wtv.pl > TV > Maciej Kluczka odszedł z TVN24. Dziennikarz pracował tam od 2017 roku
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 13.06.2022 02:02

Maciej Kluczka odszedł z TVN24. Dziennikarz pracował tam od 2017 roku

Maciej Kluczka odchodzi z TVN24
Pawel Wodzynski/East News

Z TVN24 odchodzi kolejny dziennikarz, który w redakcji pracował przez cztery lata. Maciej Kluczka o swojej decyzji poinformował w mediach społecznościowych. Okazuje się, że na najbliższe tygodnie ma wyjątkowo nietypowe plany.

W ostatnim czasie szeregi dziennikarzy TVN24 mocno się uszczupliły. Ze stacji odeszły duże nazwiska, które tworzyły ulubione programy widzów.

O odejściu z TVN24 poinformowała Agata Zamęcka, Igor Sokołowski czy Maciej Dolega. Do tego grona dołącza dziennikarz Maciej Kluczka.

Maciej Kluczka odchodzi z TVN24

Po czterech latach pracy w TVN24 dziennikarz poinformował, że jego plany zawodowe się zmieniły. Od 2017 roku Maciej Kluczka odpowiedzialny był głównie za tematy polityczne.

- Ostatni dzień czerwca to dla mnie także ostatni dzień pracy w TVN24. To były cztery lata fantastycznej dziennikarskiej szkoły - napisał na Facebooku Maciej Kluczka.

W długim poście (zobrazowanym pościgiem reportera za Zbigniewem Ziobro po sejmowym korytarzu) Kluczka podkreślił, że praca w TVN24 dostarczyła mu ogromu doświadczenia.

Nie zabrakło również stwierdzenia, że praca w jednej z największych prywatnych stacji w kraju była również nauką pokory, ale i pogłębieniem pasji do zawodu dziennikarza.

Jeszcze nie wiadomo, jakie są jego dalsze decyzje zawodowe

Maciej Kluczka poinformował o swoich dalszych planach, jednak postanowił nie ujawniać, jakie będzie jego następne miejsce zatrudnienia. Potwierdził jednak, że nie zniknie z mediów.

Obecnie Maciej Kluczka przebywa w Hiszpanii. Odbywa pieszą wędrówkę do Santiago de Compostela. Swoje przygody na szlaku dokładnie dokumentuje i dzieli się przemyśleniami w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

W TVN24 współtworzył najpopularniejsze formaty

Maciej Kluczka pracował w TVN24 od 2017 roku. Działał m.in. przy programie "Wstajesz i Wiesz”, czy "Czarno na białym”.

Wcześniej związany był z Radiem Merkurym (obecnie Radio Poznań). Z wielkopolskiej rozgłośni odszedł po tym, jak odsunięto go od przeprowadzania rozmów politycznych. Przez trzy dni zatrudniony był również w Polskim Radiu 24.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected]. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: wirtualnemedia.pl, wprost.pl, wtv.pl Zdjęcie główe: Pawel Wodzynski/East News

Tagi: TVN TVN24
Powiązane