześniejszych słów posła Porozumienia Jacka Żalka, którego wyproszono z programu TVN24, gdy powiedział, że "LGBT to nie ludzie, to ideologia".

Kilkuletnia dziewczynka szła wzdłuż drogi ekspresowej S3. Udostępniono nagranieKilkuletnia dziewczynka szła wzdłuż drogi ekspresowej S3. Udostępniono nagranieCzytaj dalej

Wypowiedź najjjki dotycząca stosunku kościoła wobec osób LGBT+ to nie pierwszy raz, gdy gwiazda TikToka budzi kontrowersje swoimi poglądami. W listopadzie ubiegłego roku relacjonowaliśmy na WTV.pl sprawę jej nagrania dotyczącego aborcji.

 - Zauważmy, że to my, jako rodzice wychowujemy nasze dzieci i jesteśmy odpowiedzialni za to, co nasze dzieci w życiu czynią. Jeśli moje dziecko chciałoby dokonać aborcji, to my je musimy przed tym powstrzymać, bo każde ma prawo do życia. Nawet te dzieciątko z gwałtu - mówiła wtedy najjjjka na nagraniu z TikToka, prowokując komentarze sugerujące, że zachęca do torturowania kobiet.

Źródło: TikTok / najjjka, rmf24.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV: