Do budynku Ministerstwa sprawiedliwości trafiła budząca podejrzenia przesyłka.. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 25 Stycznia 2021

Do Ministerstwa Sprawiedliwości trafiła podejrzana paczka. Na miejsce musieli ruszyć strażacy

W poniedziałek do budynku Ministerstwa Sprawiedliwości trafiła budząca podejrzenia przesyłka. Na miejsce skierowano straż pożarną. Do działań zaangażowano funkcjonariuszy z działu chemicznego.

W poniedziałkowe popołudnie do budynku Ministerstwa Sprawiedliwości dotarła paczka o nieznanym pochodzeniu, wynika z doniesień Polskiej Agencji Prasowej. Do akcji natychmiast włączono stołeczną straż pożarną.

Akcja straży pożarnej w Ministerstwie Sprawiedliwości

Zgłoszenie dotyczące podejrzanej przesyłki w gmachu resortu wpłynęło do funkcjonariuszy w okolicach godziny 16.

Na miejsce wysłano dwa wozy. W jednym z nich znajdowali się eksperci z wydziału chemicznego. Zabezpieczono pomieszczenie, w którym znajdował się pakunek. Według przekazanych przez PAP informacji trwa badanie jego zawartości.

Mimo ewentualnego zagrożenia budynek ministerstwa nie został ewakuowany.

Rodzice mogą nawet nie wiedzieć, co ksiądz dał do podpisania ich dzieciom. Do sieci trafiło zdjęcie „oświadczenia”Rodzice mogą nawet nie wiedzieć, co ksiądz dał do podpisania ich dzieciom. Do sieci trafiło zdjęcie „oświadczenia”Czytaj dalej

Odizolowaliśmy jedynie cztery osoby, będące w pokoju, do którego dotarła paczka. Czekamy na wyniki pracy specjalistów z wydziału chemicznego – przekazał cytowany przez PAP Michał Skrzypa z warszawskiej straży pożarnej.

źródło: PAP
 

Artykuły polecane przez redakcję WTV: