wtv.pl
Marilyn Manson odpowiada na zarzuty

East News/Rex Features/Unimedia Images

Marilyn Manson odniósł się do zarzutów o przemoc ze strony byłych partnerek

2 Lutego 2021

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Marilyn Manson w swoich mediach społecznościowych wydał oficjalne oświadczenie w sprawie zarzutów ze strony Evan Rachel Wood oraz innych kobiet, które zarzuciły mu w ostatnich dniach znęcanie się. Muzyk nazwał ich słowa "okropnym znieks

  • Marilyn Manson odpowiedział na zarzuty dotyczące rzekomego znęcania się przez niego nad swoimi byłymi partnerkami

  • Artysta twierdzi, że oskarżenia wobec niego są fałszywe i w żadnym stopniu nie oddają rzeczywistości

  • Choć nic nie udowodniono muzykowi, został już wyrzucony z wytwórni. Wkrótce sceny z jego udziałem zostaną wycięte z popularnych seriali, w których wystąpił

Wczoraj na Instagramie aktorki Evan Rachel Wood pojawiły się zarzuty wobec Marilyn Mansona dotyczące rzekomego znęcania się i upokarzania w czasie ich związku w latach 2007-2010. 

Marilyn Manson odpiera zarzuty

Amerykańskim show-biznesem wstrząsnęły informacje, jakie w swoich mediach społecznościowych przedstawiła Evan Rachel Wood, aktorka znana z filmu "Trzynastka", czy serialu "Westworld". W wieku 18 lat kobieta zaczęła spotykać się z dużo starszym od siebie Mansonem, a ich związek trwał przez 3 lata. 

Manson i Wood określani byli w mediach jako jedna z najpiękniejszych "par rock'n'rolla" w historii, muzyk zdecydował się nawet na zaręczyny, jednak na początku 2010 r. ich relacja oficjalnie się zakończyła. Choć w przeciągu ostatnich 11 lat aktorce zdarzało się pozytywnie wypowiadać na temat swojego dawnego związku, wczoraj na Instagramie opublikowała wiadomość, w której twierdzi, że Marilyn Manson znęcał się nad nią podczas trwania ich związku. 

- Mój oprawca nazywa się Brian Warner, znany światu również jako Marilyn Manson. Zaczął się do mnie zalecać, gdy byłam nastolatką i okropnie mnie maltretował przez lata. Zostałam poddana praniu mózgu i wmanipulowana w uległość. Teraz skończyłam już żyć w strachu przed odwetem, oszczerstwami lub szantażem - napisała Evan Rachel Wood. 

Do zarzutów swojej byłej narzeczonej oraz innych kobiet, które miały rzekomo paść ofiarami przemocy ze strony Marilyn Mansona odniósł się w swoich mediach społecznościowych sam artysta. Głos zabrali już także jego prawnicy. 

(Fot. Imago Stock And People/East News)

"Okropne zniekształcenie rzeczywistości"

Marilyn Manson poniósł już pierwsze konsekwencje słów swojej byłej narzeczonej. Wytwórnia Loma Vista Recordings, w której ukazał się ostatni album artysty "We Are Chaos" zdecydowała się zawiesić promocję nowej płyty oraz zakończyć współpracę z muzykiem. W jej ślady poszły także koncerny filmowe odpowiedzialne za seriale "Creepshow" i "Amerykańscy bogowie", w których wystąpić miał gościnnie Manson. Emisja kolejnych odcinków została wstrzymana do czasu, aż usunięte zostaną z nich sceny z udziałem artysty

Oficjalne stanowisko w sprawie oskarżeń zajął już Marilyn Manson, który w mediach społecznościowych podzielił się ze swoimi fanami oświadczeniem, w którym tłumaczy, że jego relacje z kobietami zawsze oparte były na obustronnej zgodzie partnerów

Moja sztuka i życie oczywiście od dawna działają na kontrowersje jak magnes, ale te ostatnie zarzuty są strasznym zniekształceniem rzeczywistości. Moje intymne relacje zawsze odbywały się w zgodzie z podobnie myślącymi partnerami. Bez względu na to, jak - i dlaczego - inni decydują się teraz fałszywie przedstawiać przeszłość, to jest to prawdą - napisał Marilyn Manson. 

Jak podaje portal Naekranie.pl, do publicznych oskarżeń wobec artysty odnieśli się już jego prawnicy. 

- Żyjemy w czasach, w których ludzie wierzą temu, co przeczytają w sieci i mają poczucie, że mogą powiedzieć, co chcą, nie przedstawiając żadnych dowodów. Skutki tego mogą być katastrofalne, a przedstawianie informacji nieopartych na faktach jest całkowicie nieodpowiedzialne - tłumaczą. 

W ubiegłym roku, po kilku burzliwych związkach, Marilyn Manson ostatecznie się ustatkował, biorąc ślub z fotografką Lindsay Usich, z którą spotykał się od kilku lat. 

Źródło: variety.com, naekranie.pl, instagram.com

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

undefined

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >