wtv.pl
Dziewczyna Piotra Żyły Marcelina Ziętek podobno zamieszkała już ze skoczkiem.

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Dziewczyna Piotra Żyły wolałaby to ukryć? Podobno mają wspólny dom

1 Lutego 2021

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Skoczek narciarski Piotr Żyła zaczął niedawno spotykać się z aktorką Marceliną Ziętek. Chociaż nadal nie potwierdzili, że są razem, to jednak według magazynu "Party" sprawy zaszły już na tyle daleko, że para zamieszkała we wspólnym domu.

  • Piotr Żyła to jeden z czołowych polskich skoczków

  • Żyła jest w związku z Marceliną Ziętek

  • Według magazynu "Party" para zamieszkała we wspólnym domu

Urodzony w 1987 roku Piotr Żyła to jeden z najpopularniejszych polskich skoczków narciarskich. Jak podaje Wirtualna Polska, jest on zdobywcą dwóch brązowych medali na mistrzostwach świata w skokach narciarskich w latach 2013 i 2015. Z kolei w roku 2017 zajął drugie miejsce w 65. Turnieju Czterech Skoczni.

Medialna popularność Piotra Żyły wiąże się jednak także z jego legendarnego już poczucia humoru. Przykładem może być przywoływana przez portal plotek.pl sytuacja z roku 2018, gdy skoczek uczcił zdobycie przez Kamila Stocha złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich odegraniem hymnu Polski na gitarze klasycznej.

O Piotrze Żyle było w mediach głośno także ze względu na jego burzliwy związek z Justyną Żyłą, z którą rozwiódł się w listopadzie 2018 roku. Justyna Żyła oskarżała sportowca o zdradę i obarczała go odpowiedzialnością za rozpad małżeństwa.

Justyna Żyła udostępniła także w mediach społecznościowych screen rozmowy skoczka z córką, która wysłała mu ślubne zdjęcie rodziców. "Kto to? Jaka ona brzydka" - miał napisać Żyła. "Ona zawsze była piękna" - odpisała córka, co skoczek skwitował rozbawioną do łez emotikoną.

W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że skoczek jest w nowym związku z 23-letnią aktorką Marceliną Ziętek. Jak podaje Super Express, żadne z nich co prawda nie potwierdziło jeszcze, że są razem, jednak według magazynu "Party" ich związek jest już na zaawansowanym etapie.

Marcelina Ziętek zamieszkała z Piotrem Żyłą

Z doniesień magazynu wynika, że Piotr Żyła i Marcelina Ziętek zamieszkali razem. Jak podaje plotek.pl, wspólny dom miał kupić Piotr Żyła. Urządzony w nowoczesnym stylu dom ma się znajdować w Ustroniu - rodzinnej miejscowości Piotra Żyły.

Przeprowadzka nastąpiła jeszcze w ubiegłym roku. Ze zdjęć zamieszczanych przez parę na Instagramie wynika, że zamieszkiwany przez Piotra Żyłę i Marcelinę Ziętek dom wyposażony jest w pokaźny taras oraz w ogródek

Jak podaje plejada.pl, Marcelina Ziętek jest aktorką i fotomodelką, która w roku 2014 zdobyła tytuł Miss Południa Nastolatek. Z kolei od roku 2017 można ją oglądać w roli Kai Jarosik w transmitowanym przez TVN serialu "19+". Grała także w serialu "Szkoła".

Według portalu plotek.pl Marcelina Ziętek jest ponadto absolwentką Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego. Aktorka jest również bardzo aktywna na Instagramie, gdzie - jak podaje Wprost - obserwuje ją ponad 55,5 tys. użytkowników.

Żródło: Super Express / sport.se.pl, plotek.pl, sportowefakty.wp.pl, plejada.pl, Party

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ruszyła zbiórka pieniędzy na pogrzeb Mariusza Adama Ryjka

Czytaj więcej >