Wiadomości. TikTok/Najjjka/17.11.20/Screen
Źródło: TikTok/Najjjka/17.11.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 18 Listopada 2020

Kazałaby 13-latce po gwałcie urodzić dziecko, nawet niepełnosprawne. Kolejny pseudoautorytet z TikToka

Wiadomości. Kolejna użytkowniczka platformy TikTok szokuje. Tym razem oburzenie wywołała "Najjjka". Postanowliśmy nagłośnić sprawę 21-letniej gorliwej katoliczki, korzystającej ze społecznościowego medium, by opowiadać o wartościach chrześcijańskich. W pewnym momencie Natalia powiedziała wprost, że zmusiłaby swoją zgwałconą 13-letnią córkę do urodzenia dziecka.

TikTok jest skierowany głównie do dzieci, choć aplikacja cieszy się uznaniem również dorosłych i seniorów. Pierwsze wiadomości o społecznościowym medium obiegły świat w 2016 roku. Po 4 latach okazało się, że platforma jest najczęściej pobieraną aplikacją na świecie. Niestety, jej użytkownicy wielokrotnie prezentują skandaliczne materiały.

Sławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczećSławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczećCzytaj dalej

Podajemy wiadomości o "Najjjce". Kobieta prezentuje rażące nagrania w sieci

Wschodząca gwiazda platformy TikTok, jak sama wskazuje, ma szacunek dla ateistów, homoseksualistów i biseksualistów. Natalia chce jednak uchronić "grzeszące" grupy społeczne przed trafieniem do piekła. Kobieta deklaruje, że szuka mężczyzny, który nie będzie skłaniał jej do grzechu w postaci wywoływania podniecenia. Sama zaś jest przeciwniczką seksu przedmałżeńskiego. Postanowiliśmy nagłośnić jej działalność na TikToku przez wzgląd na skrajnie konserwatywne poglądy.

- Taka cielesność przed ślubem wcale nie zbliża - słyszymy na jednym z nagrań.

Należy podkreślić, że specyficzny sposób życia Natalii nie powinien podlegać ocenie lub krytyce. Szczególną uwagę należy zwrócić na deklarację "Najjjki" w sprawie ciąży powstałej w wyniku czynu zabronionego. 17 listopada na TikToku ukazał się filmik z odpowiedzią użytkowniczki medium na pytanie internautki. Jego autorka chciała dowiedzieć się, czy Natalia pozwoliłaby swojej "zgwałconej 13-letniej córce, której ciąża jest zagrożona ciężką wadą na dokonanie aborcji".

@najjjka

@paulinabiaas2 proszę bardzo - odpowiedź // ig: najjjka ❤️ ##dc ##katolik ##religia ##foryoupage ##dlaciebie ##foryou ##fyp ##catholic

♬ dźwięk oryginalny - najjjka

21-latka nie chce pozwolić na zamordowanie dziecka. - Zauważmy, że to my, jako rodzice wychowujemy nasze dzieci i jesteśmy odpowiedzialni za to, co nasze dzieci w życiu czynią. Jeśli moje dziecko chciałoby dokonać aborcji, to my je musimy przed tym powstrzymać, bo każde ma prawo do życia. Nawet te dzieciątko z gwałtu - deklaruje na TikToku. Skrajnie radykalne słowa są nie tylko skrajnym naruszeniem praw człowieka. Przyczynienie się do powstania podobnej sytuacji może stanowić torturę.

W 2019 roku między 22 a 24 lipca odbyło się zebranie plenarne komitetu ONZ Przeciwko Torturom. Wskazano wówczas, że zakaz aborcji w okolicznościach wiążących się z intensywnym cierpieniem fizycznym i psychicznym, może stanowić torturę.

Uwaga, wszyscy klienci banku Millennium powinni wiedzieć. Szykują się utrudnieniaUwaga, wszyscy klienci banku Millennium powinni wiedzieć. Szykują się utrudnieniaCzytaj dalej

Tik Tok jest jedną z największych platform zrzeszającą młodych ludzi. Wielu z nich wciąż znajduje się w procesie rozwoju emocjonalnego. Kontakt z podobnym przekazem może przyczyniać się do powstawiania norm dewiacyjnych. Światowa Organizacja Zdrowia wyliczyła, że w ciągu roku na całym świecie aż 3 miliony dziewcząt w wieku 15-19 przeszło aborcję. Według Głównego Urzędu Statystycznego, w Polsce w samym 2015 roku dzieci urodziły 1027 innych dzieci.

Nastolatki z doświadczeniem aborcji również korzystają z platformy TikTok i mogą mieć kontakt ze skrajnie rażącymi treściami, jakie serwuje "Najjjka". Wiele młodych kobiet w ciąży nie ma dostępu do wsparcia psychologicznego. Natalia promuje również "czystość" kobiet, rozumianą jako zrezygnowanie z kontaktów seksualnych przed sformalizowaniem swojego związku przed Bogiem. Do jej aktywności na TikToku odnosił się ksiądz Jakub Piątkowski. Jako portal interwencyjny, pierwsi w mediach nagłośniliśmy przypadek duchownego, który porównywał kobiety bez cnoty do brudnej szklanki.

Gwiazda TikToka nie tylko zainspirowała księdza, ale też jest dla niego wzorem. Piątkowski porównał ją do szklanki, ale pełnej i czystej. Rozwijając swoją bogatą metaforę, ksiądz ukazuje zalety bycia "pełną szklanką", która może w pełni oddać się drugiemu człowiekowi, w przeciwieństwie do tej pustej, która nic po sobie nie pozostawia, bo jej zawartość została skonsumowana. Po nagłośnieniu skandalicznego nagrania przez nasz portal, ksiądz usunął nagranie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nieludzkie zachowanie, zapakowała w worek kocią rodzinę. Jest poszukiwana
2. PKO BP bije na alarm, klienci zagrożeni. Bank apeluje o szczególną ostrożność
3. Kilkadziesiąt tysięcy osób podpisało petycję o odwołanie Czarnka. Ludzie mają dość

Pamiętajmy, by wiedzę o procesie oraz przebiegu ciąży czerpać z wiarygodnych źródeł medycznych. Kościół katolicki, choć tworzy wielką wspólnotę i daje poczucie przynależności do grupy, nie jest zbiorem medyków czy ginekologów, a specjalistów z zakresu wiary.

Podczas pierwszych procesów zapłodnienia z komórki jajowej i plemnika powstaje zygota, która następnie dokonuje podziału, czyli bruzdkowania. Po upływie około 7 dni zygota zagnieżdża się w macicy, by następnie, w efekcie kolejnych procesów, przekształcić się w zarodek. Od 11 tygodnia ciąży mamy do czynienia z okresem płodowym. Określenie to jest stosowane aż do momentu porodu. Główną osią sporu między ruchami antyaborcyjnymi a proaborcyjnymi jest określenie momentu, kiedy mamy do czynienia z życiem, i kiedy możemy określić, czy płód odczuwa ból w wyniku zabiegu przerwania ciąży.

W kolejkach do Biedronki ustawią się tłumy. Rozdają produkty za darmo, znamy warunkiW kolejkach do Biedronki ustawią się tłumy. Rozdają produkty za darmo, znamy warunkiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ministerstwo Zdrowie przekazało wstrząsającą wiadomość. Najnowsza liczba zgonów wbija w fotel, absolutny rekord
  2. Mówiono o nim "cebula czarownic", tymczasem jest silnym naturalnym antybiotykiem. Ma niebywałe prozdrowotne właściwości
  3. Czy powstanie komisja śledcza ws. nagrań Romana Giertycha? Znaczący komentarz Radosława Fogiela, wicerzecznika PiS
  4. Jurek Owsiak odniósł się do podłych słów lidera Bayer Full, uniżających zespołowi Kult. Wydarzyło się coś niesamowitego, historyczny moment
  5. Dramat polskiego aktora. Chciał lecieć na wakacje. Nie wpuścili go na pokład samolotu. Powód jest niewiarygodny
  6. Kinga Rusin rzuciła wszystko i spakowała walizki. Gwiazda TVN przeprowadziła się do miejsca, które tłumnie odwiedzane jest przez setki wczasowiczów
  7. Największe kosmiczne zderzenie w historii naszej galaktyki. Odkrycie wprawiło astronomów w osłupienie

Źródło: [TikTok/Najjjka]