wtv.pl > Polska > Miał zobaczyć Jacka Jaworka. Policja od razu zweryfikowała jego wersje
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 09:03

Miał zobaczyć Jacka Jaworka. Policja od razu zweryfikowała jego wersje

Jacek Jaworek
Zdjęcia ilustracyjne: Jan BIELECKI/East News

Jacek Jaworek od 13 lipca pozostaje nieuchwytny. Mieszkańcy gminy Jodłowa uważają, że na Podkarpaciu miała miejsce obława. Policja nabrała wody w usta. Prędko okazało się, że zatrzymano nie tego człowieka.

Niepokojące informacje obiegły media społecznościowe nad ranem, 21 sierpnia. Z redakcją debica24.eu skontaktował się mieszkaniec gminy Jodłowa.

- Poszukiwania prowadzone są w okolicach wysypiska śmieci w Jodłowej, tam stoi kilka niezamieszkałych budynków - deklarował anonimowy rozmówca.

Miał zobaczyć Jacka Jaworka. Policja ruszyła na miejsce

Z relacji lokalnego portalu wynika, że akcja policji zakończyła się 20 sierpnia, po godzinie 22:00. Funkcjonariusze mieli przeszukać rejon wokół tamtejszego wysypiska śmieci, gdzie znajdują się także pustostany.

Pod jednym z budynków służby miały dostrzec dwóch mężczyzn. - Obaj zostali skuci kajdankami i zatrzymani relacjonują dziennikarze debicy24.eu.

Według portalu do akcji miały zostać zaangażowanie drony, kamery na podczerwień oraz antyterroryści.

- Policja zatrzymała dwóch mężczyzn, ale okazało się, że jeden to mieszkaniec naszej gminy, który znalazł sobie jakiegoś sponsora i razem raczyli się alkoholem. Obaj po dokładnym sprawdzeniu zostali wypuszczeni - wyjaśnił mieszkaniec gminy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Ostatnie sygnały dotyczące Jacka Jaworka na Podkarpaciu obiegły media 15 sierpnia. Wówczas morderca miał zostać zauważony na terenie Zagorzyc. Pomimo przeszukania tamtejszego lasu, nie udało się potwierdzić wersji naocznego świadka.

Jeszcze wcześniej działania prowadzono na terenie Jeziora Tarnobrzeskiego.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV

Źródło: debica24.eu Źródło zdjęcia głównego: Zdjęcia ilustracyjne: Jan BIELECKI/East News

Powiązane