wtv.pl
Michał Szpak

Piotr Molecki/East News

Michał Szpak nie pojawi się już w "The Voice of Poland"

26 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Michał Szpak nie pojawi się już więcej w "The Voice of Poland" TVP? Według doniesień "Party" wokalista nie będzie już trenerem i jurorem w programie. Jak na razie nie wiadomo również, kto miałby go zastąpić. Powód ni

  • Michał Szpak najpewniej zniknie z „The Voice of Poland”, jak ustaliło „Party”.

  • Nie podano informacji, dlaczego miałoby dojść do nieprzedłużenia umowy, ale w środowisku wskazuje się na działalność społeczną Szpaka, który otwarcie wspierał Strajk Kobiet.

  • Już jesienią mówiło się o tym, że Szpakowi grozi zwolnienie. Niektórzy twierdzą, że podobny los spotka gwiazdę „The Voice Senior”, Andrzeja Piaseckiego, który publicznie krytykował PiS.

W programie na pewno zostanie za to Edyta Górniak. Decyzja wydaje się dość kontrowersyjna, tym bardziej, że gwiazda prezentuje ostatnio poglądy antyszczepionkowe i antynaukowe, którymi chętnie dzieli się w internecie.

Michał Szpak zniknie z „The Voice of Poland”? Ustalenia „Party”

Michał Szpak nie pojawi się już w „The Voice of Poland”? Wynika tak z ustaleń „Party”. Tabloid zasugerował, że wokalista nie pojawi się już w programie w roli trenera i jurora. Nie wiadomo również nic o tym, kto miałby go zastąpić.

Nie podano również powodu przerwania współpracy, ale o takiej możliwości plotkowano już dawno - w momencie, w którym Szpak zaczął promować Strajk Kobiet i narzekać na obecną władzę, przewidywano, że opuści program. Początkowo sądzono jednak, że zdarzy się to jeszcze w czasie trwania ostatniego sezonu. 

Podobny los może spotkać również Andrzeja Piasecznego, który również w nieprzychylny sposób wypowiadał się w ostatnim czasie o PiS, używając słynnego hasła, które reprezentuje osiem gwiazdek. Czy juror „The Voice Senior” pojawi się jeszcze w kolejnej odsłonie serii?

Mimo tego w programie wciąż pozostaje Edyta Górniak, która ostatnimi czasy głosi koronasceptyczne poglądy - w pewnym momencie mówiła nawet o tym, że w Szpitalu Narodowym leżą statyści, a sam wirus jest formą przejmowania władzy nad światem. Wiadomo już, że nikt nie zrezygnował ze współpracy z nią. 

Szpak wspierał Strajk Kobiet

O odejściu Szpaka z TVP mówiło się już od dłuższego czasu głównie ze względu na jego polityczne zaangażowanie.

Szpak brał czynny udział w protestach Strajku Kobiet, był jedną z gwiazd organizowanych w oknach na ul. Mickiewicza na Żoliborzu w Warszawie. Na swoim Instagramie publikował zdjęcia z makijażem w kształcie błyskawic. 

Szpak napisał również piosenkę we współpracy z Swiernalisem wspierającą protesty pt. „Polska to kobieta”. Miała się ona stać hymnem protestów, ale zniknęła w gąszczu innych podobnych utworów, które pojawiły się w tym czasie. 

Wokalista od dłuższego czasu pozostawał w opozycji do działań władzy. Dziwiono się, że mimo tego TVP wciąż go zatrudnia. Szpak był jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w „The Voice of Poland” i z pewnością trudno będzie go zastąpić.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

  • Nauka hybrydowa. Wielu uczniów wraca dziś do szkoły w klasach I-III

  • Biedronka zapłaci 60 mln kary za wprowadzanie w błąd. Chodzi o kraj pochodzenia

  • Miał wymienić 3 kraje spoza Ameryki. Zaczął wyliczać kontynenty i jeszcze się zirytował

źródło: [pudelek.pl]

Podobne artykuły

TV

Czy bukmacher może się reklamować w telewizji?

Czytaj więcej >
Telefon do prezenterów TVP Info

TV

Prezenterzy TVP zaatakowani na żywo. Głos w studio zabrał jeden z widzów

Czytaj więcej >
TVP w obronie Lewicy

TV

TVP pokazuje pozytywne wobec Lewicy materiały

Czytaj więcej >
"Wiadomości" TVP

TV

"Wiadomości" TVP znowu atakują TVN. Tym razem poszło o Obajtka

Czytaj więcej >
wtv.pl

TV

Kamerzysta upokorzył osobę niepełnosprawną. Kazali mu m. in. wejść do kontenera na śmieci

Czytaj więcej >
wtv.pl

TV

Fala krytyki po "Pytanie na śniadanie". Prowadzący nie mieli maseczek

Czytaj więcej >